Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

[QUOTE

Selam Kizlar, nasilsiniz? herkes ev gelinlik heycaninda ne güzel
benimde 1 ay 14 günüm kaldi dügüne sempatiksalakcinniopuyorumnanaktan
23 gün sonra kocisimin kollarindayimmmmm :lepi::1rolleyes:
[/QUOTE]

Çileklim aklım karıştı fisfisfis düğüne 44 gün var ve sen 23 gün sonra kocişinin kollarrı arasındasın laelaelaelaelae

canikom ben yurtdisindayim esim türkiyede :)
esim diyorum cünkü nikahliyiz ama dügünümüz olmadi
23 gün sonra türkiyeye ucacagim icin öyle dedim

noivasmagiagifs17.gif

Dügün Listemiz

×÷·.·´¯`·)»:nazar:1 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
simay
su14

×÷·.·´¯`·)»:nazar:3 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
Miniciqim
gul_bumm
ynccmr

cigdemel

×÷·.·´¯`·)»:nazar:4 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
Erva8
sevgili

balbocugu_85
_Ebrar_
edaykin
cileklipuding

×÷·.·´¯`·)»:nazar:5 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
tuxedo2634

×÷·.·´¯`·)»:nazar:6 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sakardeniz

×÷·.·´¯`·)»
:nazar:9 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
TheElfOfTheBlackS
*DaMla*

×÷·.·´¯`·)»:nazar:10 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
NiSaN83
ayseozlem
bebemmm
34moni53
eesra

×÷·.·´¯`·)»:nazar:11 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sebbnemm
krpz
nadidekelebek

×÷·.·´¯`·)»:nazar:13 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sukatre

×÷·.·´¯`·)»:nazar:14 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
edda1985

×÷·.·´¯`·)»:nazar:15 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
betelgues

×÷·.·´¯`·)»:nazar:17 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
ciLeKLiMm
incidestan
arzu_84
nurucesmim
yasmince

heidi'msi

×÷·.·´¯`·)»:nazar:18 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
pisces
rbcn
mwn
chemist_08

×÷·.·´¯`·)»:nazar:19 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
esqer
DUSLER_SOKAGI

×÷·.·´¯`·)»:nazar:22 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
bezellem
baypipo

×÷·.·´¯`·)»:nazar:23 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
dilo_can
miss_dd

×÷·.·´¯`·)»:nazar:24 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
huulyaa
miss_dd

×÷·.·´¯`·)»:nazar:25 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
arzu_84
empatik_

×÷·.·´¯`·)»:nazar:26 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
serpil21

×÷·.·´¯`·)»:nazar:30 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
gulaycik85
kolera_vebasi

Keops_

×÷·.·´¯`·)»:nazar:31 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
roseeda
jayjay

nursall
serpil21
azalia

×÷·.·´¯`·)»:nazar:Temmuzun ilk haftası:nazar:«(·´¯`· .·÷
Feza_

×÷·.·´¯`·)»:nazar:7 Agustos:nazar:«(·´¯`· .·÷
gorkemre

×÷·.·´¯`·)»:nazar:8 Agustos:nazar:«(·´¯`· .·÷
flamekiss

hosgeldinn.senide aldim listeye

kızlar bu arada bende salonuma köşe koltuk aldım diğer koltukları pek sevmiyorum. hepimiz güle güle kullanalım inşallah birde oturma odası yapmayacağım için kullanımı daha iyi olucak kısmetse

Hayırlı olsun sebbnemmcim bende köşe koltuğu çok seviyorum ama alamadık :gitme: çünkü gideceğimiz yer küçük bir ilçe ve evler çok küçük ayrıca bir yıl kalacağımız için alıp tıkış tıkış olsun istemedik o yüzden spor bir koltuk takımı aldık sadece ama gözüm hala köşe koltuklarda :teselli:

biz şimdiye kadar mobilyaların siparişini verdik, halı, perde ve mutfak eşyası ortada yok daha bilmiyorumkismile, eksik çok daha sempatiksalakcinni

canikom ben yurtdisindayim esim türkiyede :)
esim diyorum cünkü nikahliyiz ama dügünümüz olmadi
23 gün sonra türkiyeye ucacagim icin öyle dedim

Anladım canım uzak olmak çok zor ama özlemek çok güzel biz nişanlımla hafta sonları görüşebiliyoruz ancak yetmiyo bana sanki gitmek onun elindeymiş gibi her gidişinde kızıyorum ona gittiği için, ve her hafta sonu çok çabuk geçiyor anlamıyoruz bile, ne diyeyim Allah kavuştursun seni de sevdiğine en yakın zamanda kaydirigubbakcemile5

biz şimdiye kadar mobilyaların siparişini verdik, halı, perde ve mutfak eşyası ortada yok daha bilmiyorumkismile, eksik çok daha sempatiksalakcinni

Bizim de mobilyalar halılar beyaz eşya alındı ama küçük ev aletleri duruyor bizim de fritöz, tost makinesi, şarjlı süpürge, saç kurutma makinesi, çaycı, falan almadık bakalım her şeyi birlikte almak istiyorum nişanlımla ama eğer yetiştiremezsek ben nişanlımı beklemeden alıcam onları da.boshayallersmile

Güzel gelinlerrr hazırlıklar nasıl gidiyor bakalım? benim c.martesi günü gelinlik provam var ayakkabımı iç çamaşırımı aldım:asigim:

Empatikcim benim düğünüm de 25 Temmuz hayırlısıyla:asigim::nazar:

anlıorum sni cnm benm de nişanlım baska sehirde :KK43: bizde tutuk ewimizi ama ben gorebildım en azından o fotolarını gosterdı ben beendm we tutuk..esyalarımızıda burdan aldık bikac haftaya kadarda gidip yerleştrcez we ewlennce gorcem artık bidaha allh izin wrrse..ama gercekten zor olyuo ya neseki biizm sansımız warmısda nişanlımn gorewi filan cıktı da yanıma geldi herseyimizi birlıkte hallettık cok sukur :kedi:

canım ben kayserideyim nişanlım hakkaride. evi msnde kameraan gördüm iyi işte begenmeme gibi şansımda yok zaten ev bulmak çok zor orada zaten. eşyaları mecbur oradan aldık buradan çeyizimin nasıl gidecegi bie bir muamma.. senin nişanlındamı asker yoksa görevden geldi falan demişindeturkbayragiturkbayragi

sinir küpü gibiyim kim ne dese patlayack durumdayım. kız evi başka yerde erkek evi başka yerde damat başka yerde bir şey konuşulacak olsa 3günde anca çözülüyor mesele yav. sinir krizi geçirecem ne kadar zormuş bir yuva kurmak beki hepimiz aynı şehirde olsak böyle osrun olmucak. ama bu durumda kafayı yemek üzereyim. birde sigarayı bırakmya çalışıyorumki. patlamaya hazır bomba gibiyim kızlar nişanlıml akonuşmaya korkuyorum bu sinirle bir kavga çıkmasın die kavga çıkınca kötü oluo bizim kavgamız neyse bakalım öpüyorum hepinizi byby

ahh serpilcim seni çok iyi anlıyorum canım.. senin en azından alınmış evin eşyaların. biz bütün bu işleri düğünden sonra bingöle gelip yapıcaz.. düşün düğün olduğunda nasıl bir eve gideceğimizi daha bilmiyor olacazzz.. keşke aynı şehirlerde olsaydık yaaa ben görev sebebiyle bingöldeyim o izmirde. memleket konya yani düğün konyadaa..... -tatlicadiarzu- hiçbir şey yapamadan oturmak düğün gününü beklemek çokk zorrr

ahh serpilcim seni çok iyi anlıyorum canım.. senin en azından alınmış evin eşyaların. biz bütün bu işleri düğünden sonra bingöle gelip yapıcaz.. düşün düğün olduğunda nasıl bir eve gideceğimizi daha bilmiyor olacazzz.. keşke aynı şehirlerde olsaydık yaaa ben görev sebebiyle bingöldeyim o izmirde. memleket konya yani düğün konyadaa..... -tatlicadiarzu- hiçbir şey yapamadan oturmak düğün gününü beklemek çokk zorrr

sinir küpü gibiyim kim ne dese patlayack durumdayım. kız evi başka yerde erkek evi başka yerde damat başka yerde bir şey konuşulacak olsa 3günde anca çözülüyor mesele yav. sinir krizi geçirecem ne kadar zormuş bir yuva kurmak beki hepimiz aynı şehirde olsak böyle osrun olmucak. ama bu durumda kafayı yemek üzereyim. birde sigarayı bırakmya çalışıyorumki. patlamaya hazır bomba gibiyim kızlar nişanlıml akonuşmaya korkuyorum bu sinirle bir kavga çıkmasın die kavga çıkınca kötü oluo bizim kavgamız neyse bakalım öpüyorum hepinizi byby

Kızlar gerçekten çok zormuş işiniz benim kayınvalideler k.maraşta nişanlım benimle aynı şehirde ama ilçeler farklı olduğu için hafta sonları görüşüyoruz, düğün için evimiz için bir şey alacaksan bir hafta bekliyoruz o zamanda bi aksilik çıkıyor tama 3 haftadır küçük ev aletleri alma niyetimiz var her hafta bi aksilik çıkıyo alamıyoruz pes ettim ben de çıkıyoruz annemle çarşıya birlikte bakıyoruz, ama şimdi sizin durumunuzu görünce şükrettim halime Allah yardımcınız olsun kızlar böyle hasret çekmenin de vardır bir güzelliği inşallah düğünden sonra unutursunuz herşeyi sıkıntı yapmayın kendinize

Güzel gelinlerrr hazırlıklar nasıl gidiyor bakalım? benim c.martesi günü gelinlik provam var ayakkabımı iç çamaşırımı aldım:asigim:

Empatikcim benim düğünüm de 25 Temmuz hayırlısıyla:asigim::nazar:

Laydycim Allah mutlu huzurlu evlilikler versin canım olumunekankayizsmile bazen diyorum ki zaman geçmek bitmiyo niye 25 temmuza aldık düğünü diyorum, bazen de bi hüzün çöküyo içime ne koşa koşa evleniyorsun zaman mı kalmadı diyorum lülülülülülü böyle dengesiz ruh hallerinde dolaşıyorum kafamçokkarıştı

kızlar nasılsınız sanırım herkeste tansiyon yüksek

bence sakin olun eminim hepimizin işleri yetişecek güzel geçecek düğünlerimizde opuyorumnanaktan

selamm kızlarr takmayın kafanıza emin olun ki en zor dönemden geçiyoruz ne oldu ne olacak korkusu sarmış durumda hepimizi tabii ki herşeyin en güzeli ve en özeli olsun diye tüm çabamız..
bi şekilde olacak ama sevdiğimiz insanlarla oolmak değil mi tüm amacımız amaçtan şaşmadan tatlı canımızı sıkmadan en güzel hazırlıklar bizim olsun..

kızlar bugünde en açayım bu topiği, bende 9 temmuz geliniydim ama annemin rahatsızlığı sebebiyle düğünümüz eylüle ertelendi, size mutluluklar, umarım herşey dilediğiniz gibi olurr....

kızlar bugünde en açayım bu topiği, bende 9 temmuz geliniydim ama annemin rahatsızlığı sebebiyle düğünümüz eylüle ertelendi, size mutluluklar, umarım herşey dilediğiniz gibi olurr....

Çok geçmiş olsun canım ya üzücü bir şey annenin rahatsızlığına mı üzülsen düğününün ertelenmesine mi çok mu rahatsız annen temmuz sonu gibi olamaz mıydı yani çok üzüldüm canım hayırlısı olsun sağlık olsun canını sıkma

selam herkese
sonunda gelinligimi aldım hersey istedigim gibi olmus, 2 tane de duvak verdi istedigini kullan dedi saolsun :)
davetiyelerimi de aldım dun :KK70: super olmuslar
ev esyaları da hazır
balayı da hazır
bir tek album ayarlamak kalıyor onuda insallah bu ctesi halledicem
yavas yavar yaklasıyo dugun 3 temmuzda olcak
az kaldı :eek:

X