Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

herkesin stresi artmış ... Allah yardımcımız olsun ...
bn de dün geldim edirneden. evim saray gibi oldu =)) çok şükür herşey istediğim gibi =))
ev işleri bitti herşey yerleştirildi. darısı sizlerin başına inş. =))
bnm gelinlik ve kına kaldı bi tek. birazdan gidicem gelinlikçime.

çok ufak şeylere üzülmeyelim, onlarda nazar olsun inş. bize. herkese kolay gelsin ...

ayyy okuyunca ne yalan söyleyim bende iyiki kardeşim yokmuş dedim.. o ne yaa hayatta dayanamam sevdiğim şeye el konulmasına :sinifsinif:

nursal canım benim davetiye yazımda bu çok hoşuma gtti bu söz hem anlamlı hemde basit bişey değil bence zevkler uyuşuyo heheh

inci destan ya aynı sorun bizim evdede var kardeşim her gün bir kıyafetimi giyip duruo niye giyon diom nasılsa benim olcak dio. bütüm sevdiğim kıyafteleri gözüne kestirmiş kararı ben evden gelinlikle çıkar çıkmaz kıyafet valizini saklamak olucak git kocan alsın diyip duruyo. bakalım çok svediklerimi alcam gerisini bırakcam.

hmm zevklerimiz aynı demekki kaydirigubbakcemile2 düğün bi geçsin paylaşırız neler yaptığımızı bakalım onlarda benzeyecek mi merak ettim :hulya:

hehe:))) sorma walla gerçekten öyleee hiç bişi taktıkları yokkk düğüne kadar da yazlığa tatile gittiler arada gelcekler(!) inşallah bakalım nasıl olcak çok merak ediorummm senin nasıı gidioo tatlım?? bu arada davetiye sözü güzelmişşşopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım zaten birtek davetiyem ve salonum hazır. başka hiçbir şey yokk. burdakileri okuyup teselli oluyorum bende :gitme: senin durumunda benden farksızmış yaa boshayallersmile

güzelmiş nursall davetiye sözün..bende iki tane beğendim hanğisi olsun karar veremedim
1,Sevdik birbirimizi
Evlendirin dedik bizi
Kırmadılar sözümüzü
Yapıyorlar düğünümüzü
Bu mutlu günümüzde
Bekleriz hepinizi

2,Sevginin değerini,
Mutluluğun kıymetini,
Evliliğin kutsallığını
Biliyoruz.

Biz
........ & .........
Sizleri düğünümüze konuk,
Mutluluğumuza tanık
Olmaya davet
Ediyoruz...

canım birinci ve ikinci klasik. yıllardır okuyorum onları ama 3. yü beğendim canım orijinalmiş. yinede karar senin tabi hihoyyyt

canım hayırlı olsun bende ankarada oturyorum sıvasda benım memleketım nıkahım olcak sivasda.hayırlısı inş hakkında canım.gelınlık nerde dıktırdın:KK43: bende dıktırıyorum provalarda henuz anlayamadım bişi özel yapımda stres offf.merakla beklıyorum.mecbur yapcaklar ellerı mahkum onların sucu uzulme olurmu.sivas merkezemı gidiyosun canım.inş iyi haberlerını beklyıoruz.opuyorumnanaktan

sagol arzucum...bizimde nikahımız sivasta olacak merkeze gidiyorum evim falan hazır sadece yerleştirme kaldı ama ankaradan ayrılacağım için içim kan ağlıyo:gitme: alışamadım sivasa da...
oturduğum yerde bi moda evi vardı ona yaptırdım aslında önü tam istediğim gibi oldu hiç sorun yok ama arkası hatalı işte...bende hergün sıkıştırıyorum kadını olacak inşallah istediğim gibi...sabırla bekliyorumeyvahedigeldismile
sen ankarada yaşıyosun burda mı kalacaksın yoksa sivasa mı gideceksin???opuyorumnanaktan

sagol arzucum...bizimde nikahımız sivasta olacak merkeze gidiyorum evim falan hazır sadece yerleştirme kaldı ama ankaradan ayrılacağım için içim kan ağlıyo:gitme: alışamadım sivasa da...
oturduğum yerde bi moda evi vardı ona yaptırdım aslında önü tam istediğim gibi oldu hiç sorun yok ama arkası hatalı işte...bende hergün sıkıştırıyorum kadını olacak inşallah istediğim gibi...sabırla bekliyorumeyvahedigeldismile
sen ankarada yaşıyosun burda mı kalacaksın yoksa sivasa mı gideceksin???opuyorumnanaktan

canım anlıyorum senı biryanda sevdın adam diğer yanda ailen yasadıgın sehır.Ne demişler dogdugum yer değil doydugum yer gulum.dusun ben bıle aglıyorum öle agresıflestım.dusun 1 mahalle oteye gidiyorum ama gelgör baba ocagından cıkıyosun.senın ve senıngıbı gurbet gelinlerimiz cok.ablamda bızden km uzakta idi düşün ankarada oturdu basta sonra iş sebebiyle gititler mafoldumben yakın dersın uzak olur uzak dersın yakına olur üzülme dicem ama üzleceksin alısacaksın zamanla sivaslı oldugum için değil ama sivas insanından zarar gelmez inş.sivas tabıkı ankaraya göre kucuk yer ama trafık sorunu yok basta.sayılı yerı var ama sevdıgınle yuva kurcan ne mutlu sana.bak hızlı tren yapılacakmıs 2 3 yıla kalmadan gelir dıyolar.bende umutlanıyorum baya 3 saat gidip gelincek sende sıksık rahatca gelirsin canım inş.ayyy bende gelinliğimi yaptıyorum ama merakdan ölcem yafff dun gelinlik ayakkabı aldım.persembede provam var bakalım bır teslım alsaydık benım nasıl olcak bılmıyorum.senınde önü olmus arkası olmamıs demişin kadının sucu yapacak sıkıstır tavız verme aman paranla rezılmı olcan ya yapacak ya yapacak eli mahkum.bende model götürdüm canım etek kısmını cok ama cok begenerek istedim.özellikle bu etegın aynısının olmasını istedim.düşün oana görede fiyat veridler tamam dedim.madem etegımzor olsun dedim.gecen provada dıyolar.etegın oldurdu bizi belimiz koptu falan yaa etek daha ortada yok.benım istedim gul yerıne baska gul gibi biş iyapmıs aaa deidm ben bölemı ıstedım ya.sonra kıvırıyo dıyokı senin etek değil ama ören olsun dıye yaptık hayır kabul etmıyorum benım ıstedım etek olcak vala olmasın hele almam 100 liraödedim istedim gibi yaparsa alırım canım yoksa almam akannehir ama kötü düşünmek ıstemıyorum aylar önce verdı inş olur.offf kardesıme diyorum sen sen ol hazır gelinlik begen öle dene yaptrı hihoyyyt yoksa cok ama cok zor her gidişinde birsey yok ortada diğer provada birşey cıkacakmı umudu yapılmıs ama anlamıyosun son provayı iple cekiyosun falan sabırişi ahhh.canım benım senı cok opuyorumnanaktan kıb güzel düşenilim güzel olsun napalım hata varsa oda :nazar: olsun canımız sagolsun.sivas gelini

Son düzenleme:
benim güzeller güzeli dügündaslarim nasilsiniz?

ben stresliyim, bugün burada bahcemizde ufak bir kina gecem olucak.
dügünüm türkiyede olacagi icin burdaki tanidiklari ve yakin cevremi bi araya toplayayim
söyle bi güzel egleneyim dedim.
onun hazirliklariyla ugrasiyordum kac gündür.

birde dün davetiyemin siparisini verdikkk...

122-163-thickbox.jpg

söz olarakta
Sevginin değerini,
Mutluluğun kıymetini,
Evliliğin kutsallığını
Biliyoruz.

Biz
........ & .........
Mutluluğumuza tanık
Olmaya davet
Ediyoruz...

bunu secmictik zaten opuyorumnanaktan tam 2 hafta sonra türkiyedeyim kizlar yasasiiin :lepi:

benim güzeller güzeli dügündaslarim nasilsiniz?

ben stresliyim, bugün burada bahcemizde ufak bir kina gecem olucak.
dügünüm türkiyede olacagi icin burdaki tanidiklari ve yakin cevremi bi araya toplayayim
söyle bi güzel egleneyim dedim.
onun hazirliklariyla ugrasiyordum kac gündür.

birde dün davetiyemin siparisini verdikkk...

122-163-thickbox.jpg

söz olarakta
Sevginin değerini,
Mutluluğun kıymetini,
Evliliğin kutsallığını
Biliyoruz.

Biz
........ & .........
Mutluluğumuza tanık
Olmaya davet
Ediyoruz...

bunu secmictik zaten opuyorumnanaktan tam 2 hafta sonra türkiyedeyim kizlar yasasiiin :lepi:

ohh ne güzel fazladan oynayacaksın yani ne güzel kaydirigubbakcemile2 bi güzel dök kurtlarını stres atmak içinde birebir zaten oynamak. gelişmeleri paylaşırsın artık canım. davetiyende çok hoşmuş gerçekten..

canım anlıyorum senı biryanda sevdın adam diğer yanda ailen yasadıgın sehır.Ne demişler dogdugum yer değil doydugum yer gulum.dusun ben bıle aglıyorum öle agresıflestım.dusun 1 mahalle oteye gidiyorum ama gelgör baba ocagından cıkıyosun.senın ve senıngıbı gurbet gelinlerimiz cok.ablamda bızden km uzakta idi düşün ankarada oturdu basta sonra iş sebebiyle gititler mafoldumben yakın dersın uzak olur uzak dersın yakına olur üzülme dicem ama üzleceksin alısacaksın zamanla sivaslı oldugum için değil ama sivas insanından zarar gelmez inş.sivas tabıkı ankaraya göre kucuk yer ama trafık sorunu yok basta.sayılı yerı var ama sevdıgınle yuva kurcan ne mutlu sana.bak hızlı tren yapılacakmıs 2 3 yıla kalmadan gelir dıyolar.bende umutlanıyorum baya 3 saat gidip gelincek sende sıksık rahatca gelirsin canım inş.ayyy bende gelinliğimi yaptıyorum ama merakdan ölcem yafff dun gelinlik ayakkabı aldım.persembede provam var bakalım bır teslım alsaydık benım nasıl olcak bılmıyorum.senınde önü olmus arkası olmamıs demişin kadının sucu yapacak sıkıstır tavız verme aman paranla rezılmı olcan ya yapacak ya yapacak eli mahkum.bende model götürdüm canım etek kısmını cok ama cok begenerek istedim.özellikle bu etegın aynısının olmasını istedim.düşün oana görede fiyat veridler tamam dedim.madem etegımzor olsun dedim.gecen provada dıyolar.etegın oldurdu bizi belimiz koptu falan yaa etek daha ortada yok.benım istedim gul yerıne baska gul gibi biş iyapmıs aaa deidm ben bölemı ıstedım ya.sonra kıvırıyo dıyokı senin etek değil ama ören olsun dıye yaptık hayır kabul etmıyorum benım ıstedım etek olcak vala olmasın hele almam 100 liraödedim istedim gibi yaparsa alırım canım yoksa almam akannehir ama kötü düşünmek ıstemıyorum aylar önce verdı inş olur.offf kardesıme diyorum sen sen ol hazır gelinlik begen öle dene yaptrı hihoyyyt yoksa cok ama cok zor her gidişinde birsey yok ortada diğer provada birşey cıkacakmı umudu yapılmıs ama anlamıyosun son provayı iple cekiyosun falan sabırişi ahhh.canım benım senı cok opuyorumnanaktan kıb güzel düşenilim güzel olsun napalım hata varsa oda :nazar: olsun canımız sagolsun.sivas gelini

buğün gittim yeniden gelinliğime bakmaya düzeltmiş sayılır ama tam bitirmemiş daha... ben aslında provalada falan hiç sorun yaşamadım ilk gittim tam ölçülerimi ayarladı ikinci gittim bitmişti bende şaşırdım kaldım hemde güzel olmuş ama arkayı karıştırmış işte... seninde inşallah istediğin gibi olur çiçeğini falan da istediğini yaptır diretÇok üzgünüm çoook mesela ben hatalı bu gelinlik benim seçtiklerim bunlar diil bunu istemiyorum deyince güzeltmek için başkalarının gelinliklerinde çiçek çıkarıp taktı eline neler varsa onları kullanıp kandırmaya çalışıyolar... keşke bende hazır alsaydım ama bu modelede bayıldım ilk bunu gördüm aklım takıldı işteopuyorumnanaktan...

hafta sonuda nişanlım gelecek sivasa gidecem eşya yerleştirmeye gözüme uyku girmiyor:sm_cool:

huulyaa canım tekrar gözden geçirdimde 3. cidden çok hoşmuş.. ne yaptın karar verdin mi canım??

yok canım karar veremedim aslında nişanlıma daha gösteremedim bi türlü fırsat olmadı başka şeyler söylerken bunu unutuyorum..eyvahedigeldismile aslında 3. söz yok orda ikincinin devamı ama senin dediğin gibide gayet gözel oluyo ben hiç öyle düşünmemiştim şimdi o şekilde de düşünüyorum:KK1: çileklimin davetiye sözüde benim seçtiğimmiş..kaydirigubbakcemile5

herkesin stresi artmış ... Allah yardımcımız olsun ...
bn de dün geldim edirneden. evim saray gibi oldu =)) çok şükür herşey istediğim gibi =))
ev işleri bitti herşey yerleştirildi. darısı sizlerin başına inş. =))
bnm gelinlik ve kına kaldı bi tek. birazdan gidicem gelinlikçime.

çok ufak şeylere üzülmeyelim, onlarda nazar olsun inş. bize. herkese kolay gelsin ...

canım hayırlı olsun Allah güle güle oturmayı nasip etsin inşallahhihoyyyt darısı bizlerin başına =) bi an önce.. bişeyin kalmamıs onları da istediğin gibi halledersin bi ance düğüne kadar rahat edersin gelinlik haberini bekliyoruz... Şeniz

yok canım karar veremedim aslında nişanlıma daha gösteremedim bi türlü fırsat olmadı başka şeyler söylerken bunu unutuyorum..eyvahedigeldismile aslında 3. söz yok orda ikincinin devamı ama senin dediğin gibide gayet gözel oluyo ben hiç öyle düşünmemiştim şimdi o şekilde de düşünüyorum:KK1: çileklimin davetiye sözüde benim seçtiğimmiş..kaydirigubbakcemile5

evet yaa bende konuşmaya başlamadan önce şunları şunları söyleyim diyorum konuşurken ooo hiç fırsat kalmıyor yaa. mantıklı şeylerde konuşmıuyoruz. öyle havadan sudan sonra kapatınca aklıma geliyo. yine unutmuşum diyorum :KK1: evet canım çilekliminkide çok hoş olmuş sositososito

Kızlarrr kafayı yicem ben yaaa:bbo: bugün mobilya bakmaya gittik ne zor şeymiş hepsini birden almaya kalkmak ya bak bak en sonunda bişey almadan sinir olup geldik bide üzerine kavga ettik oh süper oldu çok moralim bozuk yaaamafoldumben

huhuuu canlarim
kinam oldu, ölmüs bitmis durumdayim
o kadar cok oynadim ki, kan ter icinde kaldim, ayaklarimi hissetmiyorum su an
hersey cok muhtesem gecti opuyorumnanaktan

hmm zevklerimiz aynı demekki kaydirigubbakcemile2 düğün bi geçsin paylaşırız neler yaptığımızı bakalım onlarda benzeyecek mi merak ettim :hulya:
evet canım zaten düğün sonası temmuz evlenen ler gibi bir topink açıcam yine hepimiz orada olup olna biteni paylaşıcaz inş
[ı]huhuuu canlarim
kinam oldu, ölmüs bitmis durumdayim
o kadar cok oynadim ki, kan ter icinde kaldim, ayaklarimi hissetmiyorum su an
hersey cok muhtesem gecti opuyorumnanaktan[/ı]

canım allah sürekli böle yordunluk versin ne diyim düğün davetiyended isabetli seçim olmuş hadi bakalım şu düğün listesini bir paylaşta bakalım kimin şafgı ne kadar

Slm canıŞler bugÜn sandık almaya gıttık Çok gÜzel bıŞey aldım . Yarınd Çeyızlerımı Çıkıyoruz ınŞ ÖpÜyorum hepınızı

X