Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Rabbim dileğini kabul etsin arkadaşlarımın okudum canım

Allah senden razı olsun canım sürekli bildirim yapıyorsun böyle bir listeyi yönetmek kolay değil. bende bazı günler önden gidiyorum ama hergün siteye girip niyetleniyorum. Listede olan biri olarak benim de içime sinmez hem kendi duamın hemde diğer arkadaşlarımın niyetleri için okunmadığı zaman genel okudum diyeceksek neden o zaman niyetlerimizi yazıyoruz ki

Yönetmek çok keyifli seviyorum birlik olmayı beraber olmayı Allah için bir araya gelmeyi seviyorum
Liste basında uyarılarımı yaptım liste düzenli gidince ayrı keyif oluyor
Burda birbirimizi bulduk bunun bile bir sebebi var
Listede uygun olmayan durum olunca uyarımı yaparım canım çünkü emek var herkesi tek tek takip ediyorum benimde ufak tefek yanlışlarım olabilir ama istediğim liste grup düzeni olsun çok korkarım vebal kul hakkindan
Herşeyin kuralı olduğu gibi duanın da kuralı var grubunda
Niyetler ediliyor hatta isimler bile yazılıyor ki dua tam olsun yoksa ismi Ayşe Fatma ne fark eder rabbim isimlerimizi bilmiyor mu biliyor ama dua tam olsun diye
O zaman niyet yazmayalım okudum deyip geçelim bu düzen olmuyor
Listeye gruba katılım oluyorsa düzene uymak durumundayız kim olursa olsun ben olsam dahi
Olmuyor sa bu hak bu vebal bu kişileri önemsememek kendi için dua okutup diğerlerini geçiştirmek oluyor buda olmuyor o zaman yönetmekte zor ben uyarımı yaparım uyan devam eder uymayansa hakka girer

Okduum dualadim Allah kabul etsin.

okudum canım MssPARE Allah kabul etsin

Okudum arkadaşlarımın niyetine MssPARE

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Kızlar merhaba yeni dua listemiz böyle olucak günlük bir kişiye okuma olucak inşallah dualarımıza pazartesi günü başlıyalım hafta sonu genelde kimse olmuyor 20 kişi olalım dedim ama şükür ramazana bitirip ramazan ayında hatim ve dualarımız yetişsin hatim almak isteyen hatim dua okumak isteyen dua okuyacak

bu ay için tesbihlerimiz böyle

Her listede yaptığım uyarımı yapayım
Dualarımız zor değil listeye devam edicem diyenlerle dualarımızı okuruz ama tamam deyip etiketlere bildirimlere dönmeyen sitede çevrimiçi olup dualarımıza gelmeyen olursa listeden çıkarıyorum grup olduysak birlik olduk beraber olduk demek birbirimiz için okumalar yapacağız listenin grubun düzeni bozulmasın lütfen hep diyorum bir emek var hakka vebale girilmeden dualarımızı okuyalım inşallah..Teşekkür ederim..

ve kızlar lütfen pazartesi gününe kadar niyetlerinizi özelden yazınız..

❇1.okunucak duamız.. 7 defa okuyacağız

AMENERRASULÜ

Bismillahirrahmanirrahim

Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun, küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih, ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.

La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va’fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn.

❇ 2. Okunucak duamız...Esmalarimiz her birini 100 defa okuyacağız

Esma-ül-hüsna

100Subhana’llahi’l Hayyil Kayyum

100Subhanna’llahi’l Ehadi’s Samed

100Subhana’llahi’l Gafuri’r Rahim

❇ 3.okunucak duamız ..2 tane salâvat-ı şerif var ilkini 100 defa ikinciyi 10 defa okuyacağız

Peygamberimize Salâvat-ı Şerif

100 defa Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

10 defaAllahümme salli ala seyyidina Muhammedin abdike ve resulike ve ale'muminine vel'muminati vel'muslimine vel'muslimati.

Dualarımız bitiyor

Rabbim dualarımızı kabul etsin

ezgiisel
Sohrab
PiXiEE
MssPARE
@Ada-anne
bir mucizee
Tiniminimavihanim
Madammor
M MaviMabellee
Y yagmurdansonra
Hali
M Mavi Menekse
RedGirl
Lna16
Aktif Lora
gulumser43
L a v i n
OraEtLabora
geceyagmuru

AAllaım kabul etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…