Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ben bırakırmıyım kız ama giremedim ki hiç nete hep koşuşturmaca wardı..bak geldim gitmemek üzre sen naptın bakalım buralardaakannehir

on41 in sinirlerii bozulmş bize bile bakmıo ki dün bi biz vardık topikte benneyaptımki. :dilcikar: benimde sinirlerim bozuk ya anlıorum :roflol:

ben bırakırmıyım kız ama giremedim ki hiç nete hep koşuşturmaca wardı..bak geldim gitmemek üzre sen naptın bakalım buralardaakannehir
:gitme: gitme kız bi daha
hayirdir teremcim ne kosturmasi, nerelerde kosturdun???..:sm_confused:
düğünlere gitti ya bizi bırakıp :mymeka:
on41 in sinirlerii bozulmş bize bile bakmıo ki dün bi biz vardık topikte benneyaptımki. :dilcikar: benimde sinirlerim bozuk ya anlıorum :roflol:

geliyosunuz hemen çıkıyosunuz :dilcikar:

hayirdir kuzum neden streslisin??

sorma ya off ne yapcam bilmiyorm .herkes bişeyler beklio benden .annem evişi beklio bu saatten sonra dersmi çalışıosn yaşın kaç olmş falan.millet onuda yapıo onuda herişi yapıo falan.moral falan kalmadı resmen dedimki ben on tane işi bi arada yapacak kadar becerikli değilim.babbam ders paranı kendin çıkar dio çalışıomsn ne yapıosn yap.kafamda bin türlütilki.o arada da ders çalışmaya çalışıorm düşün artık kafayı yiyecem hoca bugün ders çalışmıosn dio konuyu güzekl anlıyosn amam meyvesini görelim dio ben bunları düşünürken nasıl çalışayım kafayı yememme az kaldı mafoldumben

:gitme: gitme kız bi daha

düğünlere gitti ya bizi bırakıp :mymeka:

geliyosunuz hemen çıkıyosunuz :dilcikar:

cnm kafamda on türlü tilki dolaşıo benm hiç girmemme gerek aslında nete topiğe yinede giriorm sıkıntıdan sizlerle biraz laflarım iyi gelir diye.artı sende dün baktım hiç oralı olmuyon çıkalım dedik

senağlama senağlama senağlama senağlama senağlamasenağlama :çok üzgünüm:
başım hep bundan ağrıo benimde bi hayatım var ama

ayy canim yaa, ne kadar kaldi okulun bitmesine??

ben de aileme yük olmiyayim diye okulun yani sira calisiyorum bana diyorlar ki calisma birak okuluna konsantre ol

ne tuhaf bi dünya

:sm_confused:

Allah kolaylik versin canim umarim biran önce okulunu bitirip mutlu bir yuva kurarsin..opuyorumnanaktan

ayy 3gün 3 gece düğün wardı sanki ben ewlenmişim kdar yoruldum kızlar ya...aay ben kesin nikah yapıcam ne o öle

ayy anliyorum seni yaa

eylülün sonunda kuzenimin dügününü yaptik aynen dedigin gibi 3 gün 3 gece sürdü

ben sonunda ooof ne bu demisim

benim dügünüm sade olsun demisim herkez bana bakmis..kaydirigubbakcemile3

okulun bitmesinemi? off sorunda orda ya tekrar hazırlanıyorum össye :çok üzgünüm:

uzun hikayem var aslında 99 mezunuyum liseden i.h.l bi kaç defa girdm olmadı en son a.ö.f sosyal bilimler yazdım bu sene mezun oldum ordan.dgs ye girdim sosyoloji geliodu ondada gözümü korkuttular sosyoloji 6 7 yılını alır die şimdi tekrar hazırlanorm pdr istiorm amam bakalım.mat kötü onun için ders alıorm özel ders on yıl oldu bilmiorm bu yıl inş :çok üzgünüm:

kızlar ben çıkıorm yarın ders var sonra uykuda kalıorm görşrz opuyorumnanaktan

..

aöf maöf ihl mihl anlamadim ama sosyoloji 6 yil sürer mi hic:uhm:

burda bile 3 yilda mezun oluyosun..

a.öf açıköğretim fakültesi.i.h.l ise imamhatip lisesi.sosyolojiye gelince formasyon almak gerekliymiş .ardından staj.bi yıldı intibak var dgs ile girişte 6 yılımı alır yaani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…