Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

yatak odama beğendim ben bunu yaptırcam kesin 650 tl birebir muhteşem görünüyor..

Salonum ve oturma odamada stor kullanmıycam ikisine 900 dedi
mutfak stor olcak bi mutfagın ölçüsü yoktu elimde o yüzden fiat alamadım
ama evin camları baya büyük o yüzden biraz tuzlu cıkıyor
ama seninkiler uygun tutmus canım nerde yaptırıcaksın

salonum kremli acık kahveli cok koyu değil kahvesi mobilyalarımda öyle
sizce bu nasıl olur daha salonda kesin kararı vermedim

canım yatakodası tülüm , otutrma odası tülüm,mutfak tülümü
biz almıştık önceden yani perdeciye ait değilk o tüller
onlarıda katarsak aslında bayag tuzlu oluyorda ben perdecinin yapacaklarını söyledım
birde benım perdecım tanıdıktı ist. pendıkteyım canım.
salon storu , kanatları tülü
mutfak sadece storu mutfak perdem böyle kelebek şeklinde oluyoya ortadan büzme perde hani öyle olacak
oturma odası stor değil sadece kanat uzun tül
yatakodamdada uzun tül istedım birde dekoru işte bukadar tuttu boshayallersmile
salonum siyah beyaz benımde valla perdelerımı cok begenerek aldım evimi çok merak ediyorum ben yaa boshayallersmile
yatak odam bambu beyaz öyle işte..
senin düğünle benımkı aynı galiba ikimiznde takcım 1. ay 3 haftalara düşmüş kaydirigubbakcemile5

ah kızlar ahhh ne güzel hazrlıklar başlamış bende tık yokk ama herşeye rağmen umudum varr daha ev tutacam da mobilya alcam da perdeydi yatak odasıydı oooooo temmuz 4 te evleniyorum:KK70:D::KK70::KK70::KK70::KK70:

günaydınnn
bu sabah sıkıntılı başladım güne CADIARZU
dün ne güzel gelinlik provam vardı çok güzel geçti kilo vermişim bide herşey iidi
ama ortada bişi yokken nişanlımın tribiyle bütün gece surat tavır çektim
nası büyütüyo ya bide napıp edip beni suçlu çıkartıyo ya pes diyorum :1no2:
yaa hiç anlam veremiyorum konuyu anlatsam gülersiniz resmen ama bütün gece uzatt
ben alttan alıp uzamasın die anlayışlı dawrandıkça böle oluo :eek:klava:

kızlar benim askım askerde hayırlısıya salı günü geliyor bitti askerlik :KK70: benim düğünde 9 temmuzda :KK70: ama hiç bişey yokk, önümüzdeki hafta bi hızla hazırlıklara başıcaz ıNŞALLAH çok mutluyum ve heycanlıyım herşeyi nasıl yetiştiricez hiç fikrim yok :KK43: ve bu arada kızlar balayına nereye gidiosunz ben haa bulamadım ya bi yardımcı olurmusunuz, siz nerelere gidiyosunuz :)

noivasmagiagifs17.gif

Dügün Listemiz

×÷·.·´¯`·)»:nazar:1 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
simay
su14

×÷·.·´¯`·)»:nazar:3 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
Miniciqim
gul_bumm
ynccmr

×÷·.·´¯`·)»:nazar:4 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
Erva8
sevgili

balbocugu_85
_Ebrar_
edaykin

×÷·.·´¯`·)»:nazar:6 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sakardeniz

×÷·.·´¯`·)»
:nazar:9 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
TheElfOfTheBlackS
*DaMla*

×÷·.·´¯`·)»:nazar:10 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
NiSaN83
ayseozlem
bebemmm
34moni53
eesra

×÷·.·´¯`·)»:nazar:11 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sebbnemm
krpz
nadidekelebek

×÷·.·´¯`·)»:nazar:13 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sukatre

×÷·.·´¯`·)»:nazar:15 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
betelgues

×÷·.·´¯`·)»:nazar:17 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
ciLeKLiMm
incidestan
arzu_84
nurucesmim
yasmince

×÷·.·´¯`·)»:nazar:18 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
pisces
rbcn
mwn
chemist_08

×÷·.·´¯`·)»:nazar:19 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
esqer
DUSLER_SOKAGI

×÷·.·´¯`·)»:nazar:22 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
bezellem
baypipo

×÷·.·´¯`·)»:nazar:23 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
dilo_can
miss_dd

×÷·.·´¯`·)»:nazar:24 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
huulyaa
miss_dd

×÷·.·´¯`·)»:nazar:25 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
arzu_84
empatik_

×÷·.·´¯`·)»:nazar:26 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
serpil21

×÷·.·´¯`·)»:nazar:30 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
gulaycik85
kolera_vebasi

×÷·.·´¯`·)»:nazar:31 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
roseeda
jayjay

nursall
serpil21
azalia

×÷·.·´¯`·)»:nazar:Temmuzun ilk haftası:nazar:«(·´¯`· .·÷
Feza_

×÷·.·´¯`·)»:nazar:7 Agustos:nazar:«(·´¯`· .·÷
gorkemre

günaydınnn
dün ne güzel gelinlik provam vardı çok güzel geçti kilo vermişim bide herşey iidi
yaa hiç anlam veremiyorum konuyu anlatsam gülersiniz resmen ama bütün gece uzatt

hadi kadin olsa özel gününde dicem ama erkeklerede arada bi böyle gidip geliyorlar canim sırnaşık şey
bizim kavgalarimizda o kadar sacma sapan seylerden oluyor ki. kavga ediyoruz bazen,sonra biz napiyoruz diye gülüyoruz :) ara sira canimiz kavga istiyor galiba
sorun ne ki canim?

hadi kadin olsa özel gününde dicem ama erkeklerede arada bi böyle gidip geliyorlar canim sırnaşık şey
bizim kavgalarimizda o kadar sacma sapan seylerden oluyor ki. kavga ediyoruz bazen,sonra biz napiyoruz diye gülüyoruz :) ara sira canimiz kavga istiyor galiba
sorun ne ki canim?

cnm özelden msj yazdım

günaydınnn

canım sıkma canını biliorum ben o durunları bişey olur ufacık bna senin canın sıkılır tepkini gösterirsin onun yaptıgı şeyi düzeltmesini beklerken bir baknışsın sen suçlu durumdasın ama ne olursa olsun bir gün den fazla sürmez farknda olmadan düzeliverir aranız bu herkeste var canım tek sn değilsin yani öpüldün

canım sıkma canını biliorum ben o durunları bişey olur ufacık bna senin canın sıkılır tepkini gösterirsin onun yaptıgı şeyi düzeltmesini beklerken bir baknışsın sen suçlu durumdasın ama ne olursa olsun bir gün den fazla sürmez farknda olmadan düzeliverir aranız bu herkeste var canım tek sn değilsin yani öpüldün

çok saol cnm yaa
dediğin gibi bi şekilde düzeliyor ama işte neden olsun ki böle bi durum şimdi diye düşünüp sinir oluıyorum kızıyorum bu huyuma ama çok hassasım şimdi içim içimi yiyiyor
hiç bi suç hata yokken fındık kabuğunu doldurmıcak şeyden tavırlı bi durumdayız
biz kavgada etmiyoruz o bişi sinir oluyo ztn her şekilde haklı ben açıklma yapıp düzeltmeye çalıştıkça taviz veriyorum o da zeytinyağı moduna geçiyo :eek:lmaz:

günaydın kısslarrr. birgün bende böyle koşturmalara başlıcam mı acaba çokk merak ediyorum.. gelinlik provası mobilyalarrr....... mafoldumbenmafoldumben hepinize kolay gelsin kızlar bu arada hiç isyan etmeyin bunlar tatlı telaşlar. keşke nişanlımla aynı şehirde olsaydıkta böyle düğün arefesini bizde dolu dolu geçirseydikk boshayallersmile

X