Terk edildim, çok seviyorum

mezzgii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2024
13
-5
26
Merhaba. 26 yaşında hemşireyim. Ailem iyi kendimi geliştirmiş ve insanalra göre güzelde bir kızım, sevdiğimi asla bırakmam hep yanında olurum, huyum da iyidir. 2 yıl önce erkek arkadaşım ile tanıştık ve inanılmaz bir ilk sene geçirdik. Geziler, sohbetler, her şeyi beraber yapmaktan inanılmaz bir keyif almak.. Birbirimize iyice bağladık. Ara sıra ufak tartışmalar oluyordu tabi. Sonra erkek arkadaşımın yakın bir ile tayini çıktı. Biz uzaktan devam etmeye başladık, tam o sene benim kpss sürecim oldu. Her zaman birbirimize destek olduk hafta sonları yanıma geldi. Ama bu yıl erkek arkadaşım yurt dışı gezilerine başladı bildiğiniz bokunu çıkaracak kadar gezdi. Ben sınava girdim çıktım ve aile evindeyim onunla sürekli plan yapmadım. iyi bir puan aldım ama artık ortak bir hayat planı yapmak istedim, o gezerken onunla bir şeyler yapmadığım için üzüldüm. O da 25 yaşında yakın zamanda evlilik düşünmediğini söyledi. Bu arada sevgiliyken ailesi ile tanıştım dayıları arkadaşları herkesle tanıştım Ciddi bir ilişkiyi ve bunun hayallerini kurardı benimle. Onu çok seviyorum ama o her konuda tartışmada haklı, kaç kez kavga etsek hep ben yapıcı oldum. Ailesi de huyunu biliyor çok öfkeli hemen küsüyor, istediği bir şey olmadığında kestirip atıyor. Ve herkese karşı böyle.. Açıkçası biraz da maymun iştahlıydı hatta bunu kendi ailesi söyledi. Ama beni çok sevdi, sevdiğini de gösterdi arabada bile yattı benim için. Benim de hatalarım oldu ama hep onu alttan aldım aradım barıştım. En son onun doğum gününde istediği bir şeye olmaz dedim kendi sürpriz organizasyonuma uymadığı için ama o benden ayrıldı o gün. Hep senin istediğin oluyor, benim isteklerime saygı duyulmuyor diye. Ayağına kadar gittim ve yalvardım yapma böyle diye barıştık, onun istediği gibi yaptım doğum gününü ama bir hafta sonra benden mesajla ayrıldı. Doğum gününden sonra sevgisini sorguladığını eskisi gibi olmadığını söyledi her şey çok güzeldi seninle hayallerimizi yapmak isterdim ama yapamam devam edersem sana haksızlık olacak bir şey hissetmiyorum diye.. ben yine aradım ısrar ettim bak yapma diye.. Çünkü küskünlük yapıyor diye düşündüm yanımdan seni çok seviyorum diye gitmişti.. 2 gün önce Galata çıkma hayalleri kuruyorduk. maddi manevi aramızda hiçbir şeyin lafı olmazdı ve inanılmaz güvenirdik birbirimize bu devirde böyle sevgi ve sadakatle bağlanan insan yok. Gözüm ondan başkasını görmüyor ama onu kaybettim. Kafasında bitirmiş ne yapacağımı bilmiyorum istemiyorum sevmiyorum dedi.. Ama ben onu çok seviyorum.

Ayrıca 2 yıllık bir ilişki

sevdiğimi asla bırakmam hep yanında olurum, huyum da iyidir.
bu güzel bir huy degil ki. kendi sinirlarini koruman, hak edene kapiyi gostermen lazimdi.
ama siyle iyi boyle iyi, 15 ay once boyle yapmisti, 20 ay once kapimda yatmisti vs adamin cicim ayinda yaptıklarını gözünde buyute buyute seni terkeden adamin pesinde kosmussun
bu dogru bir davranis mi?
o zaman ne iyi olmus, yapmis. zaten yapmasi gerekirmis. zaten harika zaman gecirmeniz gerekirmis ki sevgili olabilin. ama artik yapmiyor.
o seni terkedesiye sen bassaydin tekmeyi.
yok dayisi beni biliyor vs. dayi kim ya? yeri gelir bir sene gormesen aramazsin dayiyi. o seni bilse ne olur sevse ne olur?
kendi degerini kendin düşürmüşsün

Kendinize saygınız olsun biraz yaa bu kadar değerinizi düşürmeyin

Evet çok haklısın. Ama benim için çok fazla fedakarlık yaptı. Gerçekten ilişkiye çok emek verdi o yüzden huyunu bildiğim için hep alttan aldım

Hep sizin zorlamanızla yürümüş gibi bir ilişki okudum birden sevgisinin bitmesi de bi acayip başkası var gibi geldi bana ayrıca evlenilecek adam gibi de gelmedi sürekli küsen bir adam evlenmemeli ki kendisi de söylemiş zaten ben evlilik düşünmüyorum diye üzülecek bir şey yok dimdik ayaklarınızın üzerinde yolunuza devam edin erkek kıtlığına kıran girmedi dünya ondan ibaretmiş gibi karaları bağlamayın o gezip eğlenirken olan size olur bir bakmışsınız depresyona girivermişsiniz açın bir müzik eğlenin spor salonuna gidin aktif olun ve unutun!

Her durumda yapıcı olunursa olacağı bu.Sürekli elimin altında aradıgımda nasılsa hazır kafasında.Üstüne üstlük en son ısrarcı davranmıssınız yine hata etmissiniz.Hissetmiyorum sana haksızlık olacak demis zaten kafasında degil kalbinde de bitirmis.

Sevdiğimi bırakmam ne demek ya hu? Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum, uymuyorsanız bırakacaksınız tabi ki. Ama benim merak ettiğim doğum günü olayı oldu. Siz ne ayarlamıştınız o ne istemişti?
Benim yanıma gelecekti, benim arkadaş ortamımla.. Sormuştım öncesinde olur demişti birini getirmek istedi ona olmaz dedim çünkü o misafir gibi olacaktı yalnız vakit geçiremeyecektik

Böyle sevgi olmaz zaten,Bir kadın aşk diye kendini bu kadar altçatmaz,her dediğini yapan siz,ayağına kadar giden siz,her ayrılıkta yalvaran siz Adam sadece iyi olduğunuz anlarda sevmiş,eğlenmis,mutlu olduğu kadar mutlu etmiş.Mutsuz olduğunda size cehennemi yaşatmış.Siz iyi olduğunuzda iyi olan ilişkiye aşk demiyoruz biz.Aileniz bir erkeğe bu kadar yalvardığınızı bilse çok üzülürdü.Adam maymun iştahlı işte ,sizinle birlikte olma süresi bu kadarmış Raf ömrü bitmiş şimdi yeni aşklara yelken açar onu da tanıştırır ailesiyle.Cok seviyorsanız bekleyin yıllar sonra herşeyden sıkılıp evlenecek kimseyi bulamayınca size döner ....

Benim yanıma gelecekti, benim arkadaş ortamımla.. Sormuştım öncesinde olur demişti birini getirmek istedi ona olmaz dedim çünkü o misafir gibi olacaktı yalnız vakit geçiremeyecektik
Kimi getirecekti?

Giderken sen aileme evime alabileceğim bir kızsın dedi

tanımadığım bir arkadaşını ama abisi gibi birini
sizin arkadaşlarınızla doğumgününü kutlamak istemeniz çok kontrol edici ve her şeyi kendi isteğinize göre yapmanızı belirtiyor bence. Mesela ben böyle sıkılırım. Eşim kendi arkadaşlarıyla doğum günümü kutlasa ne alaka derim. Benim arkadaşlarım ailem vs olması lazım benim doğum günümde.
Adam da zaten bitirmiş. Bence siz de hiç kurcalamayın unutun gitsin. Ama biraz kendinizi törpüleyin derim buna bir tecrübe olarak bakacaksınız artık.

Bu daha büyüyememis çocuk, evlenseniz daha büyük bir sıkıntı, biraz da narsistlik var gibi bir an önce kafanızda bitirin önünüze bakın. O tekrar pişman olup sana yazar çünkü senin ilgine muhtaç gibi ama sen kararli ol ve böyle bir insandan uzak dur, yoksa çok daha fazla canın yanar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…