Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

Canım bende driclor diyebişey denemiştim terlemeye etkili ama bende çok kaşıntı yaptı,etken maddesi aynı mı acaba??

Canım bende driclor diyebişey denemiştim terlemeye etkili ama bende çok kaşıntı yaptı,etken maddesi aynı mı acaba??
valla cnm drycolor duymadim,ama onlar hepsi alluminium içeriyo,belki cildin çok hassas,bana kaşinti yapmadi.ama kuru cilde kullanmak lazim.bide yatmadan once kullanılıyo bnm dedigim dry dry

valla cnm drycolor duymadim,ama onlar hepsi alluminium içeriyo,belki cildin çok hassas,bana kaşinti yapmadi.ama kuru cilde kullanmak lazim.bide yatmadan once kullanılıyo bnm dedigim dry dry
Evet yatmadan önce sürüp sabah yıkamak gerekiyor,hep kullanıyorum ama bazen kaşıntı yapıyor ben anlamadım

lazerden sonra olusan ter kokusu mahvetti beni..karbonatli cozumu bulan kisiyi tebrik ediyorum..her sabah koltuk altini yikayip uyguluyorum. Tum gun rahatim.. terleme oluyor tabi.. ki saglikli olani da bu zaten.. koku olmuyo ya o yeter..

lazerden sonra olusan ter kokusu mahvetti beni..karbonatli cozumu bulan kisiyi tebrik ediyorum..her sabah koltuk altini yikayip uyguluyorum. Tum gun rahatim.. terleme oluyor tabi.. ki saglikli olani da bu zaten.. koku olmuyo ya o yeter..
Aynen canım,yoksa işimiz zordu.

doktorunun koltuk altı kararması için verdiği merhemin adını yazabilir misin? teşekkürler

yazıyı yeni gördüm yıllardır rollon kullanıyorum bazıları işe yarar bazıları yaramaz ayrıca zararlı sırf ter kokusundan kurtulmak için kullanıyordum fakat karbonatı duyunca çok sevindim böyle doğal bir yöntemin olduğuna,çok teşekkürler hemen deneyeceğim

Arkadaşlar selam, uzun süredir kullandığım bir ter kokusu önleyici sprey var. Tamamen doğal koltuk altı bölgesindeki bakteri oluşumunu engelliyor. zaten kokuya da terlediğinizde meydana gelen bakteriler sebep oluyor. Denemek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Kesinlikle öneririm.

bir bana mı etki etmiyor ya?? :2:
ben neredeyse hiç etkisi olmasa da haftada 1 kez felan kullanıyorum ama şimdi yaz geldi yok hayır ben yine kokuyorum yine kokuyorum

başka bir çozum yolu bulan var mıı??
Arkadaşlar selam, uzun süredir kullandığım bir ter kokusu önleyici sprey var. Tamamen doğal koltuk altı bölgesindeki bakteri oluşumunu engelliyor. zaten kokuya da terlediğinizde meydana gelen bakteriler sebep oluyor. Denemek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Kesinlikle öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…