Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kız askerde öle olurlar benmkide geçen yıl burnumdan getirdi sadece askerde die sustum sonra 6 ay sonrada ben onun burnundan getirdimkötükedihüso

hemde nasıl getirio cnm ya çıldırıorum bazen ama yazık alttan alan o oluo çnkü suçlu o oluo başlatıo başlatıcanı sonra bana atıo suçu sonra başlıo tartışma ay ben çok doluyum ya bu konuda :gitme:

bende başkasının asker yolunu gözledim ama şerefsiz çıktı..:mymeka: aşkımın yolunu gözlemek isterdim.. artık buluşma gününü beklemekle telafi ediyorum opuyorumnanaktan

öleleri :mymeka: klava: böle böle dövcksin aklı başına gelck....aman şükr cnm sen asıl seveni bulmuussn :asigim:

ayy canim yaa, neyse bir kere beklemissin onu asikin yerine beklemis say yerimseniben

öyle yapıyorum canım.. babamdan daha çok güvendiğim insan bunu yapmışsa kimseye güvenmiyosun artık.. herşeyde varmış bi hayır..kötü bitiş olsa da ,i iyi ki de bitti diyorum şimdi..

bizim çok büyük kawgalarımız oldu anlatamam hatta ömrüm boyunca unutamayacağım bişi dedi hala da içimdedir asla affetmiorum o dediğini..teskeresine 1 hafta kala ben çimde bitrmiştim artık ayrılmıştım..teskere aldığı gün aradı fln ama görüşmek istemedim annemin zoruyla akşam görmüştümm.4 gözle beklediğim günü bana zehir etmiştiklava:

bende başkasının asker yolunu gözledim ama şerefsiz çıktı..:mymeka: aşkımın yolunu gözlemek isterdim.. artık buluşma gününü beklemekle telafi ediyorum opuyorumnanaktan

kız döwelim nie üzdü seni..kötükedihüso

eden bulur canim, iyi olmus ona belki akli basina gelmistir

sen üzme kendini bebegim, askinla daima mutlu olun..opuyorumnanaktan

aynen kuzum bnm aynen neler denmio ya hele çok ileri gttğimzde çok kırıoruz biribrmizi ama sevgimz kurtarıo çok şükür....askerden gelnce değişiolar mış cnm sizn oldumu öle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…