Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

selamun aleyküm nasılsınız kızlar

hiçkesim zarifecim kusura bakmayın akşam yazıp çıkdım sizde çıkıyoruz yazmıştınız halbuki burdaymışsınız inşallah karşılaşırız opuyorumnanaktan

saol cnm sende hoş geldin takvimini bitirebildin mi
hoşbuldum canım.. takvim bitti de almaya gidemedim..yarın gideyim diyorum. rahatsızdım kaç gündür. meraktan çatlıcam bu arada:asigim:
:hulya::hulya::hulya::hulya: merhaba kızlar nasılsınız.? gunlerdık topikte can yok yaw.

iyiyz canım hoşgeldin.. :1hug: sen nööörüyon :hulya: valla yok kızlar bi anda çekiliverdiler :mymeka: gelsinler bak napıyorum :eek:klava:

kızlar nette buldum şal bağama modelleri:) çok guzel duruyorlarda gel gelelım nasıl bağlıcaz bunları.

iyiyz canım hoşgeldin.. :1hug: sen nööörüyon :hulya: valla yok kızlar bi anda çekiliverdiler :mymeka: gelsinler bak napıyorum :eek:klava:

valla canım ya , napalım balım ya bende kapandım sonunda:))))))))))):lepi:
şal yakışıyor daha ipek başaörtü alamadım, malum gardrop kapalı kıyafetlerle yer değiştirince bir kaç şeyyde eksik kalıyor. ama bir iki tane alıp denemek istiyorum acıkcası bakalım başarabilecekmiyim tutturmayı dıye:) sen nöörüüyon bebem?:hulya:

boynu açıkta bırakan bağlama türünü sevmiyorum ben :umursamaz: benm yanaklar tombiş olduğu için kapatabildiğim kadar kapatıyorum yanaklarımı kaydirigubbakcemile3

boynu açıkta bırakan bağlama türünü sevmiyorum ben :umursamaz: benm yanaklar tombiş olduğu için kapatabildiğim kadar kapatıyorum yanaklarımı kaydirigubbakcemile3

alkisalkisalkis ısırırım senın yanaklarını kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
he kızlar bu hazır eşarplar varmış, baktım netten bone gıbı olanları gordum ama şallı olanları varmış. hiç bilginiz varmı ? denediniz gördünüzmü?

alkisalkisalkis ısırırım senın yanaklarını kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
he kızlar bu hazır eşarplar varmış, baktım netten bone gıbı olanları gordum ama şallı olanları varmış. hiç bilginiz varmı ? denediniz gördünüzmü?

ısırma kız :kedi: küçükken komşlular hep ısırırdı ağlatırlardı beni

sakın onlara bakma canım ya.. al bi eşarp ya da etol (dikdörtgen) olanlardan. kendin bağla.. zamanla öğrenirsin zaten. zemuszemus

slm kızlar hayat nasıl gidiyor size bir şey sormak istiyorum günlerdir kafamı kurcalıyor bayanlar çorapsız namaz kılabilir mi bilgisi olan arkadaşlar cevabınızı bekliyorum aeo

ısırma kız :kedi: küçükken komşlular hep ısırırdı ağlatırlardı beni

sakın onlara bakma canım ya.. al bi eşarp ya da etol (dikdörtgen) olanlardan. kendin bağla.. zamanla öğrenirsin zaten. zemuszemus

aldım bebem ya birtane etol aldım 7-8tanede şal yapıyorum işte kedı çapımda bişeyler:)))

slm kızlar hayat nasıl gidiyor size bir şey sormak istiyorum günlerdir kafamı kurcalıyor bayanlar çorapsız namaz kılabilir mi bilgisi olan arkadaşlar cevabınızı bekliyorum aeo

merhaba aylincim.. benim bildiğime göre kılınıyor ama çorapla kılınması daha eftal. çorapsız namaz kılanın malı azalırmış denr.

X