Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ay canım ya :1hug: güzel görüşmüşünüzde ayrılması zordur tabi :teselli:

canım benm sorma :gitme: çok zor..Allah bilir bi daha ne zaman görüşürüz.. ilk zamanlar her hafta sonu ya da 2 hafta da bir gelirdi.. şimdi beni bi nevi garantiye aldı ya :mymeka: süre uzadı..gerçi bende hiç gitmedim ona :asigim: hep o geldi sağolsun..neyse buna da şkür..

canım elektrikler kesilip duruyo 1 saattir. bu 3 oldu. geç yazdım:1closedeyes:

şekerim biz aynı ilde hatta aynı işyerindeyiz hatta ve hatta her akşam sabah beraber işe gidiyoruz... ama cumartesi günleri bizim günümüz kimse olmuyor arabada onunla gidiyoruz... zaten dün el ele yakalandık araba ışıklarda durduğunda üretimdeki işçilerden biri cama tıklattı servisi kaçırmış bizim arabayı görüncede bizimle gitmek için:):): rezil olduk yanii firmadan kimse blmiyor çünkü durumu

şekerim biz aynı ilde hatta aynı işyerindeyiz hatta ve hatta her akşam sabah beraber işe gidiyoruz... ama cumartesi günleri bizim günümüz kimse olmuyor arabada onunla gidiyoruz... zaten dün el ele yakalandık araba ışıklarda durduğunda üretimdeki işçilerden biri cama tıklattı servisi kaçırmış bizim arabayı görüncede bizimle gitmek için:):): rezil olduk yanii firmadan kimse blmiyor çünkü durumu

akannehir

canım benm sorma :gitme: çok zor..Allah bilir bi daha ne zaman görüşürüz.. ilk zamanlar her hafta sonu ya da 2 hafta da bir gelirdi.. şimdi beni bi nevi garantiye aldı ya :mymeka: süre uzadı..gerçi bende hiç gitmedim ona :asigim: hep o geldi sağolsun..neyse buna da şkür..

canım elektrikler kesilip duruyo 1 saattir. bu 3 oldu. geç yazdım:1closedeyes:

cnm senin sevdiceğin nerde

..

takvimi bekliyoruuuuuz kaydirigubbakcemile2

ellerime kina yaktim sadece avuclarima :lepi:
tamam canım.. en kısa zamanda inş. kaydirigubbakcemile5 ben foto çekmeyi çok seviyorum..o yüzden pc ağzına kadr dolu.harddisk istiyodum ne zamandır.para biriktirip alamamıştım.aşkımda biliyodu bunu. gitmiş ondan almış.dün verdi.. pc yi boşaltıyorum bi yandan..rahatladı valla :dance: bi aktarayım hepsini.. takvimi de paylaşıcam..oyyy.. kız ben elime aşkımın baş harfini yakıyorum hep.
on41 im ya ne güzel sonnda gördün sevdiğni :kedi::asigim:
gördm canım gördm sorma.. bütün sakarlığım üstümdeydi.. heryeri devirdim o topladı delikafadulden
canım biz gece msnde kavga ettik 4e kadarr gözümden uyku aka aka:):)benim suçumdu gerçi ama alttan alması lazımdı... sizin adınıza çok sevindim bidaki buluşma ne zaman peki:):):):)

canım anlatsana niye kavga ettiniz yahu.. merak ettim.bi değerlendirme yapalım.. valla bi daha ki buluşma Allah kerim mirmirmirmir alıştı bu ayda bi gelmeye.. şubatın 6sı doğum günü.o gün gelir herhalde. sevgililer günüyle birlikte kutlarız.. güya o gün ailesi tanışmaya gelicekti ama tayinler geç belli olacakmış

Son düzenleme:

anldm yakalanmanız kötü olmş kaydirigubbakcemile3

terem gelmiş hoşgelmişş...

on41im bu sabah erken geldi kahvaltı yapıcaz diye ama ben geç kaldım:):) bi yarım saat kadar bekledi beni hazırlanmamı..arabaya bi bindim bunun surat on karışş... sonra gidemedik kahvaltı yapmak için biyere... çünkü işyerine geç kalıcaktık..işyerine gittik odaya filan geldi kahvaltı yapamadık aldırayım dedii.. bende istemedim öyle bi huyum var acımdan ölsem şunu al yiyim diyemem:):) canım istemiyor şimdi dedimm.. sonra yan firmadan başka bir abi geldi o kahvaltılık almıştı onunla yedik bunu gördü köpürdü.. :):).neden benden istemiyorsunda o getirince onunlaoturupkahvaltı yapıyosun diye:):)

işte yine geldim burdayım hangi taşı kaldırsan ben çıkarımmmmmdelikafadulden
oyyy terem im taşın altından çıkmış,hoş çıkmış -tatlicadiarzu-delikafadulden

ayy neden canim, yakin degil mi teklif etmesi???
CADIARZU

ben gecenlerde aldim evlilik teklifi...:asigim: ama begenmedim :dilcikar:

şu tanışmadan önce ederse iyi olur.. bizim ki biraz "ne gerek var" cı.. bizim niyetimiz evlenmek zaten,sormaya ne gerek var derse hiç şaşırmam,kafasına çantayı yer ama.. :mymeka: gerçi eder yahu haksızlık etmiyimopuyorumnanaktan ,biraz daha bekliyim napiim

anlatsana kızzzzz :mymeka: teklif almışta saklıyo bak delikafadulden çabukkkk

on41im bu sabah erken geldi kahvaltı yapıcaz diye ama ben geç kaldım:):) bi yarım saat kadar bekledi beni hazırlanmamı..arabaya bi bindim bunun surat on karışş... sonra gidemedik kahvaltı yapmak için biyere... çünkü işyerine geç kalıcaktık..işyerine gittik odaya filan geldi kahvaltı yapamadık aldırayım dedii.. bende istemedim öyle bi huyum var acımdan ölsem şunu al yiyim diyemem:):) canım istemiyor şimdi dedimm.. sonra yan firmadan başka bir abi geldi o kahvaltılık almıştı onunla yedik bunu gördü köpürdü.. :):).neden benden istemiyorsunda o getirince onunlaoturupkahvaltı yapıyosun diye:):)

eeeee haklı tabi çocuk :mymeka: canım bende al diyemem o demeden.. ama o sana teklif etmiş.. olur deseydin keşke. gönlünü almadın mı sonra , köpürten geliiiin.. oğlumuzu üzme :eek:klava: :cadıgörümcesmile: delikafadulden

h.h terem :dance:

hoşbulduk şekerimmmŞeniz

ayy neden canim, yakin degil mi teklif etmesi???
CADIARZU

ben gecenlerde aldim evlilik teklifi...:asigim: ama begenmedim :dilcikar:

oo ne güzel kız..bende ilk teklifimi almıştım ama o bize özeldi..diğeride anlatmak içindi:asigim:

hoşbulduk hemşom...kız sende kaşınmışın he elin adamının getirdiğini ye olur mu öle şey orda haklı walla..:eek:klava:kız sizin ne kadar oldu iliişkiniz:uhm:

X