Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

aaaay evet yaaa,dert gerçekten o.. zorunluluk olduğundan yapıyorum hep yoksa hiç özentim yok yemek yapmaya falan

ben evlenmeden önce hiç sevmezdim hatta öyle ki makarna bile yapmazdım doğru düzgün desem abartmış olmam ama evlendikten sonra bi merak sardım hayır olsun...1,5 yıl yakındır böyle ama çalışınca her zaman özenemiyorsun yemek olsun da ne olursa olsun derdindeyim hafta içi

bende evlenmeden önce elimi sürmemiştim yumurta makarna hariç kolay şeyler dışında... zorda olunca öğreniyo insan işte...

Hoşbuldum canım sağol, işi bırakmama son 10 gün kaldı ve keyfini çıkarıyorumm

OOOOO kutlama yaparsın artık

bende evlenmeden önce elimi sürmemiştim yumurta makarna hariç kolay şeyler dışında... zorda olunca öğreniyo insan işte...
aynen ama evlenince iş başa düşüyor... aslında keyifli ama vakit lazımm

bnde ilk zamanlarda çok hevesliydim yemekler sofralar tatlıdır vs..
ama ne zaman şu k k ya takıldım o zaman amaan karnımız doysun moduna bağladım

sorma yaaaav β♥β kk resmen tüketti günleri,saatleri.. keşfettiğimden beri çıkamıyorum,ayrı kalamıyorum

haa haaa valla evde pek takılamıyorum 5 te işten çık eve git zaten hemen hemen 17.45 filan oluyor... eşim 7 de geliyor yemek yapmak için 1 saatim var =))hafta sonları uğraşıyorum.. mantı bile açarım

birileri gelince çok özenli oluyor insan o huyda terazinin huyu galiba misafir geleceği zaman herşey dört dörtlük olsun diye uğraşır dururuumm fazla yoruyoruz o konularda kendimizi bence....

birileri gelince çok özenli oluyor insan o huyda terazinin huyu galiba misafir geleceği zaman herşey dört dörtlük olsun diye uğraşır dururuumm fazla yoruyoruz o konularda kendimizi bence....

mükemmelliyetçilik özümüzde var

sadece terazi mi yani aşkolsun ben terazi değlm ama çok özenirim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…