Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

dünden beri süperim delikafadulden..43 günün ardından aşkımı görmek iyi geldi :dance:

dünden beri süperim delikafadulden..43 günün ardından aşkımı görmek iyi geldi :dance:

ya görüştünüzmü nasıl geçti nereye gititniz nerde konuştnz görüştnz koklaştınız falan filan işte :roflol:

mrb papatya parlayan yıldız ve on41 tekrardan kaydirigubbakcemile3

bende geldimmm..on41 sizin buluşma nasıldı kuzum... biz sabahında buluşup akşamında girdik birbirimize...yaramıyor bize buluşma filan

..

selam kizlar

nasilsiniz??

on41´im takvimini kacirdim galiba...
fisfisfis
hoşgeldin canım benimmmkaydirigubbakcemile5 yok yok kaçırmadın canım.. daha ekleyemedm.:kedi:
bnde geldimmmm gamyoncuiremsu
hoşgelmiş papatya m :1hug:
ya görüştünüzmü nasıl geçti nereye gititniz nerde konuştnz görüştnz koklaştınız falan filan işte :roflol:
görüştük canım :kedi: çok güzel geçti.. deli gibi özlemişizŞeniz
mrb papatya parlayan yıldız ve on41 tekrardan kaydirigubbakcemile3
:1hug:
bende geldimmm..on41 sizin buluşma nasıldı kuzum... biz sabahında buluşup akşamında girdik birbirimize...yaramıyor bize buluşma filan

canım bu takvim olayından dolayı beklettim bitanemi.. ilk dükkana gittim..aşkım gelmişti..sen bi yere otur ben hemen geiyorum dedim. anladı zaten bişiler çevirdiğimi.. yarım saate yakın beklettim çocuğu :1no2: zamanımızı çaldı şu baskıcılar :mymeka: neyse buluştuk görüştük :kedi: güzeldi çok.. hediyelerimizi verdik.. çok beğendi.. bide atkı örmüştüm.doladı hemen boynuna canım benm opuyorumnanaktan ayrılmak çok zor geldi ama kader :gitme:

size noldu canım anlat bakem
:uhm:

ay canım ya :1hug: güzel görüşmüşünüzde ayrılması zordur tabi :teselli:

o sana ne verdi on ?

canım biz gece msnde kavga ettik 4e kadarr gözümden uyku aka aka:):)benim suçumdu gerçi ama alttan alması lazımdı... sizin adınıza çok sevindim bidaki buluşma ne zaman peki:):):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…