Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

11 temmuz 13:30 nikah sonrası vur patlasın çal oynasın düğün... akşam bide mahallede yeni gelin eğlencesi var... ooyyy yanayım ben

slm temmuz 24 düğünn kaydirigubbakcemile2
duğun gunu regl olucam belkı de olamıycm cunku hamıle olabılırımbilmiyorumkismile

merhabalar otelin dizaynı filan çok guzel ama otele ilk erkek arkımla girdiğim de şok oldum ellerinde kocaman iğneler olan hemşire kılıgında popolarının yarısı açık mini etekli kızlar geçti onumuzden şok oldum daha sonra havuza gitimizde sırf çırılcıplak ruslar tatil yapmaktan çok rahatsız oldum otel sırf rus gece bara inerken bile içleri gozukuyor otel değil sanki başka bişey burası turkiye biz onlar kadar yozlamamış insanlarınz bazi oteller sırf bu yuzden artık rus almıyor . ben ce bu oteli rusyaya taşımakta fayda var cunki rustan başka bi ülkeden turist yoktu .ayrıca havuzdanda mikrop kaparak dondum cok cok rahatsız bir tatil geçirdim ama otelin dizaynı fln çok guzel bida gidermisiniz derseniz gitmem sırf ruslar yuzunden! kocanızla erkek arkınızla gitmenizi kesinlikle tavsiye etmıyorum!

bu linkten aldığım yorum..bende cok ıstedım o otelı fakat yorumlar midemi bulandırdı.kızlar size tavsıyem balayı organızayonu yapmadan once mutla ınternettekı formları okuyup sıkayetlerı gozonunde bulundurun.konusmak ıcın konusan ınsanlarda oluo formlarda ama hemen kendını bellı edıo onlar zten;ama cogunluk gıdıp gormus ınsanlar kı bu yorumlarda bızım ıcın cok onemlı.dugun 2-3 saatte bıtecek ama balayında ayların yorgunlugu stresı atılmaya calısılacak.çok titizim bu konuda:hulya:

slm herkesee
hazırlıklar ne alemde
bizim mobilyalar geldi , beyaz eşyalar geldi , çeyizlerim geldi
büyük taşıncak bişi yok çok şükür
bi perdelerim bide yerleşmemiz kaldı
inş o da düzene girdiğinde düğüne 15gün kala büyük bişi kalmıcak
ufak tefeklerde hallolur sonra hazır olcaz büyük güne son 3 hafta 5gün ...

az kjaldı davetiyelerimi almaya gidecem şimdi ordan da denize gidip sahillere bi yayılcam düğün stresinden çok gerildim az gevşemeliyim azda bronzlaşacam sonra istanbula gidiyorum evimin son hazırlıkları bitiyo inşallah sonrası malum davetiye dağıt provalara git derekn 10 gün geçecek balayını iple çekiyorummm

selam kızlar nasılda buldum bu başlığı... sabahtan beri gerim gerim geriliyodum düğün stresinden. 17 temmuzda düğünümüz :) evi tuttuk. tüm eşyaları aldık önümüzdeki hafta eşyalarda gelecek. davetiyeleri sipariş verdik. gelinliğim dikiliyo.
Allah ım nasıl bir heyecan bu 27 gün kaldıdelikafadulden

Şafak 36eyvahedigeldismile Çok da sıcak kızlar yandık Porselen makyaj yaptırıyorum ben mecburen o akmazmış
Ben de porselen makyaj yapıcam inş. akmaz terliyosun ışıklar falan normal makyaj rezil olur ama daha önce hiçm yaptırmadım porselen makyaj bilmiyorum.

kızlar gunaydın Herkese hayırlı ugurlu olsun hayırlısıyla sevdiklerimize kavuşuruz inşaallah.kızlar balayı bende arastıyorum nasıl sizin otel ve fıyatlarınız opuyorumnanaktan

Canım ya biz de araştırıyoruz hala eken rezervasyon falan kaçırdık giiibi, neyse şu birkaç aydır yaşadığım ve düğüne kadar yaşayacağımı tahmin ettiğim stresten kurtulmak istiyorum balayında of ne sıkıntılı bi süreç ya

Aynen ne zormuş ne stresmiş evlenmek ya herşeyi birden alıp yetiştirmek bugün perdeleri hallettim bikaç halım eksikti onlara baktım ama daha bitmedii bitmiyorrrr

Porselen makyajı bende daha önce hiç yaptırmadım bakalım nasıl olucak

of biz hala ev tutamadık nişanlım lojman olur diyo hala bekliyoruz ama ben bir an önce evimi yerleştirmek istiyorum üstelik biliyorum şimdi herşey tamam desemde ev yerleştikten sonra birsürü eksik çıkacak yaaaaaaaaa mirmirmirmir

benim ev hala yapılıyor düğüne 32 gün kaldı perdeleri sipariş verdik dün düğün kartı baktık kendi resimlerimizi koyucaz düğün resimlerine ay az kaldı ama çok yorucu stresi ayrı balayına gidemiyoruz her yer çok pahalı oraya vereceğimiz paraya eksiğimizi alırız diye düşünüyorum ama gitmekte istiyorum offf off

Ben de geldim kızlar, benim de düğün 10 Temmuzda çok az kaldı:S İşallah hepimizinki çok güzel geçer
Vanım hoşgeldin az kalmış düğününe eminim çok güzel geçer düğünün rahat ol ve gülümse hep,

Canım ne güzel kendi evine gidiyorsun bizde de hala eksikler var ama keşke balayına gitseniz doğru söylüyorsun bizimde çok borç aoldu ve her şeyi nişanlımla birlikte yaptık ama gözüm kalsın istemiyorum düğün stresi borçlar uğraşlar falan derken çok yıprandık balayına ihtiyacımız var diye düşünüyoruz bir de bizde öyle çok tatil kültürü yok bir daha ilerde böyle tatile ne zaman çıkarız bilmiyorum sen bilirsin ama bence düşün balayın çok kalmak zorunda değilsiniz bence 3-4 gün bile yeter alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…