Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

böyleee zarifti..straplez kesim gibiydi,yandan pozdu önünü göremedim..bitanede kendi resmi vardı..böyleee güzel uzun saçları,gülen missss gibi yüzü hımmmm sanki evlendircek kız gibi tarif ediyorum,bende heeee

kızlaaaaaar heeeeyyyy buraya bakın bi önceden konuşmuşluğum olan yada açtığım konulara denk gelmiş olanınız varsa biliyodur,görmüştür ama görmeyenleriniz için söylüyorum...

benle ilgili değişik bi özellik var.. doğuştan olan? bileniniz varmı?

Beetlee, düşündüm de ben de 8 yıldır bu şirketteyim. Fakat burcumun özelliği değil tamamen maddi imkansızlıkların özelliği. Fakat memnunum Allah'ıma şükür.

Sana da maaşallah o zaman Memnunsan ne güzel ya. Uzun yıllar aynı yerde çalışmak iyi oluyor her yönden

evetttt ve benım çok dikkatimi çeken bişey sorcaktım ama sormadımmm kalbin sağdaydı dimi?

leeeeeeeeeeeeeeeeyyyyn...
burcu ne burcun burcun diye diye getirttiniz beni burayaaaaaa

ben ilk defa duyuyorum canım . zararı var mı peki?

yok tatlım bi zararı..
18 yaşına kadar her sene kontrol yapılıyordu eko ekg falan..
en son doktor bi sorun olmadıkça gerek yok artık dedi..
bende baya zaman oldu,gitmiyorum kontrole falan..
zaten doktorlar bile şaşırıyo bazen duyunca..

evettt canımmm tek organlarım normalde bilinene göre terste...
kalbim sağda yani doğuştan...

Nadir insanlardansın Solda olması gereken organların da sağda değil mi canım? Genelde öyle oluyor. Ama sağlığı olumsuz olarak etkilemiyor bildiğim kadarıyla.

çok ilginç ya düşününce böyle değişik geliyor gerçekten

Son düzenleyen: Moderatör:
Nadir insanlardansın Solda olması gereken organların da sağda değil mi canım? Genelde öyle oluyor. Ama sağlığı olumsuz olarak etkilemiyor bildiğim kadarıyla.

evet doğru canım,aynen öyle..sağlık açısından da bi sorun yok..
bu neden oluyo tıpta bilmiyo
özelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…