Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Ay çok sevindim son anda yakaladım adım Merve niyetim sağlıkla huzurla oturabileceğim gönlüme göre bi evi kolaylıkla alabilmek ve aile içi sıkıntılarımızın geçip gitmesi
Amin inşallah rabbim versin en son sensin canım niyetini o zaman de bir daha unutabilirim

Hayır herkes o dediğim sayıları çekicek zaten toplanınca çok fazla çekilmiş oluyor

3 tesbihat var bir 100 diğeri 33 diğeri 55 çekicek herkes bu sayıları çekicek ki dua sayımız fazla olsun
Simdi anladım herkes kendi kendine ama başkası için çekiyor tamam. Ama ben bebeklerimle çekip bitiremezsem haber veririm tamamlanması için olur mu? Bir d eğer gün biri için mi çekeceğiz yoksa her hafta biri için mi

Benide ekler misin listeye canim dualar kısa ve az okunacagı icin yetistirebilirim diğer dua grubumla

Senin sıran gelince de diğer arkadaşlar senin için çekicek

Benide ekler misin listeye canim dualar kısa ve az okunacagı icin yetistirebilirim diğer dua grubumla
Dün etiket etmiştim başka dualarım.var dedin diye listeye yazmadım canım
Listeyi kapatmıştım senle kapansın listemiz
Tamam ekliyorum

Kuzum en son tekrar bu listeyi güncelle isimleri ekran görüntüsü alayım

Dün etiket etmiştim başka dualarım.var dedin diye listeye yazmadım canım
Listeyi kapatmıştım senle kapansın listemiz
Tamam ekliyorum
Dualar kisa canim yetistirebilirim uzun sure falan okuncak sandim o yüzden. Diğer dua grubunda hergün Fetih&Vakıa surelerini okuyoruz. Birde doguma kadar hatim yapacagim hergun okuyorum. Bu dualar kisa yetistirebilirim katilayim istedim

Dualar kisa canim yetistirebilirim uzun sure falan okuncak sandim o yüzden. Diğer dua grubunda hergün Fetih&Vakıa surelerini okuyoruz. Birde doguma kadar hatim yapacagim hergun okuyorum. Bu dualar kisa yetistirebilirim katilayim istedim
Tamam canim ismini söylersen ekleyim

100 defa sevamun gavlen min Rabbin rahim
33 defa Rabbi yessir..
55 defa ya mucib
Sanırım sayı bu böyle olursa ben de katılırım daha fazlasına yetisemem çünkü başka dua grubum da var
İsmim Merve.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…