Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

Slm kıslar Çıleklım takma canım kafana bızde oluo Öle sorunlar hatta bu radalar Çok fecı canım sıkılıor ortad hıÇ bıŞey yok ama ben sınırlenıorum durduk yere zaman geÇmek bılmıor sank,ı benım dÜĞÜle ılĞılı ugraŞıcak Şeyım de yok benım ıÇın herŞey dÜĞÜnden sonra baŞlıcak ev ıŞı falan dÜĞÜn ıÇındebır davetıeler kaldı tek sorun beklemek artık geÇmıor yafff

az kaldı 1 ay kaldı yaa nasıl bişi buu neden bu stress sinir gerek var mı herseyi dert ediyorum kendime.. ayakkabı siparisi verdim eve gelince acaba o olmasamıydı dedim.. gelinlik dikiliyo yarn alcam acaba baska mı alsaydım diye dusunuyorum anlamdım kendimiii aglıcammm senağlama

Son düzenleme:
kzılar meraba nasılsınız..
hafta sonu giremedim artık stresten nasıl sıkıldıysam abim rahatlayım diye balık tutmaya götürdü beni zemuszemus hiç tutamadım ama çok eğlendim ...

bugünde çeyizimi astık eve herkes biz görmeden gönderme dedi.. sabahtan beri canım çıktı resmen ama şükürler olsun bitti. yarında inşallah görücüce çıkacakhihoyyythihoyyyt

bni anlatıyosun ...

kına için tuttuğumuzun salonun sahibi sorun çıkardı bgn onunla uğraştık adamı dövmemek için kendimi zor tuttum =))

kına için diktireceğim kıyafetin rengi kırmızı olsun istiyorum
annem olmasın bindallı kırmızı zaten dio
off
sizce kırmızı olmasın mı =((

Canım bende kırmızı almayı dusunuyordum. Ama annen haklı zaten bındallı kırmzıı olacak bu yuzden farklı bır renk dusun bencede. Ben farklı bır renk aldım. Ama bu senın gunun ıcıne nasıl sınecekse oyle haraket et.

ama bindallı abiye değil ki onu sadece kına yakılırken giyicem.
ya sanki bana kına da gelinin rengi kırmızı olmalıymış gibi geliyo =))

selam kızlar nasıl gidiyor bende ne zamandır evle uğraşıyodum uff çok stresli bugun beyaz eşyalar geldi haftaya yatak odası felan baya yoğun geçiyor ama değicek inşallah.. şöyle rahat rahat oturacağım günlerde gelecekmi boshayallersmile

ayy canım benim yaa geçmiş olsun hemşehrimm :gitme:

Canım teşekkür ederim. Darısı başına inşallah. Ne güzel aynı gün evleniyoruz. Evide dert etme su gibi akıyor herşey ben asla yetişmez diyordum birde benim çok aksilik çıkmıştı. Şükür herşeyi 4 hafta kala bitirdik. Hergün eve gidip bakmak istiyorum şimdi :)

cnm geçmiş olsun a.s. bence sen sağlığına rahatlığına bak bende platform topuk giyicem ama rahat edemezsem çıkartırım boy farkı o kadar önemli değil oynarken kimse görmez kaydirigubbakcemile3

Teşekkür ederim canım. Benim düğünüm olmayacak nikah yapıyoruz mafoldumben kınada dökücem kurtlarımı artık salondan sabaha kadar çıkmamayı düşünüyorum hihoyyyt

ayyy brn bu aralar çok duruldum kızlar....geçen hafta annemler geldi çeyzlerimle döşedik zaten mobilyalar perdelr tamamdı.çeyizler halılarda geldi ohh artık mis gibi evimdeyimmm...sonra adapazarı na gittik annemlerle :lepi:eşimin ailesine orda nikahımız da kıyıldııı.geriye kaldıııı düğünnnn..gelinliğimi 15 haziranda teslim alıcam.bi de beğendiğim abiyeyi aldım mı davetiye işi de bitince tammamdırrr..

Kızlar yarın gelinlik provam var ama bi tuhafım ben ya hüzün sevinç bir arada herkez böylemi yoksa bende mi anormallik var Bu arada şafak 53:asigim:

bende bugün oturma odası için köşe takımı bakmaya gittim bakarmısınız beğendiğim köşe takımına salon takımları bölümüne koydum kıslarr ben çok beğendimm
Göremedim canım ben köşe takımını kaça aldınız acaba? bende köşe düşünüyorum da

hmmm dusunmek gerekCADIARZU ben nişanda kırmızı diktirdim kına baska bi renk dusunuyodum ole renk takıntım yoktu ama gene gittim nar çiçeğinin acıgı bi renk aldım tam kırmızı diil ama o tonlarda gene bence ne renk istiyosan o renk al:lepi:.. ayrıca ben bindallının içini alamdım sadece ustundeki tülü kınalıgımın ustune giycem bindallı gibi olcak..opuyorumnanaktan ole ustunu giy cıkar ugrasmak istemedim hiç bayanssulusmile

Göremedim canım ben köşe takımını kaça aldınız acaba? bende köşe düşünüyorum da

walla bende kose takımı aldım iyiki almısım cok modern bi hava katıyo eve.. ben cetmen mobilyadan almıstım.. ocakta 2700 den 1700 e dusurmuslerdi.. kose takımı ama ayırabiliyosun da 2 li 3lu tekli oluyo 2 ayak pufu bir de buyuk kocaman koltuk kadar bir pufu vardı.. dıs kısmı beyaz deri oturacak yeri ve sırtı ucuk pembe kahve arası bişi suet gibi ama baska bişi diyolardı o kumasa unuttum şimdi.

çilekliimm noldu canım yaa nazar mı değdii??

serpill aşk olsun beni görmeyince neden hissetmiyosun eksiklik :)

ebrar bence de kınalık kırmızı olmasın ama tabii ki gün senin günün ne istersen o olmalı :)

nursall geçmişş olsunn düğünüğnde tüm ağrılar senden uzak olsun :)

ladyd aminn aminn inşallahh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…