Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

günaydın canım.. sağol iyiyim,gerçi hava kaplı ve biraz serin o yüzden bunaltıcılık veriyo bana ama genel anlamda iyiyim şükür.. sen nasılsın görüşmeyeli?
aynı canım bir değişiklik de yok bir yaramazlık da yok elhamdülillah! Zuhal ne yaptı acaba? nasıl gidiyor gebelik

aynı canım bir değişiklik de yok bir yaramazlık da yok elhamdülillah! Zuhal ne yaptı acaba? nasıl gidiyor gebelik

iyi o da heyecan tedirginlik hepsi karışık gidiyo işte..bugün kontrolü vardı 10:55'te,haber bekliyoruz ondan..

heeeeeeeeey teraziler nerelerdesiniz? yokoldu herkes...

Aynen yaaaa?
Terazi Hatunları nerelerdesiniz yahu?

Zuhal, nasıl gidiyor hamilelik? kızın mı olacak oğlun mu?

ilk başta bi coştu herkes,çok sevdi falan sonra yokoldu hehehhe.. zuhal'in daha belli değil canım cinsiyeti..

hosbuldum Ben 22.10 dogumluyum
terazi burcuyum ama fazla bilmem ozelliklerini.
bana yapilan iyiligide kotulugude unutmam bisey olsa taraf tutmam
Adil davranirim haksizliga gelemem . simdilik aklima bunlar geldi.

hosbuldum Ben 22.10 dogumluyum
terazi burcuyum ama fazla bilmem ozelliklerini.
bana yapilan iyiligide kotulugude unutmam bisey olsa taraf tutmam
Adil davranirim haksizliga gelemem . simdilik aklima bunlar geldi.
Evli misin? Bekar mısın?
Çalışıyor musun?
Kaç yaşındasın?
Neler yaparsın?

Kendinden bahset, derken bunları kastetmiştim.

Evli misin? Bekar mısın?
Çalışıyor musun?
Kaç yaşındasın?
Neler yaparsın?

Kendinden bahset, derken bunları kastetmiştim.

:26: evliyim 35 yasindayim 4 tane cocugum var yurt disinda yasiyorum
17 yil olucak calismiyorum Ev hanimiyim neler yaparim.
Evcimenim cocuklarim ve bahcem var onlarla vakit geciririm boyle iste

vuuuyyyy 4 çocuk..ne güzeeeeel Allah bağışlasın inş yavrularını.. darısı bana inş en kısa zamanda bu arada hoşgeldin canım aramıza

vuuuyyyy 4 çocuk..ne güzeeeeel Allah bağışlasın inş yavrularını.. darısı bana inş en kısa zamanda bu arada hoşgeldin canım aramıza
Allah bağışlasın yavrularınızı, darısı da PUFPUFF'umuzun başına olsun inşallah, tez zamanda ve hayırlısıyla...

hoşgeldin şekerin gellll gel.. Gir içeri yamacımıza
amaaaa adettendir tanıt kendini.. Yaş? Şehir? Evli/Bekar? Vs yani

hemen tanıtayım sekerin yeterki sen iste :) 18 yasındayım izmirlym bekarım okuyorum ösym kurbanlarındanım üniye gdicem bu yıl :)

hemen tanıtayım sekerin yeterki sen iste :) 18 yasındayım izmirlym bekarım okuyorum ösym kurbanlarındanım üniye gdicem bu yıl :)

hımmm iyimişşş.. Aaah aaah o değilde bende şu an tekrar ünide olmak,okumak isterdim açıkçası.. Valla ünide geçicek zamanın değerini bil,sonradan çoooook arıyosun..

hımmm iyimişşş.. Aaah aaah o değilde bende şu an tekrar ünide olmak,okumak isterdim açıkçası.. Valla ünide geçicek zamanın değerini bil,sonradan çoooook arıyosun..

valla herkes oyle dio ama bilmiorum aileden uzakta nasıl olcak yasayıp gorcem :)

valla herkes oyle dio ama bilmiorum aileden uzakta nasıl olcak yasayıp gorcem :)

inan bana çok güzel.. Yani kişiden kişiye değişir tabi ama ben çok büyük keyif almıştım İstanbul'da oturuyorum ve Aydın'da okudum ben canım.. Yurtta kaldım orda,çok eğlenceliydi.. Hem insan bi yandanda kendi ayakları üstünde durmayı,korkmamayı,bişeyleri tek başına başarabilmeyi öğreniyo
hayat tecrübesi bi yerde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…