Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

inş teremim görürüz o günlerii..

kızlar çok tuhaf normalde takı hiç sevmem... ama insan sevdiğinden gelsin diye bekliyor...

on41 im hoşbuldum bebeeem napıosun sen kaçak aşkını gördün tabi ayakalrdan yerden 1 mt.yukardaopuyorumnanaktan
ayyyy canım vallahi 43 günün stresini attım geldim.. görüşemeyince sinirler geriliyo,herşey ters gidiyo..iyi oldu..bi daha ki buluşmaya kadr yine böyle olur.. ah uzaklık işte.. ahhmafoldumben.yok ki iş yeri yürüme 10 dk uzaklıkta olan bi aşkımız
:dance: dimi ya nerde bulacanız benim gibi şekeri :ecrin_bebek: :icecream:
dimi :dance:
tatlım,sevgilin matbaacıysa çok şanslısın.. hem bu bi teklif olmamış zaten. sormuş sadece.. bence mesleğinden ötürü sıradışı bi teklif yapacak. bak gör :lepi:
bnm bitanecik sevdiğm sağolsun tektaşıyla yaptı teklifini :asigim: :asigim:
ohh ohh götürün tektaşları mafoldumben

hee daha çıtırsınız sizz bizim 3 yıl oldu..ilk 2 yıl çok oluo o kıskançlıklar...

bizimde 1 sene oldu canim, benimki de asiri derecede kiskanclmaz:

kızlar ben yatıom bol muhabbetler çift olunca gelirim dermişim şaka tabi opuyorumnanaktan

iyi geceler sekerim, valla kaynim olsaydi bende ayarlardim biseler ama malesef tek oglan..a.s

tatlım,sevgilin matbaacıysa çok şanslısın.. hem bu bi teklif olmamış zaten. sormuş sadece.. bence mesleğinden ötürü sıradışı bi teklif yapacak. bak gör :lepi:

kendi bu bi nevi teklif di dedi, ama ben begenmedim

daha güzel daha orijinal bir teklif bekliyorum artik yapsin birseyler :umursamaz:

umarim hayal kirikligina ugramam :lepi:

inş teremim görürüz o günlerii..

kızlar çok tuhaf normalde takı hiç sevmem... ama insan sevdiğinden gelsin diye bekliyor...

kendimden örnek wereyim hayaımda takı takmış bi insan değildimm ama sözlendim kızlar banyoda bilem çıkarasım gelmio yüzüğümü çok alışıo insan ya elimde olmasın çıplak gb hissediorum kendimi:asigim:

yok hayatım ya kıskançlık hiç bitmio :mymeka: bizmde 5 yıl oldu

maşşallah kuzum yaa..bizimde bitmio o kıskançlıklar ama ilk zmaanlardaki gb şiddetli değil..öğrencilik yıllarım zehir olmuştu bizimki yüzündenkötükedihüso

kendi bu bi nevi teklif di dedi, ama ben begenmedim

daha güzel daha orijinal bir teklif bekliyorum artik yapsin birseyler :umursamaz:

umarim hayal kirikligina ugramam :lepi:

uğramazsın uğramazsıııın.. hihoyyyt bak benm bile "ne gerek var"cı sevgilimden ümidim varsa,senin hayli olması lazım delikafadulden

teremim heveslendiroysun ama bizi:): benimde yüzüğüm olsun çıkarmıyım hiç diyesim geldi

uğramazsın uğramazsıııın.. hihoyyyt bak benm bile "ne gerek var"cı sevgilimden ümidim varsa,senin hayli olması lazım delikafadulden

:kedi: ugramam canim, benimki hic öyle görünmez ama cok düsünceli duygusal ve romantikdir, kesin beni sasirtacak bir teklif de bulunacak
Şeniz

:asigim: senin de kesin güzel bir teklifin olur :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…