Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Okudum Allah kabul eder insallah

Kızlar size birşey danisicam bir iki haftadır üzerimde Allah gunah yazmasın aşırı bir uğursuzluk var isyerim ile ilgili ne olsa beni buluyor üst üste üst üste sorun yaşamaya başladım işi bırakma noktasına geldim işin içinden çıkıyorum
Bir dua listesi açmak istiyorum ama hangi dua için yardım istmeliyim böyle bir durum için hangi zikir okunur kaç tane okunur bana bir tavsiye verir misiniz çok ihtiyacım var

Ben bazı dualara buradan bakıyorum snowumm belki işine yarar

Bugün duası okunucak arkadaşımız

Hali

Elif arkadaşımızın dileği ... Allahım bize sağlıklıca ve hayırlıca evlatlar nasip et.
.Niyetiyle

❇1.okunucak duamız.. 7 defa okuyacağız

AMENERRASULÜ

Bismillahirrahmanirrahim

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini 100 defa okuyacağız

Esma-ül-hüsna

100Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

100Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

100Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

Peygamberimize Salâvat-ı Şerif

100 defa Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

10 defaAllahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

Dualarımız bitiyor

yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin

ezgiisel / Ezgi
Sohrab / Nick ile
PiXiEE / Filiz
MssPARE / yasemin
@Ada-anne / nick ile
bir mucizee / Fatma
Tiniminimavihanim / Esra
Madammor / Merve
M MaviMabellee / Nesibe
Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
Hali / Elif
RedGirl / Nick
Lna16 / Selin
Aktif Lora /Ayşe
gulumser43 / Gülümser -lavin 7.sira
OraEtLabora /Büşra
IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz

Canım ya rabbim refaha çıkarsın bir an evvel inşallah bol bol inşirah oku

Lailahe illa enne subhaneke inni kuntimun minezzalim oku bol bol

Yagmurdan sonra arkadasimiza okundu duasi edildi,Rabbimiz kabul etsin insallah

Mabellee arkadasimiza okumustum,yoldan gelince bildirim yapmismiydim hatirlayamadim.Butun arkadaslarimiza okudum yani bu gune kadar,yanlislik olmasin❤

Okudum Allah kabul etsinn MssPARE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…