Terk edildim. Canım çok yanıyor. Lütfen yardım edin.

Aileniz cok dusuncesizce davranmis sadece kendi acisindan dusunmus olayi. Cok bencilce. Sonucta para karsiligi bu isleri yapan insanlar var yuvanızı dagitmaya hic yakışmayan bir sebep. Bir aile bu kadar basit bitemez heralde. Cok sinir oldum suan

Ailesinin yanına gitmesinin önemli bir sebebi vardır diye düşünüyorum. Evde küçük çocuklar olduğundan vs. bahsediyor. Eşi de zaten kabul etmiş. Bu sebepten dolayı ayrıldığını sanmıyorum. Öyle olsa evine dön artık der, direk ayrılmaz. Sorun ailesinin evine gitmesi değil bence.

Lütfen sevgili kk üyelerinin söylediklerine takılmayn. Sizi tersleyen üye ve bir kaç arkadaşı daha var resmen bdv çetesi olmuş durumdalar. Her konuda bi kurban bulup laf ebeligi yapıp tartışma çıkarıyorlar az bekleyin diğer çete üyeleri de akın akın gelirler birazdan. Buranın ağası benim modunda yaşıyorlar yazık gülerek okuyorum yazdıklarını

Hahah sanırım yeni kurban benim

Ben olayı konuyu yazılan kadar biliyorum ve ona göre yorum yaptım.
İkincisi de eşi bakalım hangi şartlarda kabul etti, o sırada belki akşam konu sahibi eve geleceğim sözü verdi ama tutmadı.
Nasıl bir söz verdiğini de bilmiyoruz.
3.Olarak da belki eşi konu sahibini uyardı, ima etti. Konu sahibi üstüne alınmadı.
Bunların hepsi olasılık.
Bence konu sahibi bu noktaları da ayrıntılı açıklamalı. @harika-2019

Ama ben yorumumun arkasındayım.
Aynı yatakta uyumadan, yüzünü bile görmeden eşi daha ne kadar dayanacaktı?
Hem de temizlik nedeniyle?!
Konu sahibi evlenmeseydi o zaman, kimsenin de hakkına girmeseydi.Baba evinde başı ağrımadan temizlik yapardı.

Kimse de eleştirmezdi.

Son düzenleme:
Hayatımda gördüğüm en saçma konu. Bir insan hadi saf olsun da bunları düşünemesin de aile ya aile evladını nasıl bu şekilde kullanabilir? Ben de anneyim evladımin gözünün içine bakıyorum ne emeklerle büyütüyorum onu hizmetçi gibi kullanacağım öyle mi? Aklım almadı. Keske evlendirmeselerdi de adam da hayalkirikligi yasamasaydi evliliğe dair. Kadın hala 1 yil sonra mi karşısına çıkayım diye soruyor bir de pes.

Çete mi?
Siz çok ağa filmi izlemişsiniz..
Sizi reel dünyaya davet ediyorum.
Yoksa çetemi toplarım dermişim..

Dıkşın dıkşın..

Tercih meselesi, siz kabul etmeyebilirsiniz böyle bir şeyi ama başkası edebilir. Kaldı ki kocası da kabul etmiş. Gereksiz bir tartışma iyi geceler.

Bireysel hatalarin cok fazla.. Sen evlisin kendi evinde kalman gerekiyor aile meseleni ailen cozsun yada gidersin ama kalmazsin senin baska ailen var. Evliligi hic idrak edememissin. Ama cok buyukte bi mesele degil aslinda.
2 haftada bi erkegin kesinlikle aski bitmez SeVerek evlendi ise dedigin gibi..... Kendini aşagiya cekme!!! erkek beyni bize ters orantida. Biz yalvarilmasini severiz onlar hic sevmez ve DÖNmeZ.

Tercih meselesi, siz kabul etmeyebilirsiniz böyle bir şeyi ama başkası edebilir. Kaldı ki kocası da kabul etmiş. Gereksiz bir tartışma iyi geceler.
Sonuçta eşi de kabul etmemiş.
Bakalım konu sahibi sorularımıza cevap verecek mi? H harika-2019
İyi geceler.

Aileniz keske bi yardimci kadin ve cocuklara bakici tutsaymis. Ya da siz 1 sene sonra evlenseymissiniz. Her gun ne temizligi bu anlamadim? Haftada en fazla 2 gun ev temizlerim. 2 gunluk yemek yaparim. Sabahtan aksama kadar ev isi yemek falan ugrastigim dopdolu bir haftam olmadi.
En kotu ihtimal cocuklara kendi evinizde baksaydiniz. Anneniz isten gelince alsaydi cocuklari. Bir de anneniz temizligini kendisi yapsaydi yani. Bizler de hem calisip hem ev temizliyoruz hem de cocuk bakiyoruz.
Aileniz cok bencil. Siz de bir yuvaniz oldugunu unutmussunuz.

Aaa ailevi mesele temizlikmiymis gıı 1sene hemde.
Evle isi idare edemiyorsa calismayiversin annem olmadi temizlikci tutsun her kuş kendi yuvasindan sorumlu elden ayaktn dusse neysede elestiri alirsam umrumda degil boyle dusunuyorum. Konu sahibini yuvasina sahip cikmaya davet ediyorum bundan sonraki evlilik hayatinda...

Hanımlar,
konu içeriği nedir, kim ne yazdı okumadım, zaten konuları baştan sona imkanımızda olamıyor birçok topik, üyelik vb işlerle uğraştığımız için ama birbirinizin yorumlarına eleştiri getirirken üsluplara dikkat etmeli, tavrından ya da üslubundan, görüşünden hoşlanmadığınız kişileri çete diye tanımlayıp fitili ateşlememelisiniz.

Aİlece tuhafsınız ya.. kocana hak verdim.sabah kalkıyorum eşim yok,akşam geliyorum eşim yok.sebep?ailesine ev işi yapıyor!1 yıl da devam edecek!
erkek de olsan kadın da olsan boşanılacak insansın kusura bakma.

Aynen ya yuvasi yikilmis aglarken hala temizlik derdindeee tuhaf.. Ins adam coluk cocuga karismazda eski esimi hala seviyorum ama evlenmisss konusu okumayiz buralardaaa litfennn tanrim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…