Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kız çocuk deme 30 yaşında koca adam: gönlünü almak bi yana üstüne bide eski çıktığı kızın konusunu açtım çıldırdı:)):) parlayanyıldızım haklısın kıskanç çok hemde:bbo:

anlatsana kızzzzz :mymeka: teklif almışta saklıyo bak delikafadulden çabukkkk

begenmedigim icin anlatmadim :dilcikar:

oo ne güzel kız..bende ilk teklifimi almıştım ama o bize özeldi..diğeride anlatmak içindi:asigim:

bende bir sürü teklif aldim canim ama eskilerin hicbiri aklimda degil kafamçokkarıştı

ayy bi ben yanlızım galiba aranızda papatam sen de yanlızmıısn beneim gibi yoksa seninde varmı biri

hoşgeldin Teremim kaydirigubbakcemile2

hoşbulduk çiçeeemmmŞeniz

ya bizimkide çok kıskanç ama artık torpüledim baya sıkılıorum kıskanç tawırlardankötükedihüso

on41 im hoşbuldum bebeeem napıosun sen kaçak aşkını gördün tabi ayakalrdan yerden 1 mt.yukardaopuyorumnanaktan

teremim 4 ay oldu bana göre... ona göre ilk gördüğü günden beri 5 yıl yani:):)

ben evlilik teklifini aldım ama doğumgününde tekrar gelir diye bekliyordum yüzükle filan ama:):) bizimki çiçek gönderdi bide kazaklar almışş... çok bozuldum belli etmedim... artık 14 şubata bakalım allah büyük:):)ilki sözle edilmişti hiç ekşın yoktuu..

..

teklifimi anlatiyorum:

mesajlasiyorduk gecenin bir vakti, benimki de grafiker oldugu icin matbaada isi vardi, ne yapiyosun filan dedim o da arkadasimin dügün davetiyesini bitirdim birazdan baskiya verecegim dedi

sonra dügünlerden konusmaya basladik, ve bu söyle bi msj gönderdi: Bizimde dügün davetiyemiz olacak mi hayatim?? diye

ben cevap yazmadim, ama sevincten gülüyorum

sonra cevap bekliyorum diye bi msj geldi

bende söyle geri yazdim: eger bu bir teklif ise begenmedim diye geri yazdim

neden dedi

daha orijinal olabilirdi dedim hemde böyle seyler telefondan yapilmaz dedim

bise demedi

sonra nasil olabilirdi diye sordu

bende dedim ki sayet erkek olsaydim tektas pirlantayi kapardim bir demet de gül ve karsisina gecip diz cöküp teklifde bulunurdum dedim (bu arada pirlanta istedigimi de belirttim yerimseniben)

hee daha çıtırsınız sizz bizim 3 yıl oldu..ilk 2 yıl çok oluo o kıskançlıklar...

kızlar ben yatıom bol muhabbetler çift olunca gelirim dermişim şaka tabi opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…