Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Nankör diyesim geldi :KK60: benim halimi duy da şükret madem :KK37:
akşam en erken 12 gibi yatıyorum sabah en geç 6.30 da kalkıyorum :KK43:

uyku konusunda nankörüm tatlım yaaaaa felaket uykucuyum malesef:KK14:

sen çok erken kalkıyorsun bizim iş başı 9-9,30 arası o yuzden şanslıyım :KK34:

Nankör diyesim geldi :KK60: benim halimi duy da şükret madem :KK37:
akşam en erken 12 gibi yatıyorum sabah en geç 6.30 da kalkıyorum :KK43:

ben işe gözlerim kapalı geliyorum
sokakta tip tip bakıyolar
Allah'tan küçük yerde yaşıyorum
evimde işyerine çok yakın
tanıdığımıda tanımamazlığa geliyorum bazen :KK1:

Biz seninle arkadaşız galiba Zuhal :)
Beni eklemişssin ama konuşmak kısmet olmamıştı, hayırlı ve güzel yavruların olması dileğiylee..

evet canım bir türlü konuşup tanışamadık pufpufumm birleştirdi bizleri burada uzun uzunn konuşuruz :KK16: dileğin içinde çokk teşekkür ederim canım hepimizin inşallah:nazar:

Son düzenleme:
kızlaaaaaar heeeeyyyy buraya bakın bi :KK3: önceden konuşmuşluğum olan yada açtığım konulara denk gelmiş olanınız varsa biliyodur,görmüştür ama görmeyenleriniz için söylüyorum...

benle ilgili değişik bi özellik var.. doğuştan olan? bileniniz varmı? :KK1:
Canım seni sanırım bir kere bir konuda gördüm. O yüzden bilmiyordum kalbinin sağda olduğunu. Sağlıksal açıdan problem olmamasına sevindim. ;-)

Canım seni sanırım bir kere bir konuda gördüm. O yüzden bilmiyordum kalbinin sağda olduğunu. Sağlıksal açıdan problem olmamasına sevindim. ;-)

sağol canım.. özel bi arkadaşınız var işte, o kadar :KK1:

Sevgili Terazi, 2013 sizin için kişisel yeni bir devrin başlangıcı olacak, yani altın devrinizin. Bunu çok ciddiye alın! Ekim 2014’te burcunuzu terk edecek olan Jüpiter bir daha 12 yıl boyunca geri gelmeyecek. Bu parlak dönem Ekim 2014’e kadar da devam edecek. Bu dönemde sizin yanınızda olan kişi ve projeler size uzun yıllar mutluluk ve kazanç sağlayarak geleceğe taşıyabilirler. Tohumlarınızı ekin çok yakında bereketli bir hasat alacaksınız!

bak hala burcu burcu dyorlar yeeeaaa:KK52:
çınlatmayn kulaklarımı:KK9::KK9::KK9:
gelir çökerim vallaaaa heeeee:KK9:

Aynı burçta doğmuş iki insanın kural olarak bitmez tükenmez benzerliklerine rağmen, geçinemeyeceği söylenir. Ama her zaman olduğu gibi kuralların istisnaları da vardır. Terazi-Terazi ilişkisi bunlardandır.

ben yine erkenciyim :KK1: günaydın terazinin güzel hatunları :KK76:

X