Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

bende karbonatla pudrayı karıstırıp kullanıyodum ama sade karbonat denemedım oylede deneyecegım paylasımın ıcın sagol

arkadaşlar ben de uzun zamandır kullanıyorum karbonatı ve şimdiye kadar kullandığım hiçbir ürün ter kokusunu bu denli kesmemişti..yalnız ben sürümü kolaylaştırması açısından boş bir krem kutusuna paketteki karbonatın yarısını döküyorum üzerine de çok çok az su ilave ediyorum çay kaşığıyla larıştırıyorum koyu krem kıvamına geliyor ve bu şekilde her duştan sonra koltuk altıma sürüyorum ve inanın ki o kadar terlememe rağmen diğer duşuma kadar beni kokudan koruyor..bence mükemmel bir buluş ayrıca Denizyıldızı'na da bu mucizeyi herkesle paylaştığı için ben de teşekkür ederim.:)

ya kızlar bu kulüp harika bir yer:) üye olalı henüz çok yeniyim ama her ne sorunum olursa burada mutlaka bir çözüm yolu bulabiliyorum, valla hepiniz süpersiniz. denizyıldızı canımcım karbonatı yarından itibaren denemeye başlayacağım. inşallah diğer arkadaşlar gibi bende memnun kalırım. sonucu yazacağım mutlaka.

Ben de az önce duş aldım ve kullandım, hayırlısı artık. Ben kuru kullandım, bir arkadaş su ile karıştırıp kullandığını söylemiş. Benim de aklıma şöyle birşey geldi şimdi. Eski roll-on şişesine hani bilyeli olana karbonat su karışımını karıştırıp ihtiyaç duyduğumuzda sürsek nasıl olur???Beklemiş olması birşeyi değiştirir mi??:uhm:

Dün kullandım demiştim ya...Sonuç tam anlamıyla harika...Dün akşam 2-3 saat dışarıda bir yemekte idim. Bugün de kursa gittim ve yürüyerek geldim eve...Hava oldukça sıcaktı, terledim ama koku yok...Ne akşam ne de şimdi herhangi bir koku yok...Süppppppperrrrralkisalkisalkis

işe yaradığına sevindim canım.ama zaten bir kere sürdünmü akşama kadar ter kokusu olmuyor.sulandırıp bekletmek nekar doğru olur bilemem sonra ters birşey olmasın?benim kuzenim ağzı kapaklı küçük bir kutu almış toz karbonatı onda taşıyor ihtiyacı olduğunda ondan kullanıyor sende öyle yapabilirsin.a.s.

Paylaşım için çok teşekkürler canım tam da yaz sıcakları bastırdı yapış yapış roll-onlardan kurtardın bizi valla.Okulda sınıflar ateş gibi e koku maalum bizim çocuklara 1 kilo karbonat alıp dağıtmak istiyorum walla hayrıma heryerlerine sürsünlerkaydirigubbakcemile3

ilk fırsatta bende deneyeceğim....pupralar vardı hani parfümlü onların kutusuna koyup yanımızda bile taşınabilir aslında....dök dök sür:))
:teytey:a.s.:enbuyukkk:

aslında sürekli sürmenize gerek yok inanın ben sabah sürdüğümde akşama kadar koku olmuyor zaten akşam direk banyoya :dance: kadrish28 haklısın hele toplu taşıma araçları yazın felaket oluyor yanımızda bolca karbonatmı taşısak millete azar azar verip sürdürürüz heryerine :jeyyar:hihoyyyt

denedim sonunda. sonuç çok başarılı, oh şükür ya ter kokusu diye bir şey kalmadı. o kadar mükemmel ki, artık hiçbir endişem olmadan dışarı çıkabiliyorum. ben sürerken önce biraz parmağımı hafif ıslatıyorum, sonra da karbonata batırıp sürüyorum. nemlendiği için çok daha kolay sürülüyor. valla süper

Allah Denizyıldızından razı olsun, bu topiği okuduğum günden itibaren kullanıyorum, daha önce de söylediğim gibi sonuç harika.
Denizyıldızı süpersin:lepi:

Hem doğal hem pratik hemde ucuz hemen denemek lazım işe yararsa harika olur.Bende deneyip yazarım sonuçları arkadaşlar.
Teşekkürler denizyıldızı.vereliniortak

Kesinlikle allerji v.s. oluşmuyor. Kullanınca hiçbir koku oluşmadığını gördüğünüzde hayrete düşüyorsunuz. En değme roll-on lar bile başaramamıştı bu işi bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…