Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

kuşum ilk bebeklerim ikiz olsa çok sevinirdim ama ikinci de ikiz olursa 3 çocuk çalışan biri için çook zor... Allah bebeğime sağlık versin hayırlısıyla bi doğurayım da ikinci ye şimdilik yaklaşmıyorum.. daha önce de kaybım var bi tane o yüzden birini kucağıma sağlıkla alayım inşallahhhh...............:KK1::KK1::nazar::nazar:
Amin canım, sağlıkla al kucağına inşallah. :KK16:

@yorgunsavaş, aynen öyle... Evlenmiş olmak için evlenilmez. Allah karşımıza doğru düzgün, hayırlı , gönlümüze göre insanlar çıkartsın. AMİN:KK16:

yok çok şükür benim bir sıkıntım yok. etrafımda ama kötü örnekler de var maalesef :/ o yüzden diyorum...

çok şükür canım... herkesin etrafındavar malesef kötü örnekler.. Allah bizleri korusun inşallah.. evlilik güzel ama bi o kadar da sorumluluk gerektirdiği için zor... önemli karar o yüzden iyi ölçüp tartmak şart

@Pufpuff, nasılsın? Ne yaptın? Seni merak ettim.

@Zuhal, sen nasılsın? Nasıl gidiyor hamilelik?

canımmm yeni görüyorumm iyiyim şükür yani en azından bu hafta.. geçen hafta çok fenaydım sürekli kusma hali.. raporluydum evde yattım pazara kadar pazar dışarıya çıktım:KK1: dün de işe başladım bulantı hapı kullanıyorum.. yine bulantılarım oluyor günde 1-2 kusuyorum ama şükür daha iyiyim..perşembe kontrol var bakalım heyecanlıyımmmmmm.. bu arada pufpuf şehir dışındaydı gelince yazar:KK34:

sen nasılsın canım ne var ne yokk??:KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmm yeni görüyorumm iyiyim şükür yani en azından bu hafta.. geçen hafta çok fenaydım sürekli kusma hali.. raporluydum evde yattım pazara kadar pazar dışarıya çıktım:KK1: dün de işe başladım bulantı hapı kullanıyorum.. yine bulantılarım oluyor günde 1-2 kusuyorum ama şükür daha iyiyim..perşembe kontrol var bakalım heyecanlıyımmmmmm.. bu arada pufpuf şehir dışındaydı gelince yazar:KK34:

sen nasılsın canım ne var ne yokk??:KK16::KK16::KK16::KK16:
Mide bulantıları başladı demek, Allah yardımcın olsun.
Nefret ederim; bulantıdan da kusmaktan da!

Bende aynı canım; başbakanın dediği gibi "tencere tava hep aynı hava" değişik bir şey yok. Allah beterinden saklasın tabii! Baş ağrım bile aynı işte, ağrıyor... İş yerindeyim ama bir an önce akşam olsa da eve gitsem diye bakıyorum.

Mide bulantıları başladı demek, Allah yardımcın olsun.
Nefret ederim; bulantıdan da kusmaktan da!

Bende aynı canım; başbakanın dediği gibi "tencere tava hep aynı hava" değişik bir şey yok. Allah beterinden saklasın tabii! Baş ağrım bile aynı işte, ağrıyor... İş yerindeyim ama bir an önce akşam olsa da eve gitsem diye bakıyorum.

evet canım başladı... benim zaten herşeye midem bulanır:KK1: şükür yine çok çok kötü değilim yani ikizimin hamilelikte ki halini gördükten gördükten sonra ben iyiyim:KK1:
bende aynen öyleyim işin bitmesine son 35 dk.. zorlanıyorum çalışmaya inşallah kendimi daha iyi hissedeceğim zamanlar olur..........senin migren mi var acaba hep baş ağrısı yazmışsınn

evet canım başladı... benim zaten herşeye midem bulanır:KK1: şükür yine çok çok kötü değilim yani ikizimin hamilelikte ki halini gördükten gördükten sonra ben iyiyim:KK1:
bende aynen öyleyim işin bitmesine son 35 dk.. zorlanıyorum çalışmaya inşallah kendimi daha iyi hissedeceğim zamanlar olur..........senin migren mi var acaba hep baş ağrısı yazmışsınn
Benim de midem hep bulanır; geçen gün piknikte tavuk yerken öğürdüm.

Evet canım migren var; gerçi bir doktor da gerilim tipi baş ağrısı demişti. Ayrıca hipoglisemi (ani kan şekeri düşmesi) var bu da migreni tetikliyor.

İkizin anne demek! Onun kaç aylık / yaşında çocuğu. :KK66:

@Pufpuff, nasılsın? Ne yaptın? Seni merak ettim.

@Zuhal, sen nasılsın? Nasıl gidiyor hamilelik?

sağol canım teşekkürler,iyiyim..zuhal'ciğiminde dediği gibi şehir dışındaydık eşimle,dün gece geldik daha hâlâ ev temizliği falan uğraşıyorum :KK1: bugünde kontrolüm vardı işte,doktor parça falan kalmamış herşey normal dedi..Allahıma şükür kürtaja gerek kalmadan bu defada atlattım inş bidaha yaşanan,ne diyeyim..sen nasılsın görüşmeyeli?nasıl geçiyo hayat?

Benim de midem hep bulanır; geçen gün piknikte tavuk yerken öğürdüm.

Evet canım migren var; gerçi bir doktor da gerilim tipi baş ağrısı demişti. Ayrıca hipoglisemi (ani kan şekeri düşmesi) var bu da migreni tetikliyor.

İkizin anne demek! Onun kaç aylık / yaşında çocuğu. :KK66:

hipoglisemi bende de var stres nedeniyle dendi şeker yüklemesine rağmen şekerim normal seviyeye gelmedi.. bi süredir gitmedim bende artık dr. a ama çok aç kalamıyorum az ve sık yemek lazım hipoglisemi de tek çare bu malesef.. ilacı bile yok bunun :S

evet canım ikizim annee ekim 2012 de doğan dünya güzeli bi kızı varr veeeeeeeeeee o da terazi:KK9::KK9::KK9::KK9:

sağol canım teşekkürler,iyiyim..zuhal'ciğiminde dediği gibi şehir dışındaydık eşimle,dün gece geldik daha hâlâ ev temizliği falan uğraşıyorum :KK1: bugünde kontrolüm vardı işte,doktor parça falan kalmamış herşey normal dedi..Allahıma şükür kürtaja gerek kalmadan bu defada atlattım inş bidaha yaşanan,ne diyeyim..sen nasılsın görüşmeyeli?nasıl geçiyo hayat?
İyiyim canım ne olsun, aynı Allah'a şükür bir yaramazlık yok. :KK34:
Sana dua ediyorum aklıma geldikçe Pufpuff, bebeğin olması için; sağlıkla ve sağlıklı...
hipoglisemi bende de var stres nedeniyle dendi şeker yüklemesine rağmen şekerim normal seviyeye gelmedi.. bi süredir gitmedim bende artık dr. a ama çok aç kalamıyorum az ve sık yemek lazım hipoglisemi de tek çare bu malesef.. ilacı bile yok bunun :S

evet canım ikizim annee ekim 2012 de doğan dünya güzeli bi kızı varr veeeeeeeeeee o da terazi:KK9::KK9::KK9::KK9:
Aaa! Ne şahane, yeğenin de TERAZİ demek. :KK16:

Benim tanıdığım ikizler var. İkisi de kız (34 yaşındalar)
İkisinin de ikizleri var. :KK52: Sizin nasıl olmamış ki acaba?
Ben hâlâ umutluyum senden, ikinci hamilelik ikiz olur belki :KK1:
Birinci doğdu sanki ben ikinciye başladım. :KK1:

İyiyim canım ne olsun, aynı Allah'a şükür bir yaramazlık yok. :KK34:
Sana dua ediyorum aklıma geldikçe Pufpuff, bebeğin olması için; sağlıkla ve sağlıklı... Aaa! Ne şahane, yeğenin de TERAZİ demek. :KK16:

Benim tanıdığım ikizler var. İkisi de kız (34 yaşındalar)
İkisinin de ikizleri var. :KK52: Sizin nasıl olmamış ki acaba?
Ben hâlâ umutluyum senden, ikinci hamilelik ikiz olur belki :KK1:
Birinci doğdu sanki ben ikinciye başladım. :KK1:

evet minik hanımda terazi.. aslında doğum tarihi akrep olacağını gösteriyordu ama 15 gün erken doğunca terazi oldu bende hep inşallah terazi olur erken doğur deyip durmuştumm:KK9::KK9::KK9::KK9:
aaaa ikizlerin ikizleri var demek ki şaşırdım genelde bi kuşak atlar derler... mesela benim anannem de ikiz..........çocuğu yok hiç ikiz...ama torunlarında var. biz ve kuzenlerim............birinciyi doğurayım daa sağlıkla hayırlısı.......Allah tüm isteyenlere versin inşallahh

İyiyim canım ne olsun, aynı Allah'a şükür bir yaramazlık yok. :KK34:Sana dua ediyorum aklıma geldikçe Pufpuff, bebeğin olması için; sağlıkla ve sağlıklı...
sağol canım yaaa çok teşekkür ederim...amin,umarım son olur bu acı

Geniş, sorunsuz olarak tanıdığınız birinin bugün öğreneceğiniz büyük sorunları sizi şaşırtabilir. Elinizden tutmak, hayat içinde size destek olmak isteyen biri var. Ama siz elinizi çekiyorsunuz. İçgüdüleriniz sizi frenliyor. Bugün tanık olacağınız bir olay sizi oldukça etkileyecek, arkadaş seçimlerinizle ilgili kendinizle övünecek, sevdiklerinize daha çok bağlanacaksınız.

Aşk Yaşamı : Ciddiye almayıp karşılıklı olarak çöpe attığınız küçük problemleri, şu günlerde ciddi sorunlar olarak yeniden tartışmaya niyetli gibisiniz. Aşk ilişkisi, hayati diğer ilişkilerden bağımsız olmasa da, bazen onlardan soyutlanmaya değebilir.

İş Yaşamı : Sadece parlak fikirlerinizden söz etmeli, hak ettiğini elde edememiş, bu yüzden sorunlar yaşayan biri görüntüsü vermemelisiniz. Bugünlerde sizin için önemli olan bazı insanlarla görüşmeleriniz olacak.
...
Para Durumu : Durumunuza asla razı olmuyor, her koşulu değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu çabanız, size hiç ummadığınız bir zamanda yepyeni gelir kapıları açacak.

Dikkat : Bazı ilişkilerde doğru tavır belirlemeniz için, bu kişileri mutlaka keşfetmeniz gerekecek. Sizinle ilgili parlak düşünceleri olan birilerinin sürekli gündemindesiniz

Aile ilişkilerinde bugünlerde yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Yapıcı ve toparlayıcı özellikleriniz çok işe yarayabilir. Zaman, zaman yaşadığınız karamsarlık ve umutsuzluktan çıkışı yanlış yollarda arıyorsunuz. Hayata başka cephelerden ba...kmayı öğrenmeniz gerekiyor. Çevrenizde, son günlerdeki ruh halinizi sizinle paylaşmak isteyenler var.

Aşk Yaşamı : Kafanızı netleştirme arayışlarınız kırılmalara neden olabilir. Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız. İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıkacağını unutmayın.

İş Yaşamı : Alçak gönüllülüğünüzü bir yerlerde sınırlamanız yararlı olacak. Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık, sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir.

Para Durumu : Bu konularda şansınıza duyduğunuz aşırı güven, sizi masraflı biri yapıyor. Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı asgariye indirebilir. Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ve gerçekçi beklentilere yönelmeye ihtiyacınız var.

Dikkat : İş yaşamınızdaki tokgözlülüğünüz, başka konularda doyumsuzluğa dönüşmemeli. Yaşamınızdaki olumluluklar, olumsuzluklardan ağır basarken çok daha doyumlu olabilirsiniz.

..... $230856_1875204153805_1040546_n.jpg .....

Gün içinde mizaç değişiklikleri gösterebilirsiniz ve ani tepkileriniz çevrenizi sinirlendirebilir. Özellikle aile hayatınızda yada evinizde çeşitli sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Geçmişe ilişkin bazı önemli konular yeniden gündeme gelebilir yada sizi yeniden düşündürebilir.

Aşk Yaşamı : Birlikte olduğunuz kişiyle birlikte güzel zaman geçirmek şansınız olacaktır. İlginç bazı iletişimleriniz olabilir yada beklediğiniz bir haber bugün gelebilir.

İş Yaşamı : Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün farklı çözümler bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var.
...
Para Durumu : Maddi konularda harcamalarınızda genel olarak bir artış olabilir ve isteklerinize bir an önce kavuşmak arzusu duyacaksınız. Yardımsever tutumlarınıza bir süre ara vermeniz gerekebilir.

Dikkat : Bugün yeni bir girişimde bulunmadan elinizde yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışmalısınız.

X