Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

cansınnnnnnnn :KK69:
senin oyununa yazdığım o ilk gün tanıdım seni,veeeee asla kaybetmek istemiyorum :KK34:

biz zin vermedikçe asla kaybetmezsin canımın içi bunu bende asla istemem..öenmli olan yan yana olmak değil kalplerin bir olmasıdır..:KK34:
e seninkide sağda oldğuna göre benm solumda dursan kalplerimde yanyana olur:KK1:

Biz göremedik ama!!! :84:
Fotoğraf mı koymuştun. Biz de isterük. :p :KK17:
(Böyle yazdığıma bakma, özele saygım vardır. Tekrar koymak zorunda değilsin. :KK66: )

Eğer buradaysan bir ışık ver canım tekrar koyuvereyim, silene kadar deşifre oldum zati :KK70:

böyleee zarifti..straplez kesim gibiydi,yandan pozdu önünü göremedim..bitanede kendi resmi vardı..böyleee güzel uzun saçları,gülen missss gibi yüzü hımmmm :nazar: sanki evlendircek kız gibi tarif ediyorum,bende heeee :KK1:

Canım senin güzel görüşün o.. iltifatın için teşekkür ediyorum, tabi sanırım benden bahsediyosan..
bEN DEĞİLSEM NE BOZULURUM AMA HAHA :D

biz zin vermedikçe asla kaybetmezsin canımın içi bunu bende asla istemem..öenmli olan yan yana olmak değil kalplerin bir olmasıdır..:KK34:
e seninkide sağda oldğuna göre benm solumda dursan kalplerimde yanyana olur:KK1:

doğru insan yeter ki istesinnn yer mekan önemli değil :KK34:
sağda benim kalp,solda seninki... sarılınca birleşir kalplerimiz :KK69:

doğru insan yeter ki istesinnn yer mekan önemli değil :KK34:
sağda benim kalp,solda seninki... sarılınca birleşir kalplerimiz :KK69:

her zaman her yerde en büyük ß&ß hahaha:KK9: bunuda yeni uydurdum hadi bakalım oyundaş gibi hit olcak mı:KK9:

akşam 10 buçukda yatıyorum sabah 8,30 da kalkıyorum ama uykumu alamıyorummmm :KK52::KK52:

çöş cimcimem o kadar uyuyosun hala alamıyomusun uykunu yahu dandini dandini dastanaaa:KK1:

X