Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

evet cnm bileğe yakın bi kısımdaki yerde izler var yine deldirecekti
Uyardım ben damarına falan gelir Allah korusun dedim bişey olmaz dedi kendin bilirsin dedim
Çok şey de söylemeyeceksin ben kötü oluyorum sonra

cok tehlikeli canim yaa, dikkat etsin, bence bi doktora danissin önce

neyse canım şu günü de atlatalımda yarın akşam için belki cevap veririm :dilcikar: habire yazıp duruyo.. bide bi kaç gün görüşmeyelim dedim.. sanki böyle bişi dememişim gibi "aşkım çıkıyorum ben,eve geldim canım,pc deyim canım..." aradı bide açmadım

ayy birde bu hic birsey olmamis gibi tavirlari var ya adami cildirtiyor

iki gün önce basladi bizim tartismamiz, ertesi sabah hic bise olmamis gibi günaydin incitanem yazmis, tabii benden cevap yok o kadar laf say say say sonra günaydin incitanem
:umursamaz:

aaaa nasıl andınız bakimm :roflol:
geçmişide okumadımm :kahve:
oku canım oku :jeyyar:
[
ayy birde bu hic birsey olmamis gibi tavirlari var ya adami cildirtiyor

iki gün önce basladi bizim tartismamiz, ertesi sabah hic bise olmamis gibi günaydin incitanem yazmis, tabii benden cevap yok o kadar laf say say say sonra günaydin incitanem
:umursamaz:
sorma yaa..deli oluyorum deli :bbo:
iyi akşamlar herkese

iyi akşamlar sanat ım, nereye???

..

iyi aksamlar sanatcim a.s.

hosgeldin sampuanim, nasilsin???
opuyorumnanaktan

iyiyim cnm saol sen nasılsın?

on41 evliliktede böyle yani bizde böyle akşam kavga ederiz tartışırız
saolsun eşim hiçbişi olmamış gibi davranır arar sorar
delikafadulden
ilk önce özür dilemesini gönül almasını bekliyom ama unutuluyo gidiyoo
:eek:

aynen bizimki işte.. duymamazlıktan ggelip ,hiç bişi yokmuş gibi devam etmesi deli ediyo beni.. geçiştiriyo gönül alma işini.

delikafadulden

iyiyiz canim, erkekleri cekistiriyoruz gördügün gibi kaydirigubbakcemile3

valla kulak çınlamasından uyuyamıcaklar bu gece.. benimkinin yatma vakti geldi.. mesaj atacak mı acaba :uhm:

neyse canım şu günü de atlatalımda yarın akşam için belki cevap veririm :dilcikar: habire yazıp duruyo.. bide bi kaç gün görüşmeyelim dedim.. sanki böyle bişi dememişim gibi "aşkım çıkıyorum ben,eve geldim canım,pc deyim canım..." aradı bide açmadım
ii yapmışın haketmiştir kesin,şimdiden yüz verme tebi,biraz burnu sürtsün sona yüz verirsinizopuyorumnanaktan
benim de ilgilendiğim şeyler var tabi güzel arkadaşlıklar kurdum burda benim kardeşim de olmadığı için evde sıkılıyorum burada sohpet ediyoruz niye böyle dedin ki anlamadım

ii yapıyosun cnm,niye olmasınki,şaka takıldım kuzum bana moruk diyoda arada,sende bu kadar genç olunca şaşırdım ,kendimi yaşlı hissettim zaar:kedi:
yanlış anlama kuzum sakın,opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

delikafadulden

cnm hoşgeldinopuyorumnanaktan
maalesef hepsi böle bu er milletinin ,benim eşimde der,sen tavırlarımdan anla işte, özür dilememe gerek yok kiiakannehir

iyi akşamlar tekrardan. yatmaya gidiyorum durduk yere ağlamaya başladım sinirlerim bozuk niye böyle onu da bilmiyorum bu hastalıklar falan yıpratıyor insanı
öptüm hepinizi

çınlasın tabi ya hele benimkinin çanlar çalsın kulağındaa....kızlar regl oldum ya günümden 5 gün önce adet oldum hep onun yüzünden yaaa

iyi akşamlar tekrardan. yatmaya gidiyorum durduk yere ağlamaya başladım sinirlerim bozuk niye böyle onu da bilmiyorum bu hastalıklar falan yıpratıyor insanı
öptüm hepinizi

ayy canim yaa SIKMA canini, insAllah hersey düzelir hastalik filan kalmaz, Allah acil sifa versin iyi geceler tatli rüyalar opuyorumnanaktan

kulakları nerelerine kaa çınlasın kıslaryerimseniben

sabaha kaa cinlasin kaydirigubbakcemile3

ay bizde yatarken ,uyurken, uyumadıysak gece geç vakitlere kadar
mesajlaşırdık
tek elle yemek yer, tek elle mesaj yazardım
usta olmuştumm mesaj yazmaktaa

ayy nişanlılık dönemlerim geldi aklımaa
ne güzeldi bee
ay duygularım depreşti gece gece :))))))))))))))))
çok tatlı oluyo ,bu günlerin kıymetini bilinn heeee

uyumasinlar zaten, benimkinin de yatma vakti geldi...kulaklari cin cin cinlasin sabaha kadar, belki akillari basina gelir boshayallersmile
evet kız uyuyamasın.. bak bu aklıma gelmemişti aferin :jeyyar:
öptüm hepinizi
noldu be kuzum .:teselli:.tamam yat dinlen... sıkma canını biz gibi öptüm
kulakları nerelerine kaa çınlasın kıslaryerimseniben
çınlamadık yerleri kalmasın desem daha bi kapsamlı cevap olur aklinialirimsmile
çınlasın tabi ya hele benimkinin çanlar çalsın kulağındaa....kızlar regl oldum ya günümden 5 gün önce adet oldum hep onun yüzünden yaaa

oyyyy:teselli: bende stresten erken oluyorum hep.. valla hücrelerim napacağını şaştı.. sen kendine iyi bak canım,elden,günden fayda yok vallahi :umursamaz:

X