Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

Kızlar 25 temmuz benmkisi ve daha düğün salonu tutma gelinlik ve yüzükler dışında hiç bişeyimizi yapamadık. ışlerimiz yoğun temmuzda hazırlıklara başlıycaz inş yetiştirirz

Kızlar 25 temmuz benmkisi ve daha düğün salonu tutma gelinlik ve yüzükler dışında hiç bişeyimizi yapamadık. ışlerimiz yoğun temmuzda hazırlıklara başlıycaz inş yetiştirirz
Benmde 25 temmuz canım hayırlısıyla:) Dün davetiyelerimizi seçtik ama çok kararsız kaldım ya albüme koyucam şimdi kızlar beğenicekmisiniz bakalım...

lady senin albümünü göremiyorum ben...
neden acaba?

benim tam 1 ayim kaldii. bugün 17 haziran, 17 temmuzda askitomla evleniyoruz opuyorumnanaktan

Kızlar 25 temmuz benmkisi ve daha düğün salonu tutma gelinlik ve yüzükler dışında hiç bişeyimizi yapamadık. İşlerimiz yoğun temmuzda hazırlıklara başlıycaz inş yetiştirirz

Benim de 25 temmuz canım, valla nişanlım çok rahattı bu konularda hallederiz diyordu ama ben işimi şansa bırakmak istemedim her hafta sonu bir hazırlık yaptık şimdi eşyalar düğün salonu gelinlik kuaför stüdyo davetiyeler hep hazır bugünde balayı rezervasyonunu yaptırıcaz sadece ev tutmak kalıyor, ama gözün korkmasın zaman problemin yoksa bir iki haftada halledersin bütün eksikleri a.s

aynen ebrar
benım içinde son hafta :)
temmuz 1 nikahım zaten
allah nasip ederse
yarında nişanlım izne ayrıılıyor
balayı yeride tamam
muğlaya gidiyorusssssssssssssssssssss

aynen ebrar
benım içinde son hafta :)
temmuz 1 nikahım zaten
allah nasip ederse
yarında nişanlım izne ayrıılıyor
balayı yeride tamam
muğlaya gidiyorusssssssssssssssssssss
Oh Oh Ervacım çok mutlu olun inşallah canım darısı başımıza:) sıra bize geliyor yavaş yavaşeyvahedigeldismile

bnm de herşey tmm. unuttuğumuz bişey yoksa inş. =))
bi tek gelinlik ve kınalığımı bekliyorum şimdi ...
bir de damatlık var.
biz de balayına fethiyeye gidiyoruz inş.

herşey gönlümüze göre olsun inş.

kızlar gunaydın Herkese hayırlı ugurlu olsun hayırlısıyla sevdiklerimize kavuşuruz inşaallah.kızlar balayı bende arastıyorum nasıl sizin otel ve fıyatlarınız opuyorumnanaktan

Gelinlerr en sonunda karar verdik davetiyemize basılıyor 2 güne alırmışız çok kararsız kaldım ama şimdi içime sindi albümümde resmi merak edenler için:kedi: Balayını ben hiç bilmiyorum sanırım süpriz yapıcak benimki ağzından kaçırdı birazcık Fethiye tarafı sanırsam:))

Şafak 36eyvahedigeldismile Çok da sıcak kızlar yandık Porselen makyaj yaptırıyorum ben mecburen o akmazmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…