Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

yok canım ikiz değil biri 5.5 diğeri 3olucak haziranda ben biraz erken evlendimde ,atlı kovlıyodu arkamdan

21 yaşında evlenmişsin..öyle çok çokta erken sayılmaz yahu erken anne olmak güzel bişey bence,bende çok istiyorum Allah nasip ederse inş bian önce..
adı ne kızlarının?

21 yaşında evlenmişsin..öyle çok çokta erken sayılmaz yahu erken anne olmak güzel bişey bence,bende çok istiyorum Allah nasip ederse inş bian önce..
adı ne kızlarının?
Bence 19 ya da 20 yaşında evlenmiş. Muhtemelen 19!

Allah sana da nasip etsin Pufpuff! Dualarımdasın...

Bu arada mesaj kutumu boşalttım. Kusura bakma doluluk için... Dikkat ederim aslında genelde...

Bence 19 ya da 20 yaşında evlenmiş. Muhtemelen 19!

Allah sana da nasip etsin Pufpuff! Dualarımdasın...

Bu arada mesaj kutumu boşalttım. Kusura bakma doluluk için... Dikkat ederim aslında genelde...

imza kısmında 7 yıllık evli yazıyo şu an 26 yaşında o sebeple 21 dedim hehehhehe

evet msj atamadım,kutu doluydu

Kısmet bu işler ;-) Allah bağışlasın bebeciklerini.
aminn canım ALLAH olmayanlarada nasip etsin inşALLAH..

sen yanlışını fark ettin zaten sanırım ama ben yine de yazayım 26-7=19

26-21 = 5

haay sen çok yaşa aaay kendime ne güldümmm
7 yıl yazıyo ya,ne alakaysa 6'yı çıkarmışım 1 oluyo ya... 20li yaşla birleştirip 21 yapmışım aklımdan o nasıl bi hesaplamaysa hay allah...

haay sen çok yaşa aaay kendime ne güldümmm
7 yıl yazıyo ya,ne alakaysa 6'yı çıkarmışım 1 oluyo ya... 20li yaşla birleştirip 21 yapmışım aklımdan o nasıl bi hesaplamaysa hay allah...
Olur böyle vakalar, Türk polisi yakalar.

Bu arada ben de Serdar ORTAÇ severdim eskiden! Yani millet TARKAAAAAAAAAAANNN diye kendini paralardı ya. Ben hiç TARKANcı olmadım. Hatta uyuz olurdum TARKAN'a ( şu anda hiçbirisine karşı bir duygum yok. nötrüm. Allah herkesin işini rast getirsin, der geçerim. )

Serdar'a da öyle çok aklını kaybedenler gibi olmadım. Severdim, dinlerdim sadece 15 - 16 yaşlarında...

Ben zaten birileri bir şeylerin üzerin çok düşerse ondan otomatik olarak soğuyorum. Bunu "cool" olmak için falan yapmıyorum. Çocukluğumdan beri böyleyim yeni fark ettim. Mesela çok satan bir kitabı da alıp okuyamam!

bu dediğin aynı bi elbisenin moda olup herkesin üstünde olması,görenin alması gibi...
ben ise kendime yakıştıranı alırım,modasına falan bakmam...isterse en ünlü insanlar giysin,kendim beğenmediysem ardıma bakmam...
tarkan'da böyle mesela,megastar dendi öyle kaldı dünyaca tanınıyo nerdeyse ama hiç sempatim olmadı...ben ilk çıktığından beri Serdar'cıyım,bunun belli bi sebebide yok yani...şarkılarınıda,kendisinide,tipinide seviyorum

sessiz sakin buraları bugün canım.. naber?

Farkettim bende işteyim yoğunum çok bugün ara ara bakıp çıktım ......=) iyiyim şükür eşimin doğum günü yaklaşıyor ne yapmalıyım diyee kafa yoruyorumm senden naber?

Farkettim bende işteyim yoğunum çok bugün ara ara bakıp çıktım ......=) iyiyim şükür eşimin doğum günü yaklaşıyor ne yapmalıyım diyee kafa yoruyorumm senden naber?

bende iyiyim.. klasik evdeyim hava yine soğuk ve yağışlı bugün..
tv/pc ikilisi ile zaman öldürüyorum..

yağışlı havalarda yapılacak en güzel şey benceeeeeeişte de vakit hızlı geçiyor tabi o ayrı......

evettt aynen öyleee..hava soğukken evde sıcacık oturmak bişeyler içmek,yemek yada keyif en güzeli cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…