Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

merhaba aylincim.. benim bildiğime göre kılınıyor ama çorapla kılınması daha eftal. çorapsız namaz kılanın malı azalırmış denr.

he bende baktım şimdi. eğer eteğin ayaklarını kapatıyorsa kılabilirmişsin. ama eğer kapanmıyorsa corap gıymen lazımmıs.

güle güle kullan canım hayırlı olsun..ama insan bi paylaşır :dilcikar:

paylasıcam bebişim, digital foto makınasının pillerini bulamıyorum bi bulsam üşenmeden tek tek cekıcem rasımlerı. du yarın işimi bi boğazlıyım bakayım nereye koymus pillerimi:)

hoşgeldin şekerim napıosun kız ben çokk yoğun bi 5 gün geçirdim feci uykusuzumm....

patrıcıam helal olsun kuzum çok sewindim senin adına opuyorumnanaktan

hoşgeldin şekerim napıosun kız ben çokk yoğun bi 5 gün geçirdim feci uykusuzumm....

patrıcıam helal olsun kuzum çok sewindim senin adına opuyorumnanaktan

neler yaptın bakalım :dance: bwn napım ders falan bi de stres öle

:dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar:

kuzum bunlar bana mı aşk olsun ben bugün sizin ordan geçerken kondüktörle anlaştım tren kornasını çalı duymadın mı yoksamdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…