Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Aramıza hoş geldiniz.
Biraz kendinizden bahsetsenize... Adettendir!
03 Ekim 1986 model olmanız dışında...
Neredesiniz mesela? Ne yaparsınız? Okul iş? Evli bekar.

yükselenler filan etkiler mi bilmiyorum aslında ikizim var yani aynı 10 dk arayla doğduğum huylarımızın çoğu benzemez ama zevklerimiz çok benzer... ama belki seninle benziyordur kim bilir

yükselenler filan etkiler mi bilmiyorum aslında ikizim var yani aynı 10 dk arayla doğduğum huylarımızın çoğu benzemez ama zevklerimiz çok benzer... ama belki seninle benziyordur kim bilir
Aaa! Sen ikiz eşi misin Zuhal? Senin de ikiz bebeklerin olabilir, belki de karnında ikiz bebek var. İkizin de kız mı?

Aaa! Sen ikiz eşi misin Zuhal? Senin de ikiz bebeklerin olabilir, belki de karnında ikiz bebek var. İkizin de kız mı?

yok canım bebeğimi gördüm tek başınaa =))) yanında kimsecikler yoookk ikizimde kız.. ayrı yumurta ikizleriyiz sima olarak andırıyoruz ama çok benzemiyoruz..... ama benim ikiz torunum olma ihtimali yüksekmiş Allah o günleri de göstersin inşallahh

evlilik olarak tazeyim de yaş olarak aynı şeyi söyliyemiicem 26 yaşındayım.
30 yaşında bekar bir insan olduğumu söylersem, belki fikrin değişir.

Belli mi olur ikinci hamileliğin "ikiz" olabilir. Sana illa ikiz doğurtacağım zuhal

Evlenmek isteyenler inşallah kıymet bilen üzmeyen erkeklerle karşılaşırlar.. yoksa evlilik zor iş hem maddi hem manevi olarak...

30 yaşında bekar bir insan olduğumu söylersem, belki fikrin değişir.

Belli mi olur ikinci hamileliğin "ikiz" olabilir. Sana illa ikiz doğurtacağım zuhal

kuşum ilk bebeklerim ikiz olsa çok sevinirdim ama ikinci de ikiz olursa 3 çocuk çalışan biri için çook zor... Allah bebeğime sağlık versin hayırlısıyla bi doğurayım da ikinci ye şimdilik yaklaşmıyorum.. daha önce de kaybım var bi tane o yüzden birini kucağıma sağlıkla alayım inşallahhhh...............

Evlenmek isteyenler inşallah kıymet bilen üzmeyen erkeklerle karşılaşırlar.. yoksa evlilik zor iş hem maddi hem manevi olarak...

aman aman canım yeni evli biri için tehlikeli sözler..... ama daha alışma süreci ondan böyle... inşallah hepimiz için hep güzel gitsin herşey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…