Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

şimdi neler yapıyosunuz ve bana biraz yurt hayatından bahsedermsin merak ediyorum da biraz

şimdi neler yapıyosunuz ve bana biraz yurt hayatından bahsedermsin merak ediyorum da biraz

tabiii bahsederim...

benim yurt devlet yurduydu canım..giriş izni 11'e kadardı sonraya kalırsan ve kapıdaki güvenliklerle aran iyi değilse giremezdin ve yok yazılırdın.. Her gece 11:30'a doğru yurtta olduğuna dair imza atılıyo,sıraya giriyosun imza atıyosun.. Eğer gece yurtta kalmayacaksan gündüz yöneyime gidip izin defteri var oraya izinliyim yazıp imzalıyosun bizde odalar 4 kişilikti,ilk sene şansa kim denk gelirse ama 2.sene özellikle aynı odada kalmak istediklerin varsa yönetime başvurabiliyosun..ortamda güzeldi,yemekler falanda..benim hiç şikayetim olmamıştı valla..

Tabi tüm bunlar benim zamanımdaydı (2005-2007 gibi) şimdi nasıl bilmem

diyorum ya..bidaha olsa bidaha yaşarım..

Son düzenleme:

dvlet yurtları cok pis falan diyolar bde bu camasır olayı dus olayı falan nasıldı ?

dvlet yurtları cok pis falan diyolar bde bu camasır olayı dus olayı falan nasıldı ?

yooo genellemek olmaz bence..bizimki hiç öyle değildi..her odada ortak 4 kişinin kullancağı banyo tuvalet vardı orda yapılıyordu duş falan,günlük istersen temizlersin sana bağlı ama hergün temizlikçi geliyordu..çöpü almayada temizliğe süpürmeyede..ayrıca kendinde çarşaflarını getirebiliyordun yada yurdun verdiğini kullanıyordun..yurdun verdiğini kullanırsan pislendi dediğin an gidip değiştirip yenilerini alıyordun..

puffpufff naber tatlııışşşşşşşşşşşşşşş ?

adaletli ve güzel terazi hatunlarııııııııı iyi geceleerrr :)

dün gece ben çıkmışım siz yazmışsınız kızlaaaar.. Geç oldu ama selaaaam

hepinizeee günaydııııııınnnnnnnnnnnn
zuhaaaaaaal canımmmmm şu an bu satırları sana hastaneden yazıyorum.. Kızzzz tüm testlerim sonuçlandı sonuncuyuda bugün yaptırdım o da 2'de çıkcakmış sonra hepsini alıpppppp ya yarın ya haftaya doktoruma göstercem..bakalım neler olcak :18:

pufpufuumm hadi hayırlısı canım inşallah tüm sonuçlar iyi çıkar..... ardından başlasın denemeler Rabbim bekletmeden sağlıkla hayırlı bi evlat versin inşallahh sana... sonuçları yaz mutlaka

kulaklarım çınladıı valla canım iş yerinde bloke koymuşlardı bi programla açtık bakalım nereye kadar gidecek göreceğizz.. özlemişim burayıı.............................
Bebikonun cinsiyeti belli oldu mu?
Bulantıların geçti mi?
Her şey yolunda mı?

Bu üçü bir çelişki midir?

pufpufuumm hadi hayırlısı canım inşallah tüm sonuçlar iyi çıkar..... ardından başlasın denemeler Rabbim bekletmeden sağlıkla hayırlı bi evlat versin inşallahh sana... sonuçları yaz mutlaka
tamam canım,hem sonucu alınca hemde doktorla görüşünce yazarım elbette
Hoş geldin!

PufPuff, hani bölümü okudun sen? Bankacılık mıydı?
yok canımmm ben bilgisayar teknolojileri ve programlama okudum...
PufPuff, sen neden hastanedesin? Tedavi mi görüyorsun yoksa? Yoksa hâlâ kürtajın sebebini mi araştırıyorlar?

kürtaj olmadım ben cnm,kendiliğinden düşük oldu..ama 2 defa olduğu için araştırılıyo,bisürü test yapıldı kanda genetikte kromozomlarda falan..sonuncuyuda az önce yaptırdım,eve geldim şimdi..sonuçları beklemek ve doktora göstermek kaldı bitek

İnşallah güzel sonuçlanır canım, ben sandım ki bebek düşünce kürtajla almak zorunda kaldılar...
Hayırlı güzel haberler bekliyoruz senden!

İnşallah güzel sonuçlanır canım, ben sandım ki bebek düşünce kürtajla almak zorunda kaldılar...
Hayırlı güzel haberler bekliyoruz senden!

teşekkürler arkadaşım,çok sağol..inşallah iyi çıkar hepsi de,kader kısmet der geçeriz..deneriz..

Son düzenleme:
Hoş geldin o halde aramıza, bahsetsene kendinden. Kaç yaşındasın, iş/okul, evli/bekar ve de daha neler anlatmak istersen!

merhaba ben emine
26 yaşındayım
çalışıyorum hatta şu an işteym
evliyim 1,5 yıllık
bide teraziyim tabi

sen terazi hariç bilgilerin

Son düzenleme:
merhaba ben emine
26 yaşındayım
çalışıyorum hatta şu an işteym
evliyim 1,5 yıllık
bide teraziyim tabi

sen terazi hariç bilgilerin
Ön sayfalarda tanıttık biz kendimizi, 30 yaşındayım, bekarım, dış ticaret firmasında çalışıyorum. Memnun oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…