Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

günaydın canım.. sağol iyiyim,gerçi hava kaplı ve biraz serin o yüzden bunaltıcılık veriyo bana ama genel anlamda iyiyim şükür.. sen nasılsın görüşmeyeli?
aynı canım bir değişiklik de yok bir yaramazlık da yok elhamdülillah! :KK34: Zuhal ne yaptı acaba? nasıl gidiyor gebelik :KK34:

aynı canım bir değişiklik de yok bir yaramazlık da yok elhamdülillah! :KK34: Zuhal ne yaptı acaba? nasıl gidiyor gebelik :KK34:

iyi o da heyecan tedirginlik hepsi karışık gidiyo işte..bugün kontrolü vardı 10:55'te,haber bekliyoruz ondan..

heeeeeeeeey teraziler nerelerdesiniz? yokoldu herkes...

Aynen yaaaa?
Terazi Hatunları nerelerdesiniz yahu?

Zuhal, nasıl gidiyor hamilelik? kızın mı olacak oğlun mu? :emir_bebek:

ilk başta bi coştu herkes,çok sevdi falan sonra yokoldu hehehhe.. zuhal'in daha belli değil canım cinsiyeti.. :KK34:

hosbuldum Ben 22.10 dogumluyum
terazi burcuyum ama fazla bilmem ozelliklerini.
bana yapilan iyiligide kotulugude unutmam bisey olsa taraf tutmam
Adil davranirim haksizliga gelemem . simdilik aklima bunlar geldi.:KK28:

hosbuldum Ben 22.10 dogumluyum
terazi burcuyum ama fazla bilmem ozelliklerini.
bana yapilan iyiligide kotulugude unutmam bisey olsa taraf tutmam
Adil davranirim haksizliga gelemem . simdilik aklima bunlar geldi.:KK28:
Evli misin? Bekar mısın?
Çalışıyor musun?
Kaç yaşındasın?
Neler yaparsın?

Kendinden bahset, derken bunları kastetmiştim. :KK17:

Evli misin? Bekar mısın?
Çalışıyor musun?
Kaç yaşındasın?
Neler yaparsın?

Kendinden bahset, derken bunları kastetmiştim. :KK17:

:26: evliyim 35 yasindayim 4 tane cocugum var yurt disinda yasiyorum
17 yil olucak calismiyorum Ev hanimiyim:KK56: neler yaparim.
Evcimenim cocuklarim ve bahcem var onlarla vakit geciririm boyle iste:KK9:

vuuuyyyy 4 çocuk..ne güzeeeeel Allah bağışlasın inş yavrularını.. darısı bana inş en kısa zamanda :KK14: bu arada hoşgeldin canım aramıza :KK34:

vuuuyyyy 4 çocuk..ne güzeeeeel Allah bağışlasın inş yavrularını.. darısı bana inş en kısa zamanda :KK14: bu arada hoşgeldin canım aramıza :KK34:
Allah bağışlasın yavrularınızı, darısı da PUFPUFF'umuzun başına olsun inşallah, tez zamanda ve hayırlısıyla... :KK34:

hoşgeldin şekerin gellll gel.. Gir içeri yamacımıza :KK34:
amaaaa adettendir tanıt kendini.. Yaş? Şehir? Evli/Bekar? Vs yani
:KK23:
hemen tanıtayım sekerin yeterki sen iste :) 18 yasındayım izmirlym bekarım okuyorum ösym kurbanlarındanım üniye gdicem bu yıl :)

hemen tanıtayım sekerin yeterki sen iste :) 18 yasındayım izmirlym bekarım okuyorum ösym kurbanlarındanım üniye gdicem bu yıl :)

hımmm iyimişşş.. Aaah aaah o değilde bende şu an tekrar ünide olmak,okumak isterdim açıkçası.. Valla ünide geçicek zamanın değerini bil,sonradan çoooook arıyosun..

hımmm iyimişşş.. Aaah aaah o değilde bende şu an tekrar ünide olmak,okumak isterdim açıkçası.. Valla ünide geçicek zamanın değerini bil,sonradan çoooook arıyosun..

valla herkes oyle dio ama bilmiorum aileden uzakta nasıl olcak yasayıp gorcem :)

valla herkes oyle dio ama bilmiorum aileden uzakta nasıl olcak yasayıp gorcem :)

inan bana çok güzel.. Yani kişiden kişiye değişir tabi ama ben çok büyük keyif almıştım :KK1: İstanbul'da oturuyorum ve Aydın'da okudum ben canım.. Yurtta kaldım orda,çok eğlenceliydi.. Hem insan bi yandanda kendi ayakları üstünde durmayı,korkmamayı,bişeyleri tek başına başarabilmeyi öğreniyo :KK34:
hayat tecrübesi bi yerde...

X