Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Denizcim baştan beri benle olan arkadaşlar var defalarca uyarı yaparım yarim bırakmayın diye
Ama ne diyeyim bilemiyorum
Rabbim dileğini versin ama yapılan hoş değil diğer arkadaşlar da doğru yapmadi
Olsun herkes kendine yakisani yapar,bizden duaya devam,biz baskasi icin okudukca rabbim bizim duamizi da yakinlastirsin insallah🌼💖

Canim 2 hatim derken bana acar misin?Anlamadim hergun 1 cuz okunmayacak mi?
Hayır canım ramazanın ilk günü başlayacağız kadir gecesine kadar okuyup biticek yani 26 gün var o yüzden dedim 26 günün 6 günü özel gün okursa diğer günler iki cüz okuma yapılır ve iki hatim yaparız herkes aldığı cüzü iki kez okusun iki hatim olur okumak istersen listeye ekleyim

Canim ben yanlis anlamisim. Annem gunde 1 hatim tamamlancak saniyor.Hatta soyle 30 kisiyiz once baslayalim bari herkese 1 hatim duşsun dedi.🥰 yani aldigimiz cuz kadir gecesine kadar sadece 2 defa okunacak. MssPARE MssPARE

Canim ben yanlis anlamisim. Annem gunde 1 hatim tamamlancak saniyor.Hatta soyle 30 kisiyiz once baslayalim bari herkese 1 hatim duşsun dedi.🥰 yani aldigimiz cuz kadir gecesine kadar sadece 2 defa okunacak. MssPARE MssPARE
Evet canım aynen öyle aldığın cüzü 2 kere okunacak kağıt gecesine kadar 😍

Kuzum liste sonundaydı transfer olucak dedi ne güzel rabbim versin rabbim bir an evvel kucağına evlat versin
@madammor dan izin aldık sağ olsun sırayı verdi Dua ettik ALLAH korusun üzülmüş ters bir şeyler olmuştur uzaklaşmak istemiştir anlıyorum ama burda bur okuma var sırası gelene okunuyor en azından gidiyorum de ne bileyim canım üzülüyorum bu durumlara ama hak var benim gönlüm olur senin olur başkasının olmaz iste
😔😔😔😔 Ne bileyim kuzum Rabbim herkezin gönlüne göre versin kimse kimsenin kul hakkına girmesin girecek ise de duaya katılmasın yani 🥺

Ekliyorum o zaman ikinci listeye ekleyim mi ne yapayım canim

Bugün duası okunucak arkadaşımız

🍀 @madammor 🍀

🍀Merve arkadaşımızın dileği .. Allah'ım sen tüm müslüman kardeşlerime eşime çocuklarıma aileme sağlık sıhhat huzur bereket ve hayırlı imanlı ömürler nasip eyle.
Hastalıklarımıza şifa dertlerimiza deva ölmüşlerimize rahmet eyle.
Eşimin yeni görev yerinde bize yardım et kötülüğü dokunacak insanlardan bizi muhafaza eyle.
Rabbim sen sustuklarimizi bilensin yaşadıklarımıza şahit olan yalnız sensin hakkımıza girenleri sana havale ediyorum. Karşımıza yolumuza iki yüzlü samimiyetsiz insanlar çıkarma ya Rabbim.
Tüm dua kardeşlerimin ettigi duaları kalbinden geçen güzel niyetleri kabul buyur. Niyetiyle

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇1.okunucak duamız..➡️ 7 defa okuyacağız

🌷AMENERRASULÜ🌷

🌷Bismillahirrahmanirrahim🌷

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.
La yükellifullahü nefsen illa vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini ➡️100 defa okuyacağız

🌺 Esma-ül-hüsna🌺

➡️100➡️Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

➡️100➡️Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

➡️100➡️Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

🌹Peygamberimize Salâvat-ı Şerif 🌹

➡️100 defa ➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

➡️ 10 defa➡️Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Dualarımız bitiyor

🤲 yarın sabah saat 10 kadar okumalarimiz bitsin ,okuması biten arkadaşlar okudum deyip beni etiket yapsın ...lutfen

Rabbim dualarımızı kabul etsin 🤲

🍀 @ezgiisel / Ezgi 🅾️
🍀 @Sohrab / Nick ile 🅾️
🍀 @PiXiEE / Filiz🅾️
🍀 MssPARE MssPARE / yasemin 🅾️
🍀 @Ada-anne / nick ile🅾️
🍀 bir mucizee bir mucizee / Fatma 🅾️
🍀 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / Esra🅾️
🍀 @madammor / Merve
🍀 @Mabellee / Nesibe
🍀 @yagmurdansonra / Zeynep nehir
🍀 @Mavihali / Elif
🍀 @RedGirl / Nick
🍀 Lna16 Lna16 / Selin
🍀 @Aktif Lora /Ayşe
🍀 @gulumser43 / Gülümser -lavin
🍀 @OraEtLabora /Büşra
🍀 IcimdekiSonsuzDeniz IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz
🍀 @pokemonn1 /Şeyda 🅾️
Okudum MssPARE MssPARE m"♥️

MssPARE MssPARE Pokemonun engel yediği için üyelik iptali olduğunu ve isimleri istediğini yazdım özelden. Ama siz yargılamayı seçmişsiniz sanırım..

MssPARE MssPARE Pokemonun engel yediği için üyelik iptali olduğunu ve isimleri istediğini yazdım özelden. Ama siz yargılamayı seçmişsiniz sanırım..
Ben özele yazdım seni buldum bu kadar üyeden canım listeyi yolladim kalan üyelere okuma yapsın hak olmasin dedim iyi dileklerimi bulundun keşke şimdi nasıl geldin açıklama yaptında daha önce yapsaydın bizde bilseydik
Yargılamadık grup okumalarına böyle olmuyor dedik dünden beri 3 kişi gitti genel dedik aynen grup okumalri oluyorsa kurallara uymak gerekiyor

Tamam parem ❤ birşey sorucam canım ramazan ayı boyunca hergün farklı bir cüz mü okuyacagız yoksa sadece verilen cüzlerimi okuycaz ☺ anlatabildim umarim parem c😂😂
Bitanem sana verilen cüzü okuyacaksın
Ramazanın ilk günü başla kadir gecesine kadar zamanın var sadece sana verilen cüzü okuyacaksın kuzum🌺🌺😇bide iki cüz okunsun dedik iki hatim yapacağız inşallah iki cüz okurum 27 gün var okurum dersen sadece sana verilen cüzü iki kez okuyacaksın iki hatim olucak inşallah ekle iki kez okurum dersen ekleyim

Merhabalar bebek duası vardı günlük 100defa okuyorduk.O listeye devam edecek mi acaba birde onu sorar mısınız bana da arkadaş yazdı bilgim yok demiştim ama emin olmak istiyorum🌹

X