Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

çileklimm geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin :)

mwm sen yine iyisin bizim ne ev vaar ne gelinlik daha ortada bir de nişanlım yurt dışına gitii 1 hafta yok ay sonu geldi artık bilmiyorum napıcaz ama olur herşey hiç sıkıntı yapmıyorum :)

serpill olsun canım ya sıkma canını

cnm herşey oluyo bi şekilde aslında ama benim huyum itibariyle çok takıyorum boshayallersmile takmamak en güzeli bırak akışına gitsin bi yapabilsem
hayırlısıyla herşey gönlümüze göre olcak inş opuyorumnanaktan

inşallah inşallahhh :)

aslında bu günler böyle geçecek bir gün telaşe bir gün boşverme duygularımdan emin olamıyorum en zor dönem nişanlılık dönemiymiş çabuk geçsin :)

inşallah inşallahhh :)

aslında bu günler böyle geçecek bir gün telaşe bir gün boşverme duygularımdan emin olamıyorum en zor dönem nişanlılık dönemiymiş çabuk geçsin :)

çabuk geçsin bencedeeee :Saruboceq:

çok fazla şeyi aynı anda düşünmekten sanırım duygular karışıyo
sonra birer anı olarak kalıcak bugünlerimiz bi yuvamıza geçelimde bakalım hangisi zor görcez :roflol:

kızlar temmuzun 2 sinde benim memleketimde 4 ünde istanbulda düğünüm var daha gelinliğim yeni sipariş verildi dikilcek gelcek ortada ev yok mobilya yok düğün salonu belli değil davetiye bişi belli deil çeyizler tam değil annem yok bbamla tek yaşıyorum kimsem yok anlayacağınız işlerime tek koşturuyorum bi nişanlım var oda akşam işten 10 da bazen gecelere kadar çalışıolar işi reklamcı ama buna rağmen ben çok mutluyummmm kafanıza takmayınnn inşallah allan bukadarına yürü ya kulum dediyse devamı da gelirr ben takmıyorum bi anlık meseleler stres edip sağlığınızdan olmayın bana bakın ve halinize şükredinn kimsem yokkk annem bilee vyerimseniben

Merhaba arkadaşlar bende temmuzda düğünü olanlar kervanına katıldım :1rolleyes: 24 Temmuzda düğünüm var inşaAllah...

Rabbim tüm evlenecek arkadaşlarıma iki dünya saadeti nasip etsin a.s

Merhaba arkadaşlar bende temmuzda düğünü olanlar kervanına katıldım :1rolleyes: 24 Temmuzda düğünüm var inşaAllah...

Rabbim tüm evlenecek arkadaşlarıma iki dünya saadeti nasip etsin a.s

şimdiden hayırlı ugurlu olsun canım bir yastıkta kocayın inşallahhhhh mutluluklar sizinle olsun bi ömürrrrropuyorumnanaktan

ben yaptırıyorum şuanda dikiliyor haftaya takılacak ALLahın izniyle
salonum stor mutfakda stor
dieğrleri normal
toplam fiyat 1.200

yatak odama beğendim ben bunu yaptırcam kesin 650 tl birebir muhteşem görünüyor..

Salonum ve oturma odamada stor kullanmıycam ikisine 900 dedi
mutfak stor olcak bi mutfagın ölçüsü yoktu elimde o yüzden fiat alamadım
ama evin camları baya büyük o yüzden biraz tuzlu cıkıyor
ama seninkiler uygun tutmus canım nerde yaptırıcaksın

salonum kremli acık kahveli cok koyu değil kahvesi mobilyalarımda öyle
sizce bu nasıl olur daha salonda kesin kararı vermedim

ayy bende geldim yatak odama perde nasıl yaptıracagımı düşünüyorum bendeee
üstteki resimdekine benzer gördüm çok güzel duruyoo

telefonla çektiğim için net değil çok konsolda arkada kalmış zaten magazada hali bu eve gelmedi daha
mobilyam bu
3057.jpg

şimdi nasıl perde yaptırcam bilmiyorum siyah istiyorum ama siyah tam boğar diye sanırım gümüş birşey oalcak ama tam nasıll henüz hiçbi fikrim yok :)

çileklimm geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin :)

mwm sen yine iyisin bizim ne ev vaar ne gelinlik daha ortada bir de nişanlım yurt dışına gitii 1 hafta yok ay sonu geldi artık bilmiyorum napıcaz ama olur herşey hiç sıkıntı yapmıyorum :)

serpill olsun canım ya sıkma canını

saol bitanesi opuyorumnanaktan

edacım bak bu süper olur cok güzelmiş yatak odan
bu eklediğim tül bu renkte olabilr yada bunun kremi var beyazı var onlarda olabilir

X