Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

canım bişey sorucam..başka topikte sordum,ordan aynısını kopyalıyorum buraya..bilgin varsa yazar mısın?
"...herkese selam kızlar... 7 haftalık hamileydim ama bebek görünmedi,kalp atışı alınmadı vs derken boş gebelik dendi... progestan kullanımım kesildi, ilacı bıraktıktan sonra son 1 hafta bekleyip duruma göre karar verilecekti... ilacı bıraktığımın 3.günü kanamam başladı 5.günüde ağrılar... dün kontrolüm oldu,kese rahim ağzına gelmiş düşme yolunda ve bozulmuş dedi doktorum ve cytotec verdi bana hap olarak ama sadece 1 tane ve yetecek dedi... bu benim 2.düşüğüm oluyo, geçen senede bir düşük yaptım ve o kendiliğinden oldu... üstelik yine cytotec kullanmıştım,rahim temizlenmişti kürtaja gerek kalmamıştı... ama şimdi bi türlü düşmüyor kese,kaldı rahimde... sürekli ağrı yapıyo ama düşmüyor,dün doktorumun verdiği tek kullanımlık ilaçta etki etmedi... önceden gittiğim başka bir doktoru aradım,onada sordum... cytotec'ten 3-4 tane alsam daha etkili olacağını söyledi,hatta uygunsan gel vajinadan verelim daha etkili dedi... ben vajinadan verilmesinden de,kürtajdan da çok korkuyorum... canım normalden çok tatlıdır ve acı seviyem çok düşüktür benim... bunlarla uğraşmaktan,karar vermeye çalışmaktan düşüğüme bile üzülemedim :KK50: akıl verin,yardımcı olun... okuduğum kadarıyla bu konuda tecrübe yaşamış arkadaşlar var... üstelik bu sene ilaç sağlık bakanlığı tarafından yasaklanmış,satılmıyor eczanelerde... doktor vermezse alma imkanımda yok..."

kuzucum ben şimdi ne desem boş..çünkü doktor bana o ilaçtan kesti verdi adını sanını o psikolojiyle hiç hatrlmıyorum.ama ben doktoruma çok güveniyorum çünkü çok araştırdım herkes inanılmaz memnun aaa elif hanımamı gidiyosun diyodu konuştuğum her kişi.bence sen güvendiğin bi doktora git bide ona danış aklında bi soru işareti kalmasın bitanem..

kuzucum ben şimdi ne desem boş..çünkü doktor bana o ilaçtan kesti verdi adını sanını o psikolojiyle hiç hatrlmıyorum.ama ben doktoruma çok güveniyorum çünkü çok araştırdım herkes inanılmaz memnun aaa elif hanımamı gidiyosun diyodu konuştuğum her kişi.bence sen güvendiğin bi doktora git bide ona danış aklında bi soru işareti kalmasın bitanem..
senin vajinal aldım dediğin belki bu ilaçtır o yüzden sordum canım...

ayy bitanem valla kesip verdiği için bilemedim ki :S doktorum bana hiç bakanlıktan yasak olmasından falan bahsetmedi :S bşey diyemicem şuan da :S
tamam canım sağol..acın yeni seninde,deşmiyim çok fazla..ben napıcağıma karar vermeye çalışıyorum da hala :44:

SinemSelçuk; konu ile alakası yok ama ben senin TERAZİ burcu olduğunu bilmiyordum. (Gebelik vs konuları için cevap verdin PufPuff'a sanıyordum.)
Bir de senin bizlerle sanıyordum. (Ben 30 yaşındayım)

Çok yanılmışım. :-)
Küçümencikmişsin sen!

Küçümencik de anne olursun inşallah! Tıpkı benim bir zamanlar çok istediğim gibi, fakat elime geçmediği gibi! :emir_bebek:

İyi akşamlar kızlar...
:KK34:

SinemSelçuk; konu ile alakası yok ama ben senin TERAZİ burcu olduğunu bilmiyordum. (Gebelik vs konuları için cevap verdin PufPuff'a sanıyordum.)

Küçümencikmişsin sen!

Küçümencik de anne olursun inşallah! Tıpkı benim bir zamanlar çok istediğim gibi, fakat elime geçmediği gibi! :emir_bebek:

İyi akşamlar kızlar...

evet bende terazi burcuyum..29.09.1990 :KK66: ben daha 23üm..amin ablacım inşallah ALLAH isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu.benimki yarıda kaldı inşallah yeniden başlar sonuna kadr gideriz..

Küçümencikmişsin sen!

İyi akşamlar kızlar...

bide neden sizlerle sandınız ki acaba ? konuşmalarım mı size büyük olduğumu düşündürdü ?

evet bende terazi burcuyum..29.09.1990 :KK66: ben daha 23üm..amin ablacım inşallah ALLAH isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu.benimki yarıda kaldı inşallah yeniden başlar sonuna kadr gideriz..
Senin için en güzel zamanda tekrar olur inşallah canım, benim için de önce aşk, sevgi, saygı, evlilik sonra bebikolar.

Hayırlısı her şeyin!

Senin için en güzel zamanda tekrar olur inşallah canım, benim için de önce aşk, sevgi, saygı, evlilik sonra bebikolar.

Hayırlısı her şeyin!

AŞKın değil sevginin baki olduğuna inananlardanım ben..benim için önce saygı çnkü saygı olmadan ne sevgi ne aşk yaşanır bana göre tabii..

bide neden sizlerle sandınız ki acaba ? konuşmalarım mı size büyük olduğumu düşündürdü ?
Ben bir zamanlar erken anne olmak isterdim. ( bak evlenmek demiyorum sırf anne olmak isterdim. hoş bunun için de evlilik şart! :KK70: )
Fakat şimdi 25'den önce evlenilmesi anne olunması çok erken geliyor bana, bir de düşük yaşamışsın falan ya ben de seni 25+ sandım. İşte 27 - 28 falan. :KK8: Sonra 1990 'ı görünce şok oldum. :KK53:

Sebep bu! Tamamen benden kaynaklı. :KK34:

AŞKın değil sevginin baki olduğuna inananlardanım ben..benim için önce saygı çnkü saygı olmadan ne sevgi ne aşk yaşanır bana göre tabii..
TERAZİ burcusun çok normal böyle düşünmen! Ben de senin gibi düşünüyorum. Evet, baştan aşk sevgi olur, kalbin kıpırdamadan olmaz ama SAYGI çok önemli, zaten biz TERAZİ burçları için saygı tüm ilişkilerimizde çok önemlidir.

Saygısızlık en çok bizlerin dikkatini çeker, bizleri rahatsız eder...
Şahsen benim için öyle... :KK34:

Ben bir zamanlar erken anne olmak isterdim. ( bak evlenmek demiyorum sırf anne olmak isterdim. hoş bunun için de evlilik şart! :KK70: )
Fakat şimdi 25'den önce evlenilmesi anne olunması çok erken geliyor bana, bir de düşük yaşamışsın falan ya ben de seni 25+ sandım. İşte 27 - 28 falan. :KK8: Sonra 1990 'ı görünce şok oldum. :KK53:

Sebep bu! Tamamen benden kaynaklı. :KK34:

ben beklemek için gerek duymadım..çünkü 2006dan beri birlikteyiz eşimle..2sene önce nişanlandık geçen sene 9hazirandada evlendik..herkes erken dedi ama ben öyle düşünmüyorum iyikide evlenmişiz çok mutluyuz ALLAH bizimde diğer evli çiftlerinde mutluluğunu daim etsin inşallah..

ben beklemek için gerek duymadım..çünkü 2006dan beri birlikteyiz eşimle..2sene önce nişanlandık geçen sene 9hazirandada evlendik..herkes erken dedi ama ben öyle düşünmüyorum iyikide evlenmişiz çok mutluyuz ALLAH bizimde diğer evli çiftlerinde mutluluğunu daim etsin inşallah..

amin canım insallah

Tabii ki canım, budur dediğin kişi hayatında olduktan sonra ve senelerdir birlikte olduktan sonra beklemenize ne gerek var?
Her şey kader kısmet!
Ben buna inanırım.

Allah mutluluğunuzu daim etsin canım. :KK16:

Benim yengeme de seneler önce (16 sene önce falan) bir erkek doktor: "Ben doğurursam sen de doğurursun." gibi bir laf etmişti.
Yengemin ikiz yavruları cumartesi günü 6 yaşlarını bitirdiler. :KK34: Darısı isteyen herkesin başına olsun! Hayırlısıyla...

ciddimisin?yengen neler denedi bilgin varmı ????bir ara yazarmısın canım????bende bugün doktora gittim testleri tekrar yapıcaklar umudumu yitirmedim ama yok denecek kadar az

Terazi Burcu Sana dengesiz diyen dengesizdir. Onlara ne desem az! Yahu sen olmasan varya, şu insanoğlunun sanki kolu bacağı eksik olurdu. Sen dengesin insanlıklar için. Sen susarsan bir neden, konuşursan ayrı bir nedeni elbette ki vardır. Marifetli, kabiliyetli, en fazla artısı olan burç tabii ki sensin. Senin üstüne burç tanıyan, megalomanın tekidir. Ben ki şahsi fikrim, senden iyisini bilmem, tanımam, görmem.

Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve ilgilenmediğiniz söyleniyor. Bu konuyla ilgili bir tartışmada kendinizi savunmaya geçip eleştirilere kulak tıkayabilirsiniz. Bu da sizi gerçekten sevenleri üzebilir. Öğleden sonra bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili konularda yeterince objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz.

Aşk Yaşamı : Aklından geçenleri açık, açık söylediği için daha önce yaşadığınız endişeleri artık yaşamıyorsunuz. Onunla ilgili zaten olumlu düşünceleriniz her geçen gün daha da pekişiyor. İçtenliği ve samimiyeti nedeniyle çok huzurlusunuz.

İş Yaşamı : Bugün önemli bir konuyla ilgili kısa bir görüşme yapabilirsiniz.
... Bir iş arkadaşınızla yaşadığınız kırgınlık kısa vadede çözülecek gibi görünmüyor. Konuyu yakından bilenler haklılığınız konusunda hemfikirler.

Para Durumu : Parayla ilgili yeni bir haberiniz olabilir. Bir alacağınızı çoktan unutmuş gibi davranıyorsunuz, oysa ihtiyacınız var. Siz böyle davrandığınız sürece karşı taraf ödeme niyetinden iyice uzaklaşabilir.

Dikkat : Bugünlerde beklentilerinizle ilgili doğru saptamalar yapmanız gerekiyor. Yapmak istediklerinizle başkalarının istekleri arasında sıkışıp kalabilirsiniz.

o zaman ilk ben geleyim topiğimizeee.... 3 ekim 1986 doğumluyummmmmm...bütün özelliklerini taşıyorummmm....... bayılırım terazilereee:KK1::KK1::KK1::KK1: valla kendi burcum olduğu için değil hakikaten ne tatlıyızzzzzzzz:KK16::KK16::KK16:

aaaa canım yeni geldim bu topiğe terazi burcuyum ve bi baktım 3 ekim 1986 tarihinde doğdum yazmışsın ben de aynı tarihte yazdım vay be hep merak etmişimdir aynı günde doğduğum kişiyle huylarımızda aynı olur mu acaba diye :)

X