Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

bendee teraziyimm :115::115:

Hoş geldin o halde...
Adettendir, bizler ufak ufak anlattık kendimizi, sen de bahsetsene kendinden.

Hangi gün doğumlu TERAZİsin?
Ne iş yaparsın? Yoksa okur musun?
Neredensin?
Evli misin? Bekar mısın?
Eklemek istediklerin?

hoş buldukk 2 ekimde doğdum 20 yaşındayım okuyorum bekarım bidee erkek arkadaşım var 2 yıldır da bu kadarr

hooppppp hoşgeldin öyleyse aramıza canım

hoş buldumm

canlarım... terazilerim... nasılsınız kızlarrrr?

Ne güzel, küçümenciksin.
Tekrardan hoş geldin.
Hangi bölüm okuyorsun? Başarılar

ayy teşekkür ederimm şuanda sınava hazırlanıyorum çoktann üniv.olmam gerekirdi ama bazı sebeplerden geç kaldım artık bu sene olcak inş.

heheheh sağol canım iyi sayılırım..çocukluk arkadaşımın babası vefat etti dün gece,ona üzgünüm sadece başka bi durum yok

11 haftalık bebeğimi yeni kaybettim salı günü kürtaj oldum.senden rica ediyorum lütfen herşeyi kafana takma üzme kendini nolur.senin hissettiğin hatta aklından geçirdiğin herşeyden o bebişde etkileniyo.nolur hiç bişeyi kafana takma!ALLAH'ım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..çok dikkat et hem bebeğine hem kendine

heheheh sağol canım iyi sayılırım..çocukluk arkadaşımın babası vefat etti dün gece,ona üzgünüm sadece başka bi durum yok

Canım, ben de üzüldüm şimdi. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.

Sen fazla üzülmemeye çalış olur mu? Yeni hamilesin, Allah korusun.

Canım, ben de üzüldüm şimdi. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.

Sen fazla üzülmemeye çalış olur mu? Yeni hamilesin, Allah korusun.

sağol canım,teşekkürler..ama merak etme ben dikkat ediyorum kendime elimden geldiğince..

aaaay canımmm çok geçmiş olsun benimde bir düşüğüm var,1 sene önce..iyi anlarım o yüzden seni allah bidaha yaşatmasın inş..

aaaay canımmm çok geçmiş olsun benimde bir düşüğüm var,1 sene önce..iyi anlarım o yüzden seni allah bidaha yaşatmasın inş..

sağol canm benim sanada çok geçmiş olsun..ALLAH kimseye yaşatmasın bu acıyı..inşallah sağlıkla alırsın bebişini kucağına..çok dikkat et

CANIMM bende aralıkta 9. haftada zorunlu kürtaj olmuştum şimdi yeniden hamileyim üzüntünü çok iyi anlıyorum Rabbim bir daha hiç birimize yaşatmasın sağlıkla kavuşacağımız evlatlar versin inşallah.. çok geçmiş olsunn

dün kontrolüm vardı doktorum korunmanıza gerek yok adetinden sonra tekrar bebek için deneme yapabilirsiniz folik asite ve antibiyotik bitene kadar devam et dedi.yaklaşık 14 haziranda adet olursun adet bitiminden sonra görüşelim dedi.inşallah bi sorun çıkmazda adet bitiminden sonra denemelere başlayabiliriz.elim karnıma her koyuşumda içim bi tuhaf oluyo

kızlar kusura bakmayın uğrayamıyorum pek sayfaya.. ama hamilelik durumlarımla uğraşıyorum,ayrıca çokta sakıncalı stresli durumlardayım ve muhtemelen sonlanıcak gebelik...baya araştırma,doktor bakma halinde falanım yani...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…