Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

ya bu komşunuza bi sorsanız, göğüs büyütmek için de doğal bi yöntem biliyomuymuş?senağlama

eve gidiyorum şimdi duş alıyorum ve hemen deniyorum çok tişikürler deniz yıldızı Şeniz

bende denedim bendee
vallaha ne ter kokusu ne bişeyhihoyyyt
ama cildimize falan zarar vermez dimi
süper yaaa

üzgünüm garfield ona bir çözüm bulamadık kaydirigubbakcemile3

karaçiçek uzun zamandır kullanıyorum şuana kadar herhangi bir sorun olmadı

rica ederim sela.s.

denizyıldızı sana bir şey sormak istiyorum. karbonat'ı banyodan sonra sürüyorum demişsin,peki sürdükten sonra ne kadar bekletiyorsun? hemen yıkıyormusun? tam olarak nasıl yapıyorsun? cevaplarsan sevinirim. benimde ter kokusu sorunum varda

bu inanılmaz birşey ya :sm_cool:
denizyıldızı sana milyon kere teşekkür etsem az bence siz bu komşuyla birlikte bunu bir forma sokup rollon diye satın ben hepsini alırım=)

arkadaşlar mutlaka deneyin pişman olmazsınız gerçekten deneyince anlıcaksınız hatta pişamn olcaksınız daha önce niye denemedim diye=)

denizyıldızııı a.s. :1hug:

merhabalar..karbonatın gerçekten koku giderici bir özelliği var..benzetmede yanlış olmasın ama benim mutfak çöp kovam hergün temizlememe rağmen çok kokardı sonra bigün netten okudum çöp kokusunu gidermek için kovanın altına biraz karbonat dökün koku kalmayacak diyordu.walla uzun zamandır kullanıyorum yıkadıktan sonra karbonat döküyorum sonra çöp poşeti geçiriyorum gerçekten hiç mi hiç koku kalmadı.. tavsiye ederim...

kays rica ederim canım işe yaramasına sevindim

tugbik bilgi için sağol bende bunu duymamıştım çöp kovasının altına koyup denicem karbonatı

ya bu karbonat harika bişey. denedim koltuk altıma ve hiç koku olmadı. çok şaşırdım ya.. çok çok teşekkürler denizyıldızı kaydirigubbakcemile5

daha neler öğreneceğiz sizlerden arkadaşlar...teşekkürler denizyıldızı....bilgilerini bizlerle paylaşman çok güzel....

denizyıldızı her terlediğimde sana teiekkür edesim geliyor şu kadınlar kulübünden çok şey öğreniyoruz ama benim için en yararlı bilgi bu oldua.s. yalnız bu gün birşey oldu; siyah bir kazak giymiştim terledim tabi koku olmadı ama eve geldim bir baktım böyle beyaz çizgiler olmuş , galiba rezil oldum=) inşallah limse görmemiştir=( dicem o ki siyah birşeyler giyince bu karbonattı fazla sürmeyin ben abarttım kötü oldu..

peki bunu ayakalrımızda denesek nasıl olur acaba???hiç bişiden çekemdim şu ayakarımdan çektiğim kadar....

rica ederim arkadaşlar işinize yaramış sevindim.

kays siyah kıyafetlerde olabilir beyaz çizgi dediğin gibi az sürmek daha iyia.s.

beliss öyle bir sorunum olmadığı için ayaklarda hiç denemedim ama koltuk altına sürüldüğüne göre ayaklara neden olmasın bir dene derim ben a.s.

peki bunu ayakalrımızda denesek nasıl olur acaba???hiç bişiden çekemdim şu ayakarımdan çektiğim kadar....

bende ayak kokusuyla ilgili duydum canım..ayakkabının çine koyarlarmıs kokuyu onlermış..ha bu arada sanırım 2 aydır falan kullanıyorum kol altı tuylerımde azalma oldu..ben karbonata baglıyorum..tuz etkisi war sanırım bunda..kol altım 2 haftada alınacak hale gelirdi 1 ayı gectı walla almadım..denız yıldızıcım=) senın bilgin warmı..deneyımın nasıl?dıkkat ettn mı yanı bu tuy olayına..

estemania benim hiç dikkatimi çekmedi duymadımda canım ben lazer yaptırdığım için anlamdım ama burada kullanan baya arkadaşlar var.rica etsek onlarda düşüncelerini gözlemlerini bir yazsalar bakalım onlar nedicek

yorumlara göre etkisi bayağı iyi.ter kokusu yüzünden ıslaklığı bile problem etmiyordum.zaten o kadar sorun edilecek bir durum değil.anatomimiz böyle.bugün bende bir deneyeyim.CADIARZU sonucu alınca yazarım kızlar....yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…