Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Ben okudum hep .. ne niyetle okutuyorsa Allah kabul etsin dedim.
Sen değil canım sen baştan beri benlesin listesin keşke herkes sen gibi olsa liste içine yazicaktim isimleri yazmadım akşam hatırlatma etiketine yazicam

Sunuda düzelteyim saliha okudun yinede sitedesin dimi gelip niyetlere bağışlamak en doğrusu o zaman niyetleri özellikle yazmayalım ne niyeti varsa diyelim buda olmaz iste niyetleri yazıyoruz ki ona göre okunuyor ona göre bağışlanıyor ...
Evet sen okudun ama gelip bi beg3ni yapıyorsun burdasın çıkıp gitmiyorsun

Son düzenleme:
okudum canım

Okudum MssPARE Allah kabul etsin insallah

MssPARE okudum arkadaslarin niyetine Allah kabul etsin inşallah

Okudular mi bide o var
Ama vebal bu defalarca yazdım kırmızı büyük harflerle
Burda ALLAH için dua için uğraşıyoruz yapılan hem ayıp hem günah
Yani
Sen kaç kez yazdın canım okumadilarsa da vebali sana değil okumuslardir inşallah

Ben gece okuyunca yazicam

Ben bağışlıyorum canım.
Allah korusun kul hakkına girer diye düşünüyorum.
Kacirdigim dua var mı diye geri gidip sayfaları kontrol ediyorum.
Ama diğer arkadaşları bilemem.
Kaç kez kırmızı harflerle.kelimelerle koca koca cümlelerle yazdım cemos gelipte okudum niyetlerine denmedi mutlaka gördünüz yazdiklarimi

Cemoos okudum bağışladım niyetine
BlueBerry4268 okudum bağışladım rabbim ailesine sabır versin basınız sağolsun

Kaç kez kırmızı harflerle.kelimelerle koca koca cümlelerle yazdım cemos gelipte okudum niyetlerine denmedi mutlaka gördünüz yazdiklarimi
Sonradan gördüm canım sagolasin.
İnşallah herkes böyle incedir
Ama sonuçta birbirimize çıkarsız dua ediyoruz,vakit ayırıyoruz burada da kul hakkına girmemek lazım.
Allah'ım senin de emeklerini boşa cikartmasin

Amin canım benim amin herkesle beraber

Okudum dualadim Allah kabul etsin

Okudum kuzum Rabbim kabul etsin rumeysa basiniz sagolsun cok uzuldum

Arkadaşlar öncelikle tüm duaları önden bitirdim her birinizin adina tek tek niyetlenerek adiniza/nickinize okudum Allah kabul eylesin
Her sabah etiket düştügünde yine girer niyetlerinizi dualarinizi okur tekrar Rabbim kabul eylesin deyip bağışlıyorum
Hepinizin aynı hassasiyeti gösterdigine inaniyorum ALLAH hepinizden razı olsun dua arkadaşlarım. Duanın gücüne inanıyorum hele icten samimi olarak edildiğinde

Çok şükür benim niyetime ettiğiniz duam kabul oldu. Tayinimiz çıktı ve taşınma sürecimiz başladı Rabbim hepinize hayırlı kapılar açsın tüm dualarınızı içten samimiyetle yapıyorum Allah şahit

Yaa çok sevindim tebrik ederim
Güle güle gidin oturun mutlulugunuz daim olsun

Dua listeme başladığımdan beri bu bir kaç kişiden duyduğum guzel haberleden birisi inşallah herkesin duası kabul olsun herkesin yüzü gülsün
Senin içinde en güzeli neyse o olsun
Bastan beri benimle devam.edenlerden birisin canım herkes keşke senin kadar duyarli olsa
Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…