Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Bornova'dayım bende Güzel İzmir'im 3 sene kadar Forum'da çalışmıştım ama 1 yıldır dinleniyorum

Bana yakın fuar ben kıbrıs şehitlerine yakınım
Allah hayırlısını versin herşeyin canım. Bende 8 yıl aynı firmadaydım bikaç yıl ara verdim sonra tekrar geri döndüm

İşinizle ilgili hoşnutsuzluk devam diyor. Bulunduğunuz ortamlar çok çabuk uyum sağlamanıza rağmen, uzun süreçlerde değişime ve farklı aktiviteye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugün, maddesel konularda arzuladığınız performansı, karşı tarafın desteğiyle sağlamak isteyebilir ve bir takım yardımlar alabilirsiniz.

İlişkilerin ve ortaklıkların getirdiği maddi sorumluluklar dikkat çekiyor. Özellikle finansal bir konuda anlaşma yapmakta önemli riskler olabilir. Zira başkalarının alacağı riskler sizin kaynaklarınızı zorlayacaktır. Ortaklaşa işlerin getirdiği paylaşımlar üzerinden de bazı sorunlar yaşamaktasınız. Desteklerin kısıtlı olacağı bu dönem eldekilerin dikkatli kullanılması gerekecek.

Bugün bir para mevzu gündeme gelirse net rakamlarla konuşulmasını sağlayın. İhtimaller üzerine ve belirsizlikler içeren bir işe girişmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Paranın geri döneceğinden emin olmaya çalışmalısınız.

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

Bana yakın fuar ben kıbrıs şehitlerine yakınım
Allah hayırlısını versin herşeyin canım. Bende 8 yıl aynı firmadaydım bikaç yıl ara verdim sonra tekrar geri döndüm

Hey maaşallah 8 yıl Ben bir yere çok zor alışıyorum, sizde de o durum var mı ya iş konusunda? İlk gün sevmezsem bırakıp gidesim geliyor. Acaba bu da burcun özelliği mi

Ne güzel erkencisin. Şu erken yatıp, erken kalkmayı becerebilsem bende keşkee çok iyi olacak

sabahları her halukarda uyanıyorum 8'de.. kocam gidene kadar ayaktayım.. sonra ister yatıyortum,ister kalkıyorum.. bana bağlı oluyo, bugün kalkmayı seçtim.. yoksa 12'leri bulduğum çoooooook pek erken yattığımda söylenmez,122den önce yatmıyorum h.içi

Hey maaşallah 8 yıl Ben bir yere çok zor alışıyorum, sizde de o durum var mı ya iş konusunda? İlk gün sevmezsem bırakıp gidesim geliyor. Acaba bu da burcun özelliği mi

ben pek öyle değilim aslında..
işi,ortamı seversem baya uzun yıllar çalışabilirim

İyi yapmışsın canım. Benim de erken kalkmam lazım, metabolizmam zaten yavaş, iyice yavaşlıyor Rejimdeyim dikkat etmem lazım da neredeeeeeeee 4 'te yatıp 12'de kalkıyorum hergün

Aynen mesela ben kişiler içinde öyle.
Birini seversem o an severim. Gıcık kaptıysam da öldür Allah hazmetmem o insanı seneler geçse de

İyi yapmışsın canım. Benim de erken kalkmam lazım, metabolizmam zaten yavaş, iyice yavaşlıyor Rejimdeyim dikkat etmem lazım da neredeeeeeeee 4 'te yatıp 12'de kalkıyorum hergün

bekarken bende öyleydim..şu an bekar olsam yine öyle olurdum kesin bide çalışmıyosam ohooooooooooo net ile bütünleşirdim sanırım

ben pek öyle değilim aslında..
işi,ortamı seversem baya uzun yıllar çalışabilirim

İşte benimde sevmem gerekiyor. Alışmam uzun sürüyor bayaa. İlk gün çok önemli benim için. Seversem gidesim geliyor ama sevmezsem ilk günden işten çıkasım geliyor

Aynen mesela ben kişiler içinde öyle.
Birini seversem o an severim. Gıcık kaptıysam da öldür Allah hazmetmem o insanı seneler geçse de

Bende öyleydim insanlar için ama. Yanıldığım oldu bir kere. Kızın biri için sevmiyorum, bununla hayatta arkadaş olmam dedim şuan en yakın arkadaşım kendisi Kızı yakından tanıyınca sevmeye başladım, öyle öyle dost olduk Ama çabalamıştı bana kendini tanıtmak için, iyi de yaptı sağolsun.

büyük aşklar büyük kavgayla başlar misali.. sizinki dostluğa uyarlanmış hali bunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…