Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

2 senedir sadece karbonat kullanıyorum kızlar kesinlikle süper etkiliii Kesinlikle tavsiye ediyorum ayrıca konu sahibinede çoook teşekkür ediyorumm

Bende başladım karbonata bakalım daha pek terliycek bir durum olmadı anlamadım o yüzden.

Merhaba 41 yorumu okuyacak vaktim olmadığından hızlıca size yazma gereği duydum kusura bakmayın lütfen. Doktorunuzun size koltuk altınız için verdiği ürünler ve kullanımı nasıldı acaba? Ben bi kaç yıl öncesine kadar koltuk altıma deo olarak sadece dove un orjinal yazan mavi kapaklı stick deniliyor sanırım sabun gibi olan sürünce ondan kullanıyordum. Denize gittiğimde de heryerime güneş kremi sürer onu koltuk altıma sürerdim ve koltk altım hep temiz kalır güzel kalırdı kendimce taktikti işte. evlendiğim yıl aptal gibi heryerim güneşlensin diye balayında tüm vücuduma kakao kremi sürmüştüm maalesef berbat oldu ogün bugündür her yaz korkulu rüyamdır koltuk altı kararması. Bu sene biraz düzelmiş gibiyken geçen ağda yaptım üzerine bepanten krem hep sürüp bebek pudrası sürerim. ama nedense 2 gün sonra kapkara olmuştu tamda ağda sürdüğüm yerler harita gibi birde güneşlendim oda sanki kalıcı kıldı gibi şimdi yurtdışına yeni geldiğim için kendim doktora gidemiyorum eşiminde izinli günleri h sonu yani hep bir aksilik... birileri tyrosyd krem önermiş forumlarda birileri pigmenx... die acaip bi isimli krem... napcağımı şaşırdım burada ne bulurum ki yani.

kızlar karbonat konusuna katılıyorum. ben de özellikle yaz kış eli ve ayağı su akıyor derecesinde terleyen biriyim. hatta şöyleki şuan terlemek yazınca bile elim ayağım terlemeye başladı karbonat olayını internette okumuştum. ayağım sürekli su içinde olduğu için haliyle koku yapıyor. ama karbonat inanın müthiş bişey. ayakkabına döküyorsun ayağını ovuyorsun karbonatla ve koku gidiyor. koltuk altı içinde aklıma gelmişti nette bakarken bu yazıyı okudum ve emin oldum.koltuk altıma da kullanıcam bugünden itibaren karbonat doğa mucizesi:)

canim karbonati nasil uyguluyosun zararı filan var mi
canım bana sormamışsın ama bende kullandığım için cevaplayayım dedim. Ben önce herhangi bir kremi koltuk altıma sürüyorum ki karbonat yapışsın diye sonra elimi karbonaatı boşaltığımı kutuya daldırıp tekrar koltukatıma uyguluyorum...Bugüne kadar bir zararını yaşamadım ama epilasyondan hemen sonra uygulumanı önermem cannın çok yanıyor. Epilasyondan bir gün sonra uygularsan sorun olmaz sanırım :)

Bu faydalıydı,tşk

Aman sakın denemeyin ben o karbonattan ne çektim.Sürdüğüm anda öyle bir batma yanma oldu ki yıkayana kadar bir türlü geçmedi.Derim pişti ve yara oldu.Yani bilemiyorum beni çok fena yaptı.Tövbeler olsun

[QU OTE="mooncyrsta l, post: 42385884, member: 661362"]Aman sakın denemeyin ben o karbonattan ne çektim.Sürdüğüm anda öyle bir batma yanma oldu ki yıkayana kadar bir türlü geçmedi.Derim pişti ve yara oldu.Yani bilemiyorum beni çok fena yaptı.Tövbeler olsun[/QUOTE]
ilk surusunuzde mi oldu

ilk surusunuzde mi oldu[/QUOTE]
İlk sürüşümde bir şey olmadı hatta ter kokusunu önlediği için çok sevinmiştim ama sonraki seferlerde neden böyle oldu bilemiyorum acaba nemli mi kaldı ama o acıyı unutamam.

LÜTFEN OKUYUN.
öncelikle herkese merhaba. Burada yeniyim ve yardımınıza ihtiyacım var. Koltukaltı koku problemim var ve ne yaptıysam geçmedi. Benim durumum gerçekten önemli lütfen yardım edin. 20 yaşındayım cana yakın insanlarla çabuk iletişim kurabilen biriyim ama ne yazıkki 2 yıldır kendimi kapattım insanlarla iletişim kurmuyorum. Vücut temizliğime çok dikkat ediyorum kış bile olsa sabah akşam duş alırım sabunlanırım. deomu sürerim karbonat sürüyorum geçmiyo. koltuk altım çok kötü kokuyo.Bu koku yüzünden Koltukaltı terleme ameliyatı oldum ter bezlerimı yaktılar etki etmedi ikinci bir uygulama daha geçirdim gene etsiki olmadı hem terleme hemde yoğun bi koku hala var. İnanın bu benim uydurduğum bişey değil. Tiyatro kursuna gittim sırf buyüzden bırakmak zorunda kaldım. İnsanlar yanıma gelince suratları değişiyodu bi kaç kere ima ettiler ama direk söylemediler. sonrada yanımda yer olmasına rağmen kimse yanıma oturmadı sinemaya gidiyorum etrafımdaki insanlar öksürmeye burnunu kapatmaya başladı. yani nereye gidersem aynı şey oluyo. Şimdi üniversiteye başladım ve gene aynı durumum. en güzel yıllarım bu şekilde geçiyo insanlara yaklaşamıyorum sosyal olamıyorum. Nolur yardım edin çok kötüyüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…