Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Rabbim dualarımızı kabul etsin

Parem canım hayırlı uğurlu olsun inşallah
Hepimizin duaları kabul olsun.
Ben bu akşam okumaya başlarım muhtemelen önden giderim bilgin olsun.
İsimleri nicklerin yanına yazarsan dilekleri de kısaca yaz canım yada ben yardım edeyim önden okuyanlara yardımcı oluruz hem.

Bende kızlar isimleri desinler dedim diyen olmadı günlük çekerken yazayım demistim o zaman sen oku yarına isimler yazılsın yarın başlayacağız ya

Sende ona göre bağışlarsın tamam mi kuzum

kızlar isimlerinizi yazın yarın ki etikete yazayım önden okuyanlar olucak niyetlerini ona göre yapsınlar

Bende kızlar isimleri desinler dedim diyen olmadı günlük çekerken yazayım demistim o zaman sen oku yarına isimler yazılsın yarın başlayacağız ya

Sende ona göre bağışlarsın tamam mi kuzum
Tamam canım hallederiz o zaman
Eline,yüreğine sağlık canım

Canim ben hepsini okuyamadım mesajların. Şimdi ilk kim için ne niyetine okuyacağız ve neyi okuyacağız ?

Melike mumnun oldum

Bütün hepsini mi okuyacagiz tek bir tanesini mi
Canım yarın ayrıntılı yazicam ilk bide ismini dersen etiketin karşına yazicam önden okuyanlar olucak

3 duamız var yarın dut için okuyacağız ismi özge borçları için be ailevi sıkıntılarında huzur bulması amaclı niyet edip okunucak okuma bitince de bitti okumam diye etiket yapın beni ben bitirenlerin listesinide yapicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…