Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Günaydın canımm terazimm =) vee güzell anne adayım benim =))))))))))))) bu arada bebeklerimiz oğlak olacak inşallah

maşallah ya ikiniz aynı zamanda bebişlerinizi alıyosunuz kucagınıza
hayırlı olsun canım
seneye de darısı bnm basıma inşallah taze gelin olarak

etmemm mi tabiki dua ederimm canım benimm ne için dua edeceğimi iyi biliyorummmm

bu mesajın üzerine hamile bayanlardan bir duada ben istiyorum müminin mümine duası tutarmış ben komsum için dua istiyorum tüp bebek yaptırdı bu 3.cü yaptırması
dua edelimde bu sefer tutsun

Rabbim arattırmasın bekletmesin kimseyi bu yolda inşallah bu defa bebeğine kavuşsun inşallah dua edeceğimm

maşallah ya ikiniz aynı zamanda bebişlerinizi alıyosunuz kucagınıza
hayırlı olsun canım
seneye de darısı bnm basıma inşallah taze gelin olarak

inşallah canım duamız sağlıkla kavuşmak inşallah......... Darısı başına olsun inşallah istediğin zaman...

yaa benim içinde edin yeeaaa

burcucum geçenlerde seninde bebek istediğini okumuştum bi yerlerde........ geçen dua ederken aklıma gelen bütün isimleri tek tek söyledim ve senide tabi..... bi anda aklıma geldin inşallahh Rabbim bekletmeden sağlıkla kavuşacağın hayırlı bi evlat verir inşallah......

inşallah canım çok sağol

Zeynep abla ( abla diyebilirim değil mi? )
Ben Zeynep isminin hastasıyım biliyor musun?
Evlenirsem anne olursam ve tabii ki kızım olursa ZEYNEP istiyorum adını...

Benim kuzenim(erkek) ve yanımda çalışan arkadaşım(kız) da 29 eylül doğumlular ama 3 yıl farkla.

kız kardeşinle ilişkinizi tahmin ediyorum.
sen yarı anne gibisindir ona, benim kız kardeşimle aramda 9 yaş var , ikinci annem der bana.

inşallah canım duamız sağlıkla kavuşmak inşallah......... Darısı başına olsun inşallah istediğin zaman...

inşallah o mutluluğu da yaşarsınız allahın izniyle
sağol canım ben düğünü bi yapayım hayırlısıyla da sonra allah nasip ederse bebek de olur inşallah

iyiym canım çok şükür senden naber
evet öğretmenım

Türkçe mi yoksa?

Ben bundan yüzyıl kadar önce küçük bir kızken, öğretmen olmayı çok isterdim.
Ortaokulda ingilizce öğretmenimi çok severim. (hâlâ görüşürüm ve severim.) o yüzden ingilizce öğretmeni olmak istedim. fakat Türkçe ve Edebiyat hastası olduğumdan içimde ukdedir bunlar, türkçe / edebiyat öğretmeni de olabilirdim.

puf puf sen hamilemisin canım :) allahım hayırlı etsin tamamına erdirsin.
benimde 2 tane bebegim var biri 19 biri 18 yaşında

canım hamile misin hayırlı olsun ya cok güzel bi duygudur heralde
inşallaha saglıklı bi şekilde alırsın kucagına
darısı da başıma olr tabi umarım seneye bu zamanlara falan

çok sağolun kızlar,mersi..allah isteyen herkese versin sağlıkla inş.. bende bu defa sağlıkla getirebilirim sonunu umarım..

yok canım sınıf öğretmenıyım minik minik canavarlarım var
allah iyiliğini versin kız bundan yüzyıl önce diyo güldürdün beni
okumanın yaşı yoktur bence hala gec degıl istedikten sonra yapılamayacak bişey yoktur

Yok canım, başka alana yöneldim ben, işletme okudum. şu anda da yüksek lisans düşünüyorum.
Pazar günü ALES'e girdim de denemeydi o, çalışmadan girmiştim.
Kasım'da hazırlanıp girmek istiyorum. Kısmet bakalım.

hmm hayırlısı olsun canım o da güzel bölüm
öğretmenlik kadar yorulmazsın en azından

hmm hayırlısı olsun canım o da güzel bölüm
öğretmenlik kadar yorulmazsın en azından
"Allah bilir kulunu sırtına verir çulunu"

Bu sözü çok severim. Öğretmenlik yapamazmışım ben! Migrenim tutunca dünyam dönüyor, ders mers anlatamazmışım. O gürültüyü kaldırmaz kafam.

"Allah bilir kulunu sırtına verir çulunu"

Bu sözü çok severim. Öğretmenlik yapamazmışım ben! Migrenim tutunca dünyam dönüyor, ders mers anlatamazmışım. O gürültüyü kaldırmaz kafam.

aynen öyle canım kaldıramayacagı yükü yüklemıyo kımseye
aa migrenin mi var geçmiş olsun o zamn gercekten zor olurmus bnde cok sükür yok öyle bişey ama inan bazen yeter diye bagırmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…