Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

canım ebnim ya bozma moralini oluyo öyle kavgalar sonra düzeliyo.. mobilyalarınızıda alırsınız en güzelinden, evinizede döşersiniz mis gibi sen üzülme herşey halloluyo hayırlısıylabuyrunnnnnnnnn

huhuuu canlarim
kinam oldu, ölmüs bitmis durumdayim
o kadar cok oynadim ki, kan ter icinde kaldim, ayaklarimi hissetmiyorum su an
hersey cok muhtesem gecti opuyorumnanaktan

waaawww kınalarda yakılmış aman aman zemuszemuszemuszemus darısı başımıza inşallah düğününde böyle muhteşem geçer çileklim

saolun canlarim benim
kinam oldu ama kina yaktirmadim. bu göstermelik birseydi, asil kinam türkiyede olucak
2 kina üst üste yakilmaz dediler bende yaktirmadim o yüzden.

hepiniz cok yogunsunuz, allah yardimciniz olsunnn

Oyyy 2 hafta mı kaldı Ervacım hadi hayırlısı inşallah benim şafak 40:) Dün mobilyalarımızı nihayet aldık ve tam zamanında almışız adam 1 ay sonraya hazır olur dedi düğünümden 10 gün önce gelicek mobilyalar ne zor şeymiş ama ya en sonunda içime sindi hepsini tek bir yerden aldık yatak odası,salona köşe koltuk orta sehpası konsol yemek masası 6 sandalye tv ünitesi hepsini tek bir yer yapıyor bu yüzden fiyatta yardımcı da oldu Allah hepimizin içine sindirsin inşallah:Saruboceq:

laydy hayırlı olsun canım güle güle kullan
bugün çeyizim yıkandı ve tek başına ütüledim kollarım koptu buhardan bir tuhaf oldum feci içim bulanıo ben kaçtım

sağol canım
hayırlıolsun sizinde
zamn çabucak geçti ay cok heyecanlıyımmm
haftaya ev yerleştirmeye gidicez allahın izniyle.
ve cumartesi günü gelınlımı aldım
şuan evdee burdaaa önümdeee :asigim:

ayyy ütü en nefret ettiğim şeydir. Hele ide yaz geldi kafamçokkarıştı
aslında nefret etmem yaparım bazen hoşuma bile gider.helede nişanlımın kıyafet olursa ütü.
hehehe benim çeyizleri hep kuzenler utuledi :teytey: çalıştıgım için ilgilenemedim sanırım cok sanslıyımkaydirigubbakcemile2

oh valla boşver ütülesinler ben istemedim başkasının ütülemesini ne bilim kendim yapmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…