Terk edildim geri döner mi sizce?

Angelarelation

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
299
83
6 aralıkta evlilik hayali kuruyoduk 8 aralıkta Kafam karışık ikimizden emin değilim dedi bir anda sebep yokken bıraktı bende son kez bulusalım dedim bitmesin dedim ağladım yanında yok olmuyor kısmetimizde varsa zaten oluruz dedi ilerde Aileler yakın aynı köylüyüz son mesajım bu sizce geri döner mi?

Dönmez, dönmesin de bence.
Başkasını bulmuş olabilir evlilik hayali kuran bir erkek birden iki güne değişmez.
Gerçi her evlilik hayali kuran erkeğe de hemen inanmayın önemli olan hayali gerçekleştirmek. Size de tecrübe olmuş önünüze bakın dönerse de kabul etmeyin.

ve sen onu bekleyecek misin bence kendi yolunu cizsen daha iyi olur adam hayatini yasayip 35li yaslara gelince beni bekleyen biri vardi evleneyim mi diycek sacma
Ben onu gerçekten cok sevmiştim o kadar evlilik hayali kurduk 7/24 konusuyoduk beni kıskanıyordu kısıtlıyodu simdi cok eksik hissediyorum kendimi her dakika konusmak isteyen insan Bi anda nasıl bitiriyo aklım almıyor hala kabullenemiyorum

A) Başka birini bulmuş
B) Senden sıkılmış
C) İşin ciddiye bineceğini düşünüp kaçmış

Hangisi olursa olsun. Hiç biri hoş değil.
Tek cevaplardan nefret ederim sen onca şey yazdıktan sonra. Bana saygısı yokmuş gibi gelir.
Boşver güzelim önüne bak daha neler neler çıkar karşına. Hayat kısa sen önemlisin bunu kendine herzaman tekrarla.

Dönmez, dönmesin de bence.
Başkasını bulmuş olabilir evlilik hayali kuran bir erkek birden iki güne değişmez.
Gerçi her evlilik hayali kuran erkeğe de hemen inanmayın önemli olan hayali gerçekleştirmek. Size de tecrübe olmuş önünüze bakın dönerse de kabul etmeyin.
Ailelerimiz yakın aynı köylüyüz diye ben ona cok güvendim hani yabancı değil diye kabullenemiyorum unutamıyorum cok seviyorum Bi anda nasıl vazgecebiliyor ki

Ben onu gerçekten cok sevmiştim o kadar evlilik hayali kurduk 7/24 konusuyoduk beni kıskanıyordu kısıtlıyodu simdi cok eksik hissediyorum kendimi her dakika konusmak isteyen insan Bi anda nasıl bitiriyo aklım almıyor hala kabullenemiyorum
cunku erkeklerr boyle sag gosterip sol vuruyorlar bende birini sevmistim. cok genc yaslarda. senle evlenirim sen baskasin hergun konusup arkamdan konusan adam boyle birakti gitti sonra bir bakti eski sevgilisini kacirmis eski sevgiliside evliydi anam o an ne kadar sanliymisim dedim bak simdi cok mutluyum 4 cu cocuguma hamileyim

Evlilik hayali kurmak cok kolay da o bunu gerceklestirecek biri değilmiş ki gitti. Yani en iyi ihtimal bir anda korktu sorumluluktan geri cekildi ama özleyip dönecek diyelim. Bu bir ihtimal.

Ama boyle kafası karışık biri ne kadar güven verir ki yani madem hazır değil niye evlilik hayali kurduruyor, bizden emin degilim demesi iliskiyi benimsemedigini gösteriyor. Mesajı kısa ve net.

Yani bi kez sizi yolda birakan birini beklemek zaman kaybi olabilir, çok daha iyileri olur insaalah.

A) Başka birini bulmuş
B) Senden sıkılmış
C) İşin ciddiye bineceğini düşünüp kaçmış

Hangisi olursa olsun. Hiç biri hoş değil.
Tek cevaplardan nefret ederim sen onca şey yazdıktan sonra. Bana saygısı yokmuş gibi gelir.
Boşver güzelim önüne bak daha neler neler çıkar karşına. Hayat kısa sen önemlisin bunu kendine herzaman tekrarla.
Aslında daha kötüsü ben o bana yazmadan 2 gün önce bak bana karşı sevginden eminsen beni seviyorsan biz Bi yola cıkalım dedim o da böyle söyledi

Eklentiler

• IMG_20181231_004630.jpg
    IMG_20181231_004630.jpg
    167,2 KB · Görüntüleme: 510
6 aralıkta evlilik hayali kuruyoduk 8 aralıkta Kafam karışık ikimizden emin değilim dedi bir anda sebep yokken bıraktı bende son kez bulusalım dedim bitmesin dedim ağladım yanında yok olmuyor kısmetimizde varsa zaten oluruz dedi ilerde Aileler yakın aynı köylüyüz son mesajım bu sizce geri döner mi?
19 yaşında evlilik hayali mi kurulur ya ?
Yanlış insanla , yanlış bi yaşta, yanlış bi evlilik olurmuş ...
Sadaka verin bence.

Aslında daha kötüsü ben o bana yazmadan 2 gün önce bak bana karşı sevginden eminsen beni seviyorsan biz Bi yola cıkalım dedim o da böyle söyledi

Çok klasik erkek konuşması bunlar. Yani çok yoğun birşey hissetmiyormuş zaten. Dediğimi dinle sen ablacım. Bak arka planında bile adamın dibi varken. Sen ayaklar altında ezilmeye layık olmadığını biliyorsun. Geri döner diye bile bekleme. Dönersede burnunu sürtersin. Dışarda çok erkek var. Takılıp kalmayın. Ama adam olanı seçin. Hayatta başarılar.

Kıskanması kısıtlamasını neden “sevgi, aşk” zannediyorsunuz ???

Her iki gönderdiğiniz mesajlarda verdiği cevaplar saygısızca ..

Son ekran görüntünüzü okudum da kısa bir süredir beraberdiniz herhalde?

Bu erkeklerin de erkenden evlilikten bahsetme olayı beni benden alıyor.

Sonra kadınlara evlilik meraklısı derler.

madem her dedigime anlam yüklüyorsun mu yazmis. Ne kadar ukala, malesef fazla kalkmis bir tarafi dost aci söyler salin gitsin

Böyle döneklik yapan bir insanın ağır şerefsiz olduğunu düşünüyorum.Keser döner sap döner gün gelir hesap döner.Evlilik vaadiyle umut ettirip yarı yolda bırakan insan elbet ilahi adaletin tadına da bakar.O zaman yana yakıla arar seni sen de tek bir cevapla haydi başka kapıya de:duduk:

X