Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hiç canını sıkma ,herşey nasibin kadardır,her işte bir hayır vardır mutlaka sen yine de sabretmene devam et ,sabrın sonu selamettir ,elinden geleni yap ,gerisini ALLAH a bırak ,ALLAH herşeyin en güzelini bilir ve unutma ki ALLAH ın dediği olur ,ondan ötye bizim geçme imkanımız yok ,seni çok ii anlıyorum ben de ihl mezunuyum öss ye girdiğimde ben de yüksek puan almıştım ama dışarda kaldım ilahiyat filan tutuyordu ama bulunduğum il dışında bir yer yazamadım babamın okutma gücü yoktu ailede başka okuyan vardı üni.de dışarıda ilahiyat yazsaydım geliyordu ama nasip değilmiş olmadı ben de aöf işletme okudum 4 yıllık ilkbaşta çok psikolojim bozuldu ama yemin ettim bir gün devlete gireceğim diye sabrettim okul bitti bittiği sene kpssye girdim 84 aldım ve çok şükür atandım o yüzden kimsenin hakkı yerde kalmıyor ALLAH bir gün mutlaka hakkını verecektir ama sen sabırlı olup ALLAH a isyan etmeden tevekkül edersen bak şimdi ihl nin puan farkı da kalkacak inş. o zman daha ii bir yere gidersin ,ben de gireceğim bu arada hukuk filan alrıım kesin

inş.:Saruboceq:ben çok sabırlıyımdır.benim o yönde takıntı yok.sabırlı olmasam okul biteli on yıl omş hiç çabalamazdım heralde.ama yıpratıyorlar hiç bişeyi duymamaya karar verdim herşeyin yolunda gittiği bi sırada engellere takılmayacam.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ee ne var ne yok başka urfanın neresindesin sen bakayım
sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

katsayı konusunda son karar neymiş ki ,ne olursa olsun bu sefer kararlılar yapacaklar bu işi merak etme

ee ne var ne yok başka urfanın neresindesin sen bakayım
sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

katsayı konusunda son karar neymiş ki ,ne olursa olsun bu sefer kararlılar yapacaklar bu işi merak etme

0,15 ve 0,13 0ldu ya .yani 3 soru gibi bi fark olacak pek bişey farketmiyo o yüzden çalışıyorm yoksa hiç niyetim yoktu girmeye.urfanın merkezden.sen nerelisin demedin bu arada?

dün hiç uyumadım ya 12 ye kadar ders çalıştım sonrada uykum yoktu hiç sabaha doğru uyudum

0,15 ve 0,13 0ldu ya .yani 3 soru gibi bi fark olacak pek bişey farketmiyo o yüzden çalışıyorm yoksa hiç niyetim yoktu girmeye.urfanın merkezden.sen nerelisin demedin bu arada?

haa o o kadar önemli değil yaww ,yemişim 3 sorusunu laelaelaelaelae

ben hiç çalışmadan gireceğim bakalım vaktim yok ama ALLAH tan matematiğim ii össde full yapmıştım sözel öğrencisi olaraktan zemuszemus

ben ankarada yaşıyorum karadenizliyim dedimya

matematik büyük sıkıntım benim okuldan temelim yoktu hiç sadece sözele yetiniyordum şimdiye kadar :çok üzgünüm: şimdi ders alıyorum şimdi beklediğimden daha iyi gidiyor bi fazlaca soru çözmem lazım ama .

benim de temelim yoktu dershanede öğrendim yatkınlığım da çoktu çok da severim matematiği özel ilgim var sayısalcı olsaydım kesin matematikçi olurdum çok soru çözmen lazım tabi heyyy gidi dünler heyyyy günde 500 tane mat. sorusu çözerdim beeee :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

:dance:

kızlar mrb bugün benim doğum günümde.delikafaduldendelikafadulden 24 olduk şaka maka:):) seviniyimmi üzüleyimmi bilemedim....

sizler napıyorsunuz??? gerçii yine kimseler yok amakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

doğum günün kutlu olsun daha gençsin yaww dur bakalım bir tek ben varım beni de tınlayan yok sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…