Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Canım arkadaslarim kandiliniz mübarek olsun Allah"im bu güzel gecede kimin ne derdi varsa derman olsun ,kimin ne hastalığı varsa şifa versin ,kimin ne dileği varsa en hayırlısını nasip etsin. Anne olmak isteyen canim arkadaslarima sağlıklı hayırlı güzel evlatlar nasip etsin . Tanımadan girmeden hep birlikte dualarımiza amin diyoruz Rabbim sizlerin ne muradı varsa tez zamanda en hayırlısını en güzelini nasip etsin

Okudum dualadim Allah kabul etsin

Bugün duası okunucak arkadaşımız

Y yagmurdansonra

Zeynep Nehir arkadaşımızın dileği ... Ilk önce aileme sağlik huzur,mutluluk,hanelerimize bereket nasip eylesin rabbim.
Sevdiklerimle birlikte çok güzel günler görmemizi,evlatlarimizi güzel günlere,sağlikla büyütmemizi nasip eylesin.Ömrümüzü de paramızıda bereketlendirsin Rabbim.Bana dua okuyan seslerini duymadıgim,yüzlerini görmedigim arkadaşlariminda dualarini kabul etsin Rabbim insallah herkesin icinde benimde gönlümüzün muradi olsun insallah...Niyetiyle

❇1.okunucak duamız.. 7 defa okuyacağız

AMENERRASULÜ

Bismillahirrahmanirrahim

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini 100 defa okuyacağız

Esma-ül-hüsna

100Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

100Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

100Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

Peygamberimize Salâvat-ı Şerif

100 defa Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

10 defaAllahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

Dualarımız bitiyor

yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin

ezgiisel / Ezgi
Sohrab / Nick ile
PiXiEE / Filiz
MssPARE / yasemin
@Ada-anne / nick ile
bir mucizee / Fatma
Tiniminimavihanim / Esra
Madammor / Merve
M MaviMabellee / Nesibe
Y yagmurdansonra / Zeynep nehir
Hali / Elif
RedGirl / Nick
Lna16 / Selin
Aktif Lora /Ayşe
gulumser43 / Gülümser -lavin
OraEtLabora /Büşra
IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz

Okudum dualadim Allah kabul etsin.

Okudum Allah kabul etsin MssPARE

Sekerparem bana yarın ki okunacak arkadaşın, hatta bir sonrakinin de duasını niyetini özelden atarmısın canım? Nette büyük sıkıntı var, sabahtan beri çevrim içi gorunmusumdur belki ama ancak şimdi erisebildim sayfaya:/
Kaçırmayayım duaları, ekran resmi alır okur, girebildikce bildiririm

Atayım canım

Y yagmurdansonra arkadasımızın niyetine okudum, Rabbım kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…