Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

valla bende deniycem bende cok deodorantlar aldim ama hic menun kalmadim hem elbisem islaniyor hemde cok pis kokuyor kimseye sokulamiyorum sagol cnaim dustan sonra koltukaltina suruyoruz demi

ben sadece rol on kullanıyorum ama istisnasız her gün kullanıyorum aynı markayı hemde ve vücudum sanki alıştı bu yaz günlerinde unutsam dahi ter kokmuyorum ki ablam hep seni tuzladır o kadar viyakladın boşunaymış ne biçim kokuyosun derdi :sinifsinif: artık onun böyle eleştirilerine de maruz kalmıyorum kaydirigubbakcemile2

evet askprensesi illa duştan sonra olucak diye birşey yok gün içinde de kullanabilirsin.elinle koltuk altını sildikten sonra su ile parmağını biraz batır ve sür hepsi bu.ben gün içinde de kullanıyorum ama sürekli sürmenize gerek yok.bir kere sürdünüzmü günboyu hiç kokutmuyor çok etkili yani.

Denedim muhteşem bir sonuç. Kızıma da söyledim yapmış ve hâla yapıyoruz süper, süper, süper. Bence sitenin en güzel konusu bu.
Ne ter, ne koku.... Tavsiye ediyorum.... Paylaşım için çok teşekkürler

değişik bir yöntem denemeli valla.helede sıcak memleketlerde olanlara gercekten iyi çözüm
teşekkürler arkadaşım

Valla ilk denemeyi esimde yaptim,nedir diye bile sormadi
Is dönüsü, sonuc beklendigi gibi...O kadar agir iste calismasina ragmen ter kokmuyordu kendi bile sasirdi..Ekleyen arkadasa tesekkürü bir borc bilirim..
Sira bende ..

Gerçekten süpermiş Denizyıldızı...Kimlere söylediysem arayıp, bana teşekkür ediyorlar...Ben de sana tekrar hem kendi, hem onlar adına teşekkür ediyorum
Yıllarca boşa giden paralar.... Ter malzemeleri aynen çöpe.

evet yeşillim bende okadar para harcadım ter olayı yüzünden birde roll-on lar yüzünden alerji oldum vücudum tepki verdi neyseki bırakınca rahatladım.şimdi yeni arayışlar içerisindeyim şimdiki hedefim koltuk altı siyahlanması için.şuan herkesin derdi bu

opuyorumnanaktan
Süper bişey gerçekten.
Bİr aydır kullanıyorum.Ve sonuç mükemmel vereliniortak
Bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim Şeniz

test ettim onayladım kaydirigubbakcemile2 teşekkürler deniz yıldızı kaydirigubbakcemile5 tek kusuru, koyu renk kıyafetlerde beyazlık oluşabilior :tomato: o kadar kusur kadı kızında da olur deil mi? ama kokuya kesin çözüm opuyorumnanaktan

Denizyıldızı, bu gün bir arkadaşımla konunu paylaşırken, koltuk altı morluğundan bahsettim. o kadar tesadüf oldu ki...

Sadece Krem Nivea ile kendi, annesi ve kızı çözüm bulmuşlar..."Biraz uzun sürdü ama bak bembeyaz" dedi ...

Bilginiz olsun canım ben bir kaç gün yokum deneyin lütfen...
O bildiğimiz (klasik teneke kutudaki) krem lacivert kutudaki Nivea...

teşekkür ederim yeşilim bilgi için.a.s. bende doktor'a gitmiştim bu sorunum yüzünden birkaç melhem verdi ve 3 günlük kullanımdan sonra geçti 1 sene oldu hala yok şimdi sağlık karnemi bulamıyorum onu bulayım buraya yazarım diğer arkadaşlarda faydalansın.o bir tür hastalık mış öyle söylemişti doktor.

her türlü doğal yolu denerim. belki de ilk kez birşeyden bu kadar kesin sonç elde ettim. gerçekten ter kokusunu engelliyor. çok çok teşekkürler. ALLAH razı olsun canım..

dün denedım ve süper süper süper .......hemde bız bugun salca yaptık yoruldum cok ayaktaydım hep terledım falan koku olmadı değil o kdr çalışmaya 100 katı olması gerekti ama olmadı cok saol paylaşım için ...

ayy herkes olumlu sonuç almış ya çok merak ettim.krem gibi sürcez demiii az bşy yanii..bolca falan sürersem iz kalırmı acaba..ay çok merak ettimm evdede yokki deniyeyimmm..bu arada hergünmü yapcaz yoksa her banyodan sonramı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…