Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Hanımlar 🥰🌷

hatim listemiz bitti
tamamladık rabbim inşallah okumayı da nasip etsin.🤲
Ramazana iki yada üç gün kala etiket yapicam ramazanın ilk günü okumaya başlayacağız ve 27.gecesi kadir gecesi günü hatimlerimizi bitireceğiz
🤲🌺🌷❤...

AKŞAM düşündüm aklima geldi ramazanın ilk günü başlayacağız kadir gecesine kadar 27 gün olucak 7 gün özel günümüze gitse kalıyor 20 gün bu günde iki cüz bile okuruz
Sonra dedim ki herkes okuduğu cüzü iki kere okusa ve iki hatim yapsak ne güzel olur muhteşem olur tabi sevabı kat kat olur rabbim inşallah kabul etsin...bilmiyorum sizler ne dersiniz 🥰

Yanı herkes okuduğu cüzü iki kere okusa iki hatim eedeceğiz iki okuma yapalım mı ne dersiniz ?🌷🌺

Belki bu soru için erken ama inanın içim coşuyor istiyorum ki herşey çok çok olsun birlikte beraber olsun heycan yapıyorum kızlar valla😍

Kusura bakmayın 😊😇

Kuran hatmi listesi

1. Cüz ➡️ @DantelKiz ❤ okuyacak
2. Cüz ➡️ M MaviMabellee ❤ okuyacak
3. Cüz ➡️ @rana20 ❤ okuyacak
4. Cüz ➡️ @Delice ❤okuyacak
5. Cüz ➡️ @agustos72 ❤okuyacak
6. Cüz ➡️ MssPARE MssPARE ❤okuyacak
7. Cüz ➡️ OraEtLabora OraEtLabora ❤okuyacak
8. Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ arkadaşı okuyacak
9. Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ arkadaşı okuyacak
10.Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ arkadaşı okuyacak
11.Cüz ➡️ @kavs-i kuzah ❤ okuyacak
12. Cüz➡️ @kavs-i kuzah annesi❤ okuyacak
13. Cüz➡️ @oznurvarol ❤okuyacak
14. Cüz➡️ @Taze fasulye ❤okuyacak
15.Cüz ➡️ @Elhan ❤ okuyacak
16.Cüz ➡️ Aktif Lora Aktif Lora ❤okuyacak
17.Cüz ➡️ @Hogwartss❤okuyacak
18.Cüz ➡️ @Ada-anne ❤okuyacak
19.Cüz ➡️ @Meva59 annesi❤okuyacak
20.Cüz ➡️ PiXiEE PiXiEE annesi ❤okuyacak
21.Cüz ➡️ @BlueBerry4268 ❤ okuyacak
22.Cüz ➡️ @Nevreste ❤okuyacak
23.Cüz ➡️ @-cantanem- ❤okuyacak
24.Cüz ➡️ @SoLeiL12 ❤ okuyacsk
25.Cüz ➡️ UcanSupurge UcanSupurge ❤okuyacak
26.Cüz ➡️ ezgiisel ezgiisel ❤ okuyacak
27.Cüz ➡️ @Saliha40 ❤okuyacak
28.Cüz ➡️ E c e E c e ❤ okuyacak
29.Cüz ➡️ Lna16 Lna16 ❤ okuyacak
30. Cüz➡️ RedGirl RedGirl ❤okuyacak
Ben okurum canım

Hanımlar 🥰🌷

hatim listemiz bitti
Ramazana iki yada üç gün kala etiket yapicam ramazanın ilk günü okumaya başlayacağız ve 27.gecesi kadir gecesi günü hatimlerimizi bitireceğiz
🤲🌺🌷❤...

AKŞAM düşündüm aklima geldi ramazanın ilk günü başlayacağız kadir gecesine kadar 27 gün olucak 7 gün özel günümüze gitse kalıyor 20 gün bu günde iki cüz bile okuruz
Sonra dedim ki herkes okuduğu cüzü iki kere okusa ve iki hatim yapsak ne güzel olur muhteşem olur tabi sevabı kat kat olur rabbim inşallah kabul etsin...bilmiyorum sizler ne dersiniz 🥰

Yanı herkes okuduğu cüzü iki kere okusa iki hatim eedeceğiz iki okuma yapalım mı ne dersiniz ?🌷🌺

Belki bu soru için erken ama inanın içim coşuyor istiyorum ki herşey çok çok olsun birlikte beraber olsun heycan yapıyorum kızlar valla😍

Kusura bakmayın 😊😇

Kuran hatmi listesi

Benim başka gruplarda da cüzlerim var, ayrıca her Ramazan tek başıma da hatim yapıyorum. Her gün bir cüzü, mealiyle beraber okuyorum ❤️ O yüzden ben bir kere okuyabilirim 🤗 İkinciyi yetiştiremem 😕

Hanımlar 🥰🌷

hatim listemiz bitti
🤲🌺🌷❤...

Kusura bakmayın 😊😇

Kuran hatmi listesi

Ben varım parişinmmm çok güzel düşünmüşsün ramazanda gezme yok tozma yok işimiz ne sahura kadar oturuyoruzzz okuruz kuzum 💐🌺🥲🥰 bende senin gibi çok şeyler okumak yapmak istiyorum 3 aylar da inşallah çoğunluk olur ve okuruz Allah herkesin niyetini kabul etsin çok güzel oldu maşallah 🥲🥲🥲🥲🥰🥰🥰

Ben varım parişinmmm çok güzel düşünmüşsün ramazanda gezme yok tozma yok işimiz ne sahura kadar oturuyoruzzz okuruz kuzum 💐🌺🥲🥰 bende senin gibi çok şeyler okumak yapmak istiyorum 3 aylar da inşallah çoğunluk olur ve okuruz Allah herkesin niyetini kabul etsin çok güzel oldu maşallah 🥲🥲🥲🥲🥰🥰🥰
Yavrum seni ekledim zaten lenam🌺🌷🥰

Kızlar pokemon1 arkadaş üyelik iptali yaptırmış yeni gördüm geçen dua okumasında yine aynı şey oldu
Yanı listeyi yapmadan belki on kez kırmızı yazılarlar uyarı yapıyorum yarıda gidecekseniz lütfen listeye girmeyin diye
Bu hak vebal diyorum ...dün iki arkadaş gitti bugün biri yani olmaz böyle herkesin ne sıkıntısı ne derdi oluyor hepimiz bunun için burdayiz zaten birlik olup dua edip sıkıntı istek neyse üstesinden gelelim diye yaradana yalvarıyoruz.. insan üzülür bazı şeyler ters gider morali bozuktur ki hepimizin özelinde neler neler oluyor anlıyorum ama böyle yarım da bırakılmaz..

Görüyorsunuz büyük bir heycanla ramazan için hazırlık yapıyorum sırf birlik beraberlik olsun diye emek var çaba var

herkes okuma yaptı eee herkesin üstünde hakka vebale ne gerek var ..yazmayım dedim ama madem gidilicek en azından ben gidiyorum den yahu bu ne..

🍀 Madammor Madammor 🍀hatirlatma etiketi

🍀Okundu listesi🍀

🍀 ezgiisel ezgiisel / Ezgi ✅
🍀 Sohrab Sohrab / Nick ile ❌
🍀 PiXiEE PiXiEE /Filiz ✅
🍀 MssPARE MssPARE / Yasemin ✅
🍀 @Ada-anne / nick ile/❌
🍀 bir mucizee bir mucizee / Fatma ❌
🍀 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / Esra❌
🍀 Madammor Madammor / Merve✅
🍀 M MaviMabellee / Nesibe ✅
🍀 Y yagmurdansonra / Zeynep nehir❌
🍀 Hali Hali / Elif ✅
🍀 RedGirl RedGirl / Nick ✅
🍀 Lna16 Lna16 / Selin✅
🍀 Aktif Lora Aktif Lora / Ayşe ✅
🍀 OraEtLabora OraEtLabora /Büşra ❌
🍀 IcimdekiSonsuzDeniz IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz❌
🍀 @pokemon1 ✅

@pokemon1 arkadaş için okumuyanlar
Y yagmurdansonra ❌

Kızlar pokemon1 arkadaş üyelik iptali yaptırmış yeni gördüm geçen dua okumasında yine aynı şey oldu
Yanı listeyi yapmadan belki on kez kırmızı yazılarlar uyarı yapıyorum yarıda gidecekseniz lütfen listeye girmeyin diye
Bu hak vebal diyorum ...dün iki arkadaş gitti bugün biri yani olmaz böyle herkesin ne sıkıntısı ne derdi oluyor hepimiz bunun için burdayiz zaten birlik olup dua edip sıkıntı istek neyse üstesinden gelelim diye yaradana yalvarıyoruz.. insan üzülür bazı şeyler ters gider morali bozuktur ki hepimizin özelinde neler neler oluyor anlıyorum ama böyle yarım da bırakılmaz..

Görüyorsunuz büyük bir heycanla ramazan için hazırlık yapıyorum sırf birlik beraberlik olsun diye emek var çaba var

herkes okuma yaptı eee herkesin üstünde hakka vebale ne gerek var ..yazmayım dedim ama madem gidilicek en azından ben gidiyorum den yahu bu ne..

🍀Okundu listesi🍀

🍀 PiXiEE PiXiEE /Filiz ✅
🍀 @Ada-anne / nick ile/❌
🍀 Hali Hali / Elif ✅
🍀 Lna16 Lna16 / Selin✅
🍀 @pokemon1 ✅

Y yagmurdansonra ❌
Mübarek 3 aylarda kimse kimsenin hakkına girmesin Pariş dediğin gibi ama belki gelir geriye ama geçen de de aynısı oldu demişsin anlamadım 🙄😔

Mübarek 3 aylarda kimse kimsenin hakkına girmesin Pariş dediğin gibi ama belki gelir geriye ama geçen de de aynısı oldu demişsin anlamadım 🙄😔
Kuzum liste sonundaydı transfer olucak dedi ne güzel rabbim versin rabbim bir an evvel kucağına evlat versin
Madammor Madammor dan izin aldık sağ olsun sırayı verdi Dua ettik ALLAH korusun üzülmüş ters bir şeyler olmuştur uzaklaşmak istemiştir anlıyorum ama burda bur okuma var sırası gelene okunuyor en azından gidiyorum de ne bileyim canım üzülüyorum bu durumlara ama hak var benim gönlüm olur senin olur başkasının olmaz iste

🍀Okundu listesi🍀

🍀 PiXiEE PiXiEE /Filiz ✅
🍀 @Ada-anne / nick ile/❌
🍀 Hali Hali / Elif ✅
🍀 Lna16 Lna16 / Selin✅
🍀 @pokemon1 ✅

Y yagmurdansonra ❌
Madammor sirasini vermisti yanlis hatirlamiyorsam degil mi? Cok yanlis ya bunlar vebalde kaliyorlar....

Madammor sirasini vermisti yanlis hatirlamiyorsam degil mi? Cok yanlis ya bunlar vebalde kaliyorlar....
Aynen kuzum senin benim gönlüm olur ama bir başkası kabul etmez iste bunu ne diyeyim.mabem ya uyarılar yapıyorum görüyorsunuz kuzum

Mabem bu arada hatim için paylaşımı gördüm mu
Iki kez aynı cüzü okuyalım iki hatim olsun dedim ne dersin okurmusun

Aynen kuzum senin benim gönlüm olur ama bir başkası kabul etmez iste bunu ne diyeyim.mabem ya uyarılar yapıyorum görüyorsunuz kuzum

Mabem bu arada hatim için paylaşımı gördüm mu
Iki kez aynı cüzü okuyalım iki hatim olsun dedim ne dersin okurmusun
Kuzum benim hatmim var yavas okuyorum biraz ondan kendim girmedim anneme okutuyorum annem okur 2 kere paylasimini gormedim ay bildirim gelmemis bana

⚠️➡️Kızlar Ramazan ayı yaklaşıyor ne mutlu😊
Inşallah bu ayı boşa geçirmeyelim ve Kuran hatmi yapalım istiyorum 🤲arapça bilen arkadaşlar ramazan ayı boyunca aldığımız cüzü okuyalım 🌹❣ramazan ayının ilk günü başlıyalım 27.geçesi yani kadir gecesi hatminizi bitirelim inşallah🤲😇 bir cüz yada iki cüz okumak isteyen bu katılmak isteyen olursa lütfen etiket yapın❤ lsiteye ekleyim biraz erken yapıyorum😇 listeyi herkesin okuması duası olucak hiç olmazsa bir cüz okuyarak birlik olmak bir araya gelmek istedim 😊listeyi anca tamamlarim diye de erkenden etiket yapıyorum...🥰

Yine ramazan ayında dua grubumuz tesbihlerimiz günlük okumalarimiz olucak❤😇🤲 inşallah ama öncelikle kuran hatmi listesini tamamlamak istiyorum 😊

Kuran hattmine katilmak isteyen arkadaşlar etiket yaparsa sevinirim ...Teşekkürler ALLAHrazı olsun🤲 🌷⬅️⚠️

Kızlar @gulumser43 arkadaş üyelik iptali yapmış yeni gördüm sırası gelince bugüne kadar kime okuduysa sadece o kişiler okuma yapalım ayrıca @L a v i n arkadaş listeden cıktı sağlık sorunlarından dolayı okuma yapmiyacakmis yine aynen onada bugüne kadar kime okuduysa sadece o kişiler okuma yapalım haksızlık olmasin sonuçta emek verdi kul hakkı olmasin ...
ve Y yagmurdansonra arkadaşın evladı hastaymış ben arkadan okurum dedi

🍀 @pokemonn1 🍀

🍀Okundu listesi🍀

🍀 PiXiEE PiXiEE /Filiz ✅
🍀 @Ada-anne / nick ile/❌
🍀 Hali Hali / Elif ❌
🍀 Lna16 Lna16 / Selin✅
🍀 Aktif Lora Aktif Lora / Ayşe ❌
🍀 @gulumser43 / Gülümser ✅
🍀 OraEtLabora OraEtLabora /Büşra ✅
🍀 IcimdekiSonsuzDeniz IcimdekiSonsuzDeniz / Deniz✅
🍀 @pokemonn1 /Şeyda ❌

Kuzum liste sonundaydı transfer olucak dedi ne güzel rabbim versin rabbim bir an evvel kucağına evlat versin
Madammor Madammor dan izin aldık sağ olsun sırayı verdi Dua ettik ALLAH korusun üzülmüş ters bir şeyler olmuştur uzaklaşmak istemiştir anlıyorum ama burda bur okuma var sırası gelene okunuyor en azından gidiyorum de ne bileyim canım üzülüyorum bu durumlara ama hak var benim gönlüm olur senin olur başkasının olmaz iste
Dun gordum yazismalari evet oyle konustunuz.
Ne oldu simdi,duam edildi hadi bana eyvallah mi?
Biz halis niyetle okuduk ama rabbim kalpleri biliyor,yine de muradini versin ama yakisti diyemem:/
Rabbim herkesin gonlune gore versin,baska ne diyeyim:/

Dun gordum yazismalari evet oyle konustunuz.
Ne oldu simdi,duam edildi hadi bana eyvallah mi?
Biz halis niyetle okuduk ama rabbim kalpleri biliyor,yine de muradini versin ama yakisti diyemem:/
Rabbim herkesin gonlune gore versin,baska ne diyeyim:/

Denizcim baştan beri benle olan arkadaşlar var defalarca uyarı yaparım yarim bırakmayın diye
Ama ne diyeyim bilemiyorum
Rabbim dileğini versin ama yapılan hoş değil diğer arkadaşlar da doğru yapmadi

X