Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

evlenmemize değil de,sözlüyken nişanlıyken sanmıyorum her hafta sonuna tmm desin.. zaten kıskanır beni çok.. zırt pırt gelsinde istemez.. o günler bi gelsin de başıma gelecekleri,çekeceklerimi merak ediyorum..

haftada bir de görüssen yeter, birde beni düsün ayni ülkede bile yasamiyoruz
:çok üzgünüm:

:nazar:

anlıyorum senii
bizde çok kalabalık çok merkezi yerlere gitmiyoduk ki birileriyle karşılaşmayalım diye
ama her seferinde bir piyango çıkıyodu
uyuz oluyodum :eek:klava:

ayy o piyangolari bilmemmi

istanbulda bulustugumuzda bir arkadasima yakalanmistim, ne ben ne de o istanbulda yasiyoruz yinede yakalanmistik
kaydirigubbakcemile3

anlıyorum senii
bizde çok kalabalık çok merkezi yerlere gitmiyoduk ki birileriyle karşılaşmayalım diye
ama her seferinde bir piyango çıkıyodu
uyuz oluyodum :eek:klava:
aman buluştuktan sonra çıkarsa çıksın be canm..önemli olan buluşabilmek..

haftada bir de görüssen yeter, birde beni düsün ayni ülkede bile yasamiyoruz
:çok üzgünüm:

:nazar:

bizde aynı şehirde değiliz be kuşum :teselli: babam pürüz diyom sana, ne bu her hafta her hafta dicek.. görüşüp konuşmadan nasıl evlenelim.. ne anlamı kaldı sözlenmenin nişanlanmanın dimi.. ama kendisi annemle 25 gün içinde tanışmış nişanlanmış evlenmiş :dilcikar:

kız ben çok güzel bi site buldum bitenaşklarmüzesi ayrılanlar kalan eşyalarını fln satıolar benimde satacak çok şeyim war

aman buluştuktan sonra çıkarsa çıksın be canm..önemli olan buluşabilmek..

bizde aynı şehirde değiliz be kuşum :teselli: babam pürüz diyom sana, ne bu her hafta her hafta dicek.. görüşüp konuşmadan nasıl evlenelim.. ne anlamı kaldı sözlenmenin nişanlanmanın dimi.. ama kendisi annemle 25 gün içinde tanışmış nişanlanmış evlenmiş :dilcikar:

annemle bulustugun günleri unuttun mu de sende kaydirigubbakcemile3

..

benimkide soruydu yani, sevmiski bu güne gelmis dimi

neyse canlar ben cikiyorum, hepinize iyi geceler öptüm
opuyorumnanaktan

kızlar ben kaçar uyutmya çalışcam burak kayramıı
herkese ALLAH RAHATLIK VERSİN
ÖPÜLDÜNÜZZ

iyi geceler canlarrr opuyorumnanaktan Allah rahatlık versin..

öp şampuan ım sende yakışıklıyı :ecrin_bebek:

X