Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

günaydın canım terazilerim :KK69:

Günaydın canımm terazimm =) vee güzell anne adayım benim =))))))))))))) bu arada bebeklerimiz oğlak olacak inşallah :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar, çok şaşırdım birden!
ikiniz de hamile misiniz?
vay beee!
çok da sevindim.
Allah tamına erdirsin.
Sağlıkla huzurlu mutlulukla ve sağlıklı bir şekilde alın yavrularınızı kucağınıza... :119::119::119:

merhaba kızlar :) nasılsınız geçmişe bir bakıyım eminim ki cok iyi anlasıcaz bu arada cok koyu bir fenerbahce taraftarıyım :)

vay beee!
çok da sevindim.
Allah tamına erdirsin.
Sağlıkla huzurlu mutlulukla ve sağlıklı bir şekilde alın yavrularınızı kucağınıza... :119::119::119:

evet canım,öyle...allahım inş sağlıklı getirir bu defa sonumuzu...bizede aklınıza gelirse dua edin olurmu :KK34:

vay beee!
çok da sevindim.
Allah tamına erdirsin.

EVET canımm hem aynı burcuz hemde bebeklerimiz aynı burç olacak inşallah... bu defa sağlıkla kavuşmak tek dileğimiz tek duamız bizler için dua edin ne olur..:nazar::nazar:

Son düzenleme:
merhaba kızlar :) nasılsınız geçmişe bir bakıyım eminim ki cok iyi anlasıcaz bu arada cok koyu bir fenerbahce taraftarıyım :)

hoş geldin.
adettendir anlatsana kendini...
neredensin?
evli misin bekar mısın?
çalışıyor musun - okuyor musun?

bu arada ben de FB 'liyim ama bir tane bile futbolcusunu sayamam sana. :KK9:

evet canım,öyle...allahım inş sağlıklı getirir bu defa sonumuzu...bizede aklınıza gelirse dua edin olurmu :KK34:

ben sana ediyordum Pufpuff, hani olmuyor falan dedin diye. hatta iki gün önce dua etmiştim... gene ederim inşallah! :KK12:

zuhal seninkine de dua ederim inşallah canım :KK12:

Rabbim sağlıkla kucaklarınıza almanızı nasip etsin.

Siz hamilesiniz ya... sizin dualarınız kabul olur ya... siz de bana dua eder misiniz? ( içinizden gelirse ve içinizden geldiği gibi. :KK17: )

ben sana ediyordum Pufpuff, hani olmuyor falan dedin diye. hatta iki gün önce dua etmiştim... gene ederim inşallah! :KK12:

zuhal seninkine de dua ederim inşallah canım :KK12:

Rabbim sağlıkla kucaklarınıza almanızı nasip etsin.

Siz hamilesiniz ya... sizin dualarınız kabul olur ya... siz de bana dua eder misiniz? ( içinizden gelirse ve içinizden geldiği gibi. :KK17: )
bu mesajın üzerine hamile bayanlardan bir duada ben istiyorum müminin mümine duası tutarmış ben komsum için dua istiyorum tüp bebek yaptırdı bu 3.cü yaptırması
dua edelimde bu sefer tutsun

Son düzenleme:
hoş geldin.
adettendir anlatsana kendini...
neredensin?
evli misin bekar mısın?
çalışıyor musun - okuyor musun?

bu arada ben de FB 'liyim ama bir tane bile futbolcusunu sayamam sana. :KK9:
anlatıyım canım
kayserideyim ben evliyim 22 yıllık bu bir ömür ve ben ömrümü cok seviyorum :)
hayır çalışmıyorum ev hanımıyım bu aralar zayıflamakla meşgulüm spor salonlarında geçiyor ömrüm :)
söylemesi ayıp 2 ayda 12 kilo verdim :emir_bebek: :emir_bebek:
1 kızım 1 oğlum var kızım üniversitede oğlum lisede okuyor
ben kısaca böyleyim birazda ben sizi tanısam
bu arada yasım 42 :KK8: :KK8:

bu mesajın üzerine hamile bayanlardan bir duada ben istiyorum müminin mümine duası tutarmış ben komsum için dua istiyorum tüp bebek yaptırdı bu 3.cü yaptırması
dua edelimde bu sefer tutsun

Allah'ım o komşuna tez zamanda bebecikler versin. Sağlıkla, huzurla, mutlulukla... AMİN!!! :KK16:

Hamile değilim ama dua etmek geldi içimden. :KK17:

anlatıyım canım
kayserideyim ben evliyim 22 yıllık bu bir ömür ve ben ömrümü cok seviyorum :)
hayır çalışmıyorum ev hanımıyım bu aralar zayıflamakla meşgulüm spor salonlarında geçiyor ömrüm :)
söylemesi ayıp 2 ayda 12 kilo verdim :emir_bebek: :emir_bebek:
1 kızım 1 oğlum var kızım üniversitede oğlum lisede okuyor
ben kısaca böyleyim birazda ben sizi tanısam
bu arada yasım 42 :KK8: :KK8:
bak gene şaşırdım. 19 18 yaşında iki bebeğim var deyince adın da zeynep canan olunca ben iki kızın var sandım.

biz kendimizi ilk sayfalarda tanıttık. ama ben gene tanıtayım. :p
sana zorluk olmasın...

Efendim, Gülümsün ben! 7 Ekim doğumlu burcuna aşık, bir tek bu konuda mütevazı olamayan bir TERAZİ hatunuyum.
Aranıza İSTANBUL'dan katılıyorum.
Dediğim gibi 30 yaşındayım. Bekarım.
özel bir dış ticaret firmasında muhasebe finans yönetici asistanlığı gibi işlere bakarım.
migrenim yakamı bıraktığı sürece kitap okumayı falan severim.
giyim kuşam alışverişinden nefret ederim. (oysaki tüm bayanlar bayılır erkek miyim neyim?)
çikolata da sevmem dondurma da... aramam yani... (yine bayanlara uymayan bir özellik!!!)

öyle işte... :KK12:

bak gene şaşırdım. 19 18 yaşında iki bebeğim var deyince adın da zeynep canan olunca ben iki kızın var sandım.

biz kendimizi ilk sayfalarda tanıttık. ama ben gene tanıtayım. :p
sana zorluk olmasın...

Efendim, Gülümsün ben! 7 Ekim doğumlu burcuna aşık, bir tek bu konuda mütevazı olamayan bir TERAZİ hatunuyum.
Aranıza İSTANBUL'dan katılıyorum.
Dediğim gibi 30 yaşındayım. Bekarım.
özel bir dış ticaret firmasında muhasebe finans yönetici asistanlığı gibi işlere bakarım.
migrenim yakamı bıraktığı sürece kitap okumayı falan severim.
giyim kuşam alışverişinden nefret ederim. (oysaki tüm bayanlar bayılır erkek miyim neyim?)
çikolata da sevmem dondurma da... aramam yani... (yine bayanlara uymayan bir özellik!!!)

öyle işte... :KK12:
gülümsün adına bayıldım:KK16: kız kardeşimde 30 yasında
onun yerine koyarım seni benim adımda Zeynep canan
seni tanıgımada sevindim canım
bende burcuma aşığım iyiki anneciğim beni 29 eylülde dünyaya getirmiş :KK76: :KK76:

X